Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair25

Najbardziej oczekiwane gry 2012 roku.

Polecane posty

Tyle świetnych gier ma wyjść, że jedynym problem będą fundusze, ale w tym roku na 100% kupię Hitman Absolution i Dishonored. Te gry to dla mnie must have, natomiast 2013 szczególnie pierwsza połowa może być ciężka dla mojego portfela. The Last of Us, Dead Space 3, Beyond Two Souls to tytuły które interesują mnie w pierwszej kolejności. Potem napewno jest GTA V ale niestety nie wiem kiedy wyjdzie, Metro: Last Light, Last Guardian, Starcraft II: Heart of the Swarm, Bioshock Infinity, i na ostatnim ale nie gorszym miejscu Sim City to dla mnie perełka biggrin_prosty.gif Oczywiście, więcej gier jest wart moich uwagi które prawdopodobnie kupię ale te co wyżej napisałem w pierwszej kolejności. Będzie tłusty 2013 rok, oj będzie biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 2 to zdecydowanie najbardziej oczekiwana przeze mnie gra. W jedynce się zakochałem, a druga część ma być jeszcze lepsza pod każdym względem. Więcej broni, grafika utrzymana w tym samym stylu jednak jeszcze ładniejsza, większe zróżnicowanie terenów, bardziej rozbudowane levelowanie postaci i ogólna miodność wszystkiego :D Czekam z niecierpliwością. Poza tym jeszcze NFS Most Wanted zapowiada się bardzo dobrze, i na pewno taki będzie skoro jest tworzony przez Criteriona. Trochę tęskie za starymi Need for Speedami (Underground 2, Most Wanted) i ich ulicznym stylem, jednak nowa część wygląda na to że będzie miała go więcej niż ostatnie odsłony cyklu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wielka trójca na ten rok to:

Forza Horizon

Borderlands 2

Assassin's Creed III

To gry, które kupuję w pre-orderach i w zapartym tchem wyczekuję ich dat premiery.

Poza tym czekam jeszcze umiarkowanie na Hitmana: Absolution, zwłaszcza dlatego, że zamawiam wypasioną kolekcjonerkę, która mocno trafiła w me gusta.

Na pozostałe premiery nie mam szczególnego ciśnienia i o ich zakupie zdecyduje impuls, bądź głód na dany gatunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f1 2012 Codemaster ;)... oby tylko nie skopali jak 2011....bo o ile single jakos ujdzie.. o tyle multi to smiech na sali ( duzo graczy posiadajacych ver 2010 i 2011 wrocila do gry w multi do ver 2010 ) .. to moj typ.. dla odmiany wszelkich fpp rpg tpp itp ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...