Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LordiWader

Rozwiązany: Nowa karta graficzna=brak dźwięku

Polecane posty

Witam

Ostatnio wymieniłem kartę graficzną z Geforce 8600GT na Radeon 6850. Od tamtej pory nie mam dźwięku, w panelu sterowania głosniki ustawione są jako urządzenie domyślne. Gdy włącze np.muzyke w zakładce odtwarzanie przy głosnikach wyświetla się że "gra". Głosniki byly sprawdzone na innym komputerze, próbowałem też na słuchawkach jednak nic nie dało.

Karta dźwiekowa zintegrowana płyta głowna ASUS M2N4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w ustawieniach dźwięku w systemie, czy masz poprawnie ustawioną domyślną kartę dźwiękową. Z pewnych względów nowsze karty graficzne są widziane w systemie również jako karty dźwiękowe (raz słusznie, a raz nie) i często system ustawia je jako domyślne. Efekt tego jest taki, że system twierdzi, że wszystko działa, a dźwięku nie słychać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujmy tak:

Kliknij Start, w menu wyszukiwania wpisz Dźwięk i kliknij pozycję Dźwięk na liście. Przejdź do karty odtwarzanie i zrób screena tego okna, które się pojawi.

Następnie wybierz pozycję ze swoją kartą dźwiękową i kliknij Właściwości. Porób screeny każdej karty po kolei. Wszystkie screeny wrzuć na forum (czy to jako załączniki, czy też linki na jakiś serwis hostujący obrazki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...