Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LukeS

Rozwiązany: Program do edycji filmów

Polecane posty

Gość LukeS

Witam,chciałbym edytować swoje gameplaye czyli filmiki,dodawać tekst,grafiki podłożyć muzykę itd.aby potem wrzucić na youtube gotowe dzieło,czy są jakieś proste programy do edycji filmów?najlepiej z polską wersją,niestety nieznam jakie są programy więc proszę o pomoc,tak jak wspomniałem żeby były proste i po polsku,bo widzę na youtube że większość ludzików ma tzw.przerobione filmiki,na początku leci muzyki,swój tekst itd.dziękuje wam i czekam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LukeS
Ja Ci polecam Corel Video Studio, podobno łatwy do sklejania filmów :rolleyes:

A są w nim takie opcje jak wstawianie tekstu,czy podkładanie muzyki lub innych dzwięków?dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecam Corel Video Studio, podobno łatwy do sklejania filmów :rolleyes:

A są w nim takie opcje jak wstawianie tekstu,czy podkładanie muzyki lub innych dzwięków?dzięki

ja mam Corel VideoStudio Pro X3 i jest to czego oczekujesz od takiego programu, ale wyszła też nowsza wersja X5, a więc może tą lepiej sprawdzić

Jest również AVS Video Editor 6.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę go znaleźć ale był tu wątek i podany darmowy, rozbudowany program - jak masz czas to poszukaj. Z płatnych to Adobe Premiere (koledzy z pracy korzystali) lub Magix Movie Edit Pro (miałem triala chyba wersji 16, jak dobrze pamiętam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...