Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

47

Google Chrome

Polecane posty

Kilka miesięcy temu przesiadłem się z Firefoxa na Chroma. Ostatnio dotarło do mnie, że przez ten czas przeglądarka ani razu się nie aktualizowała. Posiadam wersję 13.0.782.220, a widzę, że w internecie są już nowsze. W Informacjach mam napisane, że serwer z aktualizacją jest niedostępny (błąd: 3). O co chodzi? Da się to naprawić? Czy też do końca życia będę musiał ściągać nowe wersje przeglądarki osobno?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz Windows, tak?

Na twoim miejscu po prostu - w zależności od tego czy posiadasz konto Google czy nie - zaeksportował sobie zakładki gdzieś, po czym odinstalował Chrome dla pewności kasując folder w którym siedział - także ten w Moich (znaczy, Twoich ;-) Dokumentach i zainstalował ponownie.

Jeśli masz konto Google, to po ponownej instalacji starczy tylko się zalogować i wszystkie zakładki, ustawienia i rozszerzenia same się przywrócą.

Jeśli reinstalacja nie pomoże, to ja nie wiem :-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega wyzej dobrze mowi, tylko nie powiedzial co i gdzie

wiec opcje-> prywatne rzeczy -> synchronizacja konta

zaloguj sie i zaznacz sobie co chcesz dolaczyc do konta, rzeczy sie wysla i spokojnie mozesz usuwac chrome'a i nowego zainstalowac :) zalogowac sie i wszyskto bedziesz mial co miales :)

co do aktualizacji to chyba googleupdate.exe moze sie zawiesza ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...