Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ProxXx

Szukam sterowników

Polecane posty

Witam, w tym temacie chcialbym was prosic o pomoc w znalezieniu sterownikow do mojego komputera.

Kiedy kupowalem komputer wszystkie sterowniki mialem na plytkach dolaczonych do zestawu, teraz jednak zaczelem uzywac windows 7 a sterowniki mialem do windows xp. Ponizej podam dane komputera:

Windows - Windows 7 64 bit

Procesor - Intel Pentium Dual CPU E2200 2.20GHz

Karta sieciowa - Realtek RTL 8168C(P)/8111C(P) Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20)

Nie znam sie na tym za bardzo wiec jesli jest cos jeszcze do czego potrzeba sterownikow to prosze o uswiadomienie mnie , czy do RAM tez potrzebne sa sterowniki ? ;o

Z gory dziekuje za pomoc ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor nie wymaga sterowników, karta sieciowa ogółem też (aczkolwiek zawsze je można zainstalować). Przede wszystkim to podaj model swojej płyty głównej oraz karty graficznej. Możesz je sprawdzić np. w programie CPU-Z (zakładki Mainboard i Graphics).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klik

Tu znajdziesz wszelkie dostępne sterowniki. Najważniejsze są chipset (na wypadek gdyby Windows ich sam nie zainstalował) i audio. Tam, gdzie nie ma Siódemki na liście obsługiwanych systemów pomaga czasem zainstalowanie sterowników do analogicznej Visty w trybie zgodności.

Zanim zaczniesz cokolwiek instalować, sprawdź w Menedżerze urządzeń czego Ci brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...