Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krizu

Problem z kartą dźwiękową

Polecane posty

Witam

To znów ja

Mam problem (od początku kupna komputera) z kartą dźwiękową. Chodzi o to, że przy prawie każedej sieciówce(zdażają się też pojedyncze single) wyłącza mi się dźwięk w głośnikach. To nie problem z głośnikami-sprawdzałem pare różnych, raczej coś z kartą lub kompem. Gdy dźwięk się wyłączy jest też napięcei-poprostu nie ma dźwięku. Aby dźwięk ponownie zaczął działąć muszę zresetować komputer. Konfiguracja mojego kompa to: http://www.csc.com.pl/component/virtuemart...e.tpl&pop=0 Chciałem jeszcze dodać, że gdy podłączam swoje głośniki(sennheiser hd555) i słucham muzyki to nawet przy youtube dźwięk się wyłącza. Nie wiem czy to ważne, ale jedyną sieciówką, w którą mogę pograć z dźwiękiem to bbc2 choć też zdarza się, że przy nim dźwięk się wyłącza.

Proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym screenie co podałeś klikasz Zaawansowane w części głośność urządzenia - screen zarówno przed jak i po awarii proszę. Tak samo screen z zakładki Sprzęt w tym samym oknie - pokaż jakie są urządzenia odtwarzające do wyboru - z przed i po awarii. W razie czego możemy się połączyć zdalnie np: programem Timeviewer - oczywiście potem opiszę na forum co i jak było. (Menedżer urządzeń znajdziesz klikając prawym przyciskiem myszy na Mój komputer (nie może to być skrót do Mój komputer, czyli nie to ze strzałeczką), dalej nie pamiętam bo nie mam XP - tutaj też screen z menadżera z przed i po awarii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sterownikami już próbowałem, instalowałem pare nowych i czasem poprawiało długość grania z dźwiękiem, ale to było maksymalnie 15s. i tyle. Myślisz, że spróbować z jeszcze nowszymi?

Co do głośności:musiał bym być głupi, aby wszystko posprawdzać, a zostawić podstawową rzecz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...