Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trupioblady

Rozwiązany: Bluescreeny ! Pomocy !

Polecane posty

Na wakacje kupiłem komputer za praiwe 4000 zł. Na początku było pięknie, ale pewnej nocy tata odłączył mi komputer od kontaktu (komputer był wyłączony). Na następny dzień wszedłem na komputer, ładnie, pięknie, ale po ok. 30 sec. od pokazania się pulpitu na monitorze wyskoczył bluescreen typu "A problem has been detected and windows has been shutdown to prevent damage to your computer". Kilka razy próbowałem go włączyć, lecz na marne. Lecz gdy włączyłem tryb awaryjny, już działało podobnie z trybem awaryjnym z opcją sieci. Niestety normalne włączenie wciąż nie działało, dopiero za którymś razem udało mi się włączyć komputer w trybie normalnym. Przeskanowałem komputer Kaspersky'm Internet Security'm i było kilka wirusów, lecz to nie wirusy tylko hacki, a antywurusy prawie wszystkie hacki uważają za wirusy, ale na wszelki wypadek i tak poddałem je kwarantannie czy coś w tym stylu. Na następny dzień patrze a tu znowu odłączony kabel, wiedziałem, że pewnie znowu będzie ten sam błąd, i miałem rację, był !!! Znowu dopiero po kilkunastu razach udało mi się włączyć, ale ja nie mam zamiaru codziennie męczyć się z tym błędem pół godziny dziennie !!!. Pomocy !!! Używałem już ccleaner'a i nic :( Będę wdzięczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilka, podam pełne to co mam.

Płyta główna : GIGABYTE p67a-d3-b3

Karta graficzna : Asus Hd 7850 2gb

Procesor : i5 2500k

Ram : 8gb Corsair 1600 Mhz

Dysk twardy : Western Digital Black 1TB

Zsilacz : OCZ ModXStream-Pro Power Supply 700

System : Windows 7 Home Premium 64bit

Sorka, że tak późno ale następne błędy mad.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby komp nie resetował się po bluescreen. Kliknij ppm na mój komputer -> właściwości -> zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie, w windowsach xp,vista win7 masz wszędzie bardzo podobnie. I tam masz wszystkie potrzebne ci opcje ;) nawet opcje screena błędu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie (za ten błąd może być odpowiedzialnych wiele rzeczy). Hmm... Nie przywiązywałem specjalnej wagi do tego, że problem występuje po odłączeniu zasilania. Ale, skoro piszesz, że dzieje się tak za każdym razem, gdy... To winne może być właśnie zasilanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak btw. jeśli ten komp kupiłeś na wakacje to pewnie max 2 miesiące temu. Jeśli w salonie (całą złożona skrzynkę, albo w markecie typu media markt) to masz kompa jeszcze na gwarancji serwisowej....jeśli im skrzynkę zaniesiesz to zrobią ci to w ramach gwarancji (przynajmniej tak powinno być.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, komputer to składak, bo nie jestem tak [ciach] żeby kupować gotowca smile_prosty.gif Kupiłem go 26.06.12 i już wczoraj rozmawiałem z wujkiem i umówiłem się, że dzisiaj wieczorem mojego kompa zawiezie do niego mój tata. Ten komputer to nie byle co, kosztował 4k, ale jak każda część może mieć wadę, której nie zauważyłem na początku. Ten wujek na pewno naprawi to w domu lub w salonie, bo tam pracuje. Jest to bardzo dobry informatyk, więc nie mam się co obawiać. Dziękuję wam forumowicze, że tak chętnie pomagacie i to dobrowolnie. Dziękuję, dziękuję, dziękuję.

Na forum nie przeklinamy. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...