Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NielichaZosia

Rozwiązany: Zapomniane hasło

Polecane posty

Otóż, mój brat zapomniał hasła, więc w ogóle nie może się zalogować. Reinstalacja komputera raczej nie wchodzi w grę, ponieważ na dysku są ważne pliki. Próbowałam poprzez "uruchom awaryjnie", lecz to nie pomaga, gdyż również przy logowaniu żąda hasła. Różne programy również skutku nie przynoszą. Jakieś propozycje?

Edit. - Brat posiada Win Vistę. Tak to jest, jak starszej siostry sie nie słucha i hasła zakłada.. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzaj nowego programu, bo z tego co piszesz, nie odpaliłaś nawet pierwszego.

Przy odpalaniu komputera wejdź w bios - będziie napisane co powinnaś kliknąć, najczęściej coś w stylu F2, F8, lub innej wymyślnej kombinacji.

Wejdź w menu bootowania, zmień kolejność tak, aby płyta CD/DVD była na pierwszym miejscu. Zapisz. Wyjdź. Powinien odpalić się system z płyty (program), dalej już postępuj zgodnie z instrukcją do programu.

Dodatkowo napisz jak nagrałaś program na płytkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@helmud7543 - Użyłam ten od Pawła : Office NT Password & Registry Editor i Kon-Boot, czy jakoś podobnie.

@Hakken - Wiem, co trzeba w BIOS-ie pozmieniać. Na razie nie miałam zbytnio czasu na takie "bawienie" się w te zmienianie, ale myślę, że wieczorem znajdę czas. Nagrywam przez "wypal obraz" programem Ultra ISO. Czy to złe nagrywanie, czy dobrze nagrywam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...