Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

r0ughy

Rozwiązany: Instalacja nowej karty graficznej na miesjce zintegrowanej

Polecane posty

Ogólnie rzec ujmując posiadam płytę główną Gigabyte M61PME-S2. Wcześniej korzystałem ze zintegrowanej karty graficznej. Postanowiłem jednak kupić normalną i moim nowym nabytkiem jest Radeon HD6770. Odinstalowałem stare stery, chciałem zainstalować nowe. Niby wszystko ok. Tymczasem w menadżerze urządzeń nie mam w ogóle zakładki 'Karta graficzna' no i jak wiadomo nic się nie odpala. Co zrobiłem nie tak/jest nie tak ??

Dodam, że potem próbowałem ze sterownikami do płyty głównej i otrzymałem magiczne: "Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterownikó zgodnych z aktualnym sprzętem" (stery ze strony producenta do konkretnego modelu)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: podłącz monitor do odpowiedniej karty (wiem, że to dziwna rada, ale czasami zapominamy o podstawowych rzeczach).

Po drugie: jeżeli zachodzi taka potrzeba, wyłącz integrę w BIOSie.

Po trzecie: być może jest coś nie tak ze sterownikami płyty głównej- zainstaluj je na nowo.

A po czwarte: wywal stery od Radka (zrób to porządnie) i przy wyłączonej integrze, zobacz czy system wykrywa nowe urządzenie (grafę), i czy w menedżerze urządzeń nie pojawił się znak zapytania. BTW jaki masz system i na której karcie chodzi aktualnie komp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...