Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piioo

Router przerywa?

Polecane posty

Hej.

Miałem już wiele razy jeszcze kiedy miałem internet od starego dostawcy, że tracił mi sie internet na powiedzmy 1 minutę, po czym wracał do normalności. Teraz mam Internet od nowego dostawcy, wydaje się solidniejszy, ale już raz zdażyło mi się, że przerwało na jakieś 30 sekund. Czy to jest wina tego, że łącze radiowe nie jest zbyt stabilnym rozwiązaniem, czy może być to spowodowane tym, że router się wiesza czy resetuje bez mojej wiedzy?

Mam router TP-Link WR340G

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu bez routera nie zdiagnozuje bo mam w domu podpięte do niego 3 PC, a przez WiFi 3 lapki i 2 telefony i jakbym miał im wszystkim powiedzieć, że ze 2 dni nie będzie neta i tylko ja będę miał to by mnie za jaja powiesili. Gdybym tylko wiedział, kiedy ma nastąpić takie przerwanie to bym wtedy na godzinę czy dwie ich rozłączył, ale nie ma takiej zasady kiedy i z jaką częstością sie to dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tych rzeczy masz podłączonych. Być może router po prostu nie wyrabia, bo z tego co to widzę, nie jest to jakiś supersprzęt. Rozważ może kupno lepszego routera. Sam używam Linksys wag200g, z którego cały czas korzystają dwa kpmputery oraz czasem trzeci. Połączenie jest stabilne i praktycznie się nie zrywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...