Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koczkodan40

Poważny problem ze sterownikiem

Polecane posty

Poważny problem ze sterownikami AMD

Witam.Mam dość duży problem z sterownikami do mojej kart Radeon HD 5750 .Ostatnio zrobiłem format komputera i wgrałem sobie win.7 64 bit. Tymczasowo zainstalowałem sterowniki do karty z płyty ktora była w pudełku.Jednak na pierwszy rzut oka widac było że są przestarzałe, oprócz tego gry które na xp chodziły mi na nowych sterownikach na np. High ustawieniach teraz na tych z pudełka chodza na np. Medium. Ściągnąłem więc sobie z strony AMD najnowsze stery do mojej karty ale przy instalcji pokazuje mi się taki oto błąd http://www.imagebanana.com/view/8dhhuxtk/sda.png jeśli pozwalam na dalszą instalację pokazuje sie komunikat pod koniec że nie udało się zainstalować i rodziałka skacze mi do 800/600 i by sprawnie funkcjonować muszę znowu instalować sterowniki z płyty.Zabieg powtarzałem dla pewności kilka razy i kilka razy sciagąłem też te sterowniki( są to stery z 28 września i jak narazie wygląda na to że są to najnowsze jakie na stronie amd znaleźć się da).Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc gdyż naprawde nie wiem co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...