Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k870308

Rozwiązany: Problem z aktualizacją sterownika

Polecane posty

Posiadam kartę graficzną Asus AH3650 Silent AGP parę dni temu chciałem aktualizować sterownik Catalyst (kataklizm) do wersji 11.12 dla kart na AGP po pobraniu instalatora, który przenosi na stronę AMD wyświetla się komunikat:

"No compatible hardware found" error message appears when using the AMD Catalyst drivers provided on the AMD Graphics Drivers & Software page.

A conflict between Microsoft DirectX? and the AMD Radeon? HD AGP series graphics cards. (Jak by ktoś miał problem z angielskim:Nie znaleziono kompatybilnego sprzętu bla bla bla, konflikt pomiędzy kartą graficzną a DirectX)

Ręczne pobranie i instalacja sterownika powoduje zawieszenie komputera po wciśnięciu PPM, pobrałem instalator DirectX który wyświetla, że posiadam najnowszą wersje DX, używam DX9.0c na WinXp Prof SP3. Co może być przyczyną problemu ? Czyżby instalator domagał się DX10? (grafika takowy obsługuje ). Aha płyta główna to Acer Aspire Trumpet j89m AGP 8x.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra problem sam się rozwiązał chociaż nie wiem jak. Problem sprawiał program CCC ,a nie sam sterownik. Przy instalacji niestandardowej wybrałem instalacje tylko sterownika, a ten z rozmachu zaktualizował sterownik i CCC do wersji 11.12. Dziękuje tym którzy próbowali pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem BŁĄD sądząc, że winny jest sterownik. Winę ponosił Net.Framework w momęcie instalacji sterownika miałem zainstalowaną wersję 3.5 SP1, dzisiaj przeinstalowałem Windowsa i zainstalowałem Net.Framework 2.0, wszystko się zainstalowało poprawnie i niema żadnych błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...