Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zumol007

Komputer szlak trafił

Polecane posty

Witam Serdecznie

Mam duży problem a mianowicie chodzi o to, że po ok 2h pracy komputer przestaje wykrwać klawiature i myszkę. Sprawdzałem czy to problem klawiaturi i myszki, ale podpinając inny sprzęt występował ten sam problem. Wtedy nie pozostaje mi nic innego jak awaryjne wyłączenie kompa. Po ponownym uruchomieniu komputer wykrywa klawe i mysze ale po 2h to samo..... Troche martwi mnie to wyłączanie kompa, bo mam niemiłe wrażenie, że w ten sposób trwale uszkodze sobie kompa. Aha jeszcze jedna sprawa jeżeli problem miałbym rozwiązać w jakiś sposób przy pomocy biosu to odpada niestety, ponieważ po zmianie monitora na nowy niemam możliwości się tam dostać ,ale to chyba oddzielny problem. Zwracam się więc do Was z uprzejmą proźbą o wskazanie mi jakiegoś rozwiązania bądź rady.

Poniżej specyfikacja komputera jeśli miało by to pomóc w rozwiązaniu problemu:

intel core i7 2600k ( nie podkręcony)

asus gtx 570 direct cu II

goodram 4gb 2x2 1333 mhz

ocz x stream pro 700w

asrock p67 extreme 4

Z góry dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odinstalować stery do myszki i klawy, ja miałem tak, że jak w jakiejś grze kliknąłem ppm to kursor od razu wędrował w prawy górny róg ale na upartego nie korzystając z prawego rewolwera przeszedłem call of juarez więzy krwii ale z bionic commando już nie wytrzymałem (miałem wypiździć myszkę z tam z kąd przyszła-do Św. Mikołaja) i uninstall pomugł. uff

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie temperatury sprawdziałem programem hw monitor. Hmm jestem zielony w sprawach dłubania przy czymkolwiek wewnątrz kompa. Gdyby było tak jak mówisz to czy przypadkiem komputer wogóle by się nie włączał?

Suprax: Spróbuuje ale wątpie żeby to pomogło. Źle zainstalowane sterowniki nie tłumaczą braku reakcji ze strony nagrywarki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...