Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilos755

Komp nie startuje

Polecane posty

To tak - dostalem kompa od wujka z niedzialającym zailaczem, wiec wziolem moj by sprawdzic czy dziala odpalil bez problemów. Zakupilem zasialacz od znajomego ktury dzila na 100%, podpinam i nic, wziolem na pewnosci jeszcze moj tak samo nie rusza, ale za kazdym razem pali sie zielona lampka na płycie głównej co jest ? A potem myślalem ze możę sie pawer zapsuł ale nie chcialem na krutko nie odpalil a potem zamienilem pawer z resetm tez nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem. Mówisz, że na twoim zasilaczu komp działał, a od momentu założenia tego od kumpla to nie działa ani jeden, ani drugi? Możliwe, że przez ten zasilacz od kolegi coś się spaliło. Może podaj dane tych dwóch zasilaczy, będzie łatwiej oszacować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamilos755:

Opisz swój problem jeszcze raz. Tym razem po polsku i zgodnie z obowiązującymi na tym forum zasadami.

Innych forumowiczów do czasu poprawnego opisania problemu przez autora proszę o powstrzymanie się przed pisaniem. Każdy post nie na temat (np. wytykający błędy autorowi) będzie traktowany jako spam i powędruje tam, gdzie jego miejsce, czyli do kosza.

Niestosujący się do powyższego zalecenia powinni liczyć się z konsekwencjami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze zrozumiałem, miałem podobną sytuację do twojej. Wymiana zasilacza po czym oba zasilacze nie chciały działać. Widocznie podczas wymiany uszkodziłeś jakiś podzespół (u mnie akurat była to płyta główna) u ciebie może być to samo jak i również coś innego. Ja bym proponował pożyczyć od kogoś podzespoły i próbować wymieniać po kolei stare podzespoły na nowe, dzięki temu będziesz wiedział co się popsuło. Ewentualnie zanieś te podzespoły do serwisu i poproś aby sprawdzili ci które części działają. Tak btw. te dwa zasilacze to jakiś chiński bubel i ja bym bał się to wsadzać do kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...