Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzysiowy22

Rozwiązany: Problem z podpięciem karty graficznej.

Polecane posty

Siema tak jak mi doradzilis cie na tym forum tak kupiłem tego hd 4850 ,i co podpiąłem ją do płyt głównej czyli złącze PCIE i jak odpalam kompa to mi wogóle monitor, czarny jest nigdy jeszcze nie podpinałem karty graficznej i nie wiem co robić ,czy w biosie trzeba coś.Wiem tylko ze trzeba podpiąć do PCIE i tyle ...

Ps:Jak ją wyjmę to normalnie wczytuje sie bios , Windows xp itp

...Cio robic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinałem do tej nowej karty i ze zintegrowanej ale dalej czarny monitor ,a i jeszcze jedno słyszę ten charakterystyczny dźwięki Windowsa ,czyli to świadczy ze komputera sie włącz ale nie ma obrazu czarne :((

yojo2 wyjąłem tą nowa kartę bo cały czas czarny ekran nawet jak podpinałem do integry to to samo ,nie wiem dlaczego.

A może to przez nowa płyte główna bo teraz mam Gigabyte GA-M61SME-S2 V2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko juz wiem ,po ostatnim włączeniu kompa doscinołem karte i włączyłem kabel od monitora ok monitor sie włącz zielona diodka jest git a tu jakieś 2 białe grube paski na monitorze ,oo to juz wiedziałem ze jest karta uszkodzona ...tak dla jaj instalowałem te sterowniki ale sie nawet nie zainstalowały bo musiałem kompa resetnoc bo z tą kaartą coraz gorzej było...Dzięki wszystkim za pomoc.

PS:Osobiście NIE POLECAM TEJ KARTY ...Nie ma moje nerw .Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , dzwoniłem do nich i powiedzieli ze mi nowy egzemplarz wyślą a to zebym im odesłał ,a i powiedzieli jeszcze ze nie ma możliwości zwrotu kasy ,musiał bym jechać osobiście do Katowic i do producenta ...a to się nie opłaca paliwo itp

yojo2 ,jak bym chciał to bym mógł więcej dołożyć niż 100-150zł ,ale nie ma potrzeby ,może sie zastanowię nad nowym Prockiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...