Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pankamilek

Dobre a darmowe gry

Polecane posty

All Points Bulletin. Warstwa technologiczna fatalna, ale sama gra wciąga (przynajmniej mnie) jest dużo do roboty w 2 dystryktach które są solidnych wielkości. Pozatym genialny edytor postaci, i multum różnych rzeczy do zmieniania czy kupowania. Gdyby nie te duuuużo za wolne doczytywanie tekstur, i lagi ta gra wg mnie byłaby świetną produkcją. A tak jest tylko dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego Battlefield Play4Free spróbowałem i nie umywa się do BC2. Jakiś taki bez polotu. Na steamie ostatnio ruszyły darmowe gry i pobrałem dwie z nich - Spiral Knights i Champions Online. Obie gry mnie nie wciągnęły.

A co do Alien: Swarm - żyje to to jeszcze? Niedługo minie rok od premiery chyba, a ja niemalże wymaksowałem wszystko co było możliwe w tydzień. Wiem, że potem coś tam jeszcze doszło, ale moim zdaniem to i tak mało by zachować gracza na dlużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

War Rock- są pojazdy, grafika teraz niespecjalnie ładna, taki Battlefield dla ubogich ;), kiedyś grałem i mi się podobało, nie wiem jak z tym teraz jest.

World of tanks - jakby nie patrzeć, to też shooter ;). Tylko że samymi czołgami się operuje. Całkiem przyjemna gra.

Darmowych strzelanek jest pełno, jeżeli bardzo ci się nudzi możesz sprawdzić też war inc. (http://thewarinc.com/) mnie nie wciągnęło, może ciebie wciągnie :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie dodam Tribes 2 , swego czasu grałem i było sporo serwerów, mi się szybko znudziło bo klimaty sf i multiplayer to dla mnie średnie połączenie, ale może komuś się spodoba, pamiętam że w CD-Action (pewnie dość dawno) była recenzja i gra otrzymała wysoką oceną 8 czy cuś w tym stylu. Także polecam jeśli lubicie takie klimaty.

Plus to co nie wymienili koledzy wyżej i polecam to Warsow, ciekawa komiksowa grafika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z darmowych gier MMO, polecam Champions Online. To gierka w której, jako sportowiec, staramy się zawędrować na sam szczyt kariery, w wybranej przez siebie dyscyplinie.

Jeśli dla ciebie latanie w majtkach założonych na spodnie, rzucanie fireballami na lewo i prawo i ratowanie świata przed kosmicznymi najeźdźcami to sport to spoko. Naprostowywując Champions Online to MMO, gdzie tworzysz swojego własnego superbohatera w jednym ze standardowych archetypów (tank/DD/support) i grasz jak w każdym innym MMO (recka była stosunkowo niedawno w CDA). Gra za "free" na Steamie, ale całe free wygląda biednie, bo nawet za inne klasy postaci musisz (sic!) płacić realną gotówką...

@topic

Polecam League of Legends, bo gra naprawdę jest free, a jedynie będziesz musiał płacić (o ile zechcesz) za skiny które zmienią wygląd twojego bohatera i parę innych "ficzerów" które można zdobyć zarówno darmowo, ale wolno jak i szybciej, ale płatnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z darmowych gier MMO, polecam Champions Online. To gierka w której, jako sportowiec, staramy się zawędrować na sam szczyt kariery, w wybranej przez siebie dyscyplinie.

Jeśli dla ciebie latanie w majtkach założonych na spodnie, rzucanie fireballami na lewo i prawo i ratowanie świata przed kosmicznymi najeźdźcami to sport to spoko. Naprostowywując Champions Online to MMO, gdzie tworzysz swojego własnego superbohatera w jednym ze standardowych archetypów (tank/DD/support) i grasz jak w każdym innym MMO (recka była stosunkowo niedawno w CDA). Gra za "free" na Steamie, ale całe free wygląda biednie, bo nawet za inne klasy postaci musisz (sic!) płacić realną gotówką...

@topic

Polecam League of Legends, bo gra naprawdę jest free, a jedynie będziesz musiał płacić (o ile zechcesz) za skiny które zmienią wygląd twojego bohatera i parę innych "ficzerów" które można zdobyć zarówno darmowo, ale wolno jak i szybciej, ale płatnie.

Święte słowa ziomuś, pomyliłem się, lecz mylić się jest rzeczą ludzką. Mam nadzieję że zarówno Ty jak i wszyscy inni mi to wybaczycie :). Oczywiście gra którą chciałem zaprezentować to nie Champions Online, aczkolwiek ta też jest niczego sobie, z tym że szybko się nudzi, przynajmniej mi, heheh.

Ta o której wspominałem, nosi tytuł Empire of Sports i naprawdę dotyczy rozgrywek sportowych.

Za moją pomyłkę raz jeszcze przepraszam, zwłaszcza tych, którzy przeze mnie musieli poświęcać swój czas prostując moje herezje na tym forum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnej strony dorzucę jeszcze pare fajnych, darmowych tytułów:

- Battleforge - darmowa karcianka'n'strategia'n'RPG :) Gra bardzo wciąga. Sam od czasu do czasu wracam żeby sobie w to zagrać. Jedyny minus: ok. 10 GB do pobrania ;/

- Toribash - fajna naparzanka z kukłami w roli głównej. Mocno wciąga

- Trackmania Nations Forever - IMO największy hit wśród gier za free. Chyba nie muszę mówić dlaczego ?

- Dungeons Defense - kolorowe, przemyślane tower defence. Było niedawno na coverze CDA :)

Zolwik03 - polecam te gry. Naprawdę wciągające w singlu. Gry z listy cabala to w większości demówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do darmowych gier single player, to chciałbym polecić Wam grę Spelunky. Przeczytałem o niej z rok temu w PC Gamerze UK, który poświęcił jej więcej stron niż wielu hitowym grom - po zagraniu zdecydowanie wiem, dlaczego. Spelunky wciąga jak bagno. Jest to bardzo ciekawa gra action-adventure z rozgrywką typową dla platformówek. Gracz wciela się w postać przypominającą indianę jonesa i pokonuje kolejne poziomy podziemnej jaskini. Co jest w niej niezwykłego? Wiele rzeczy - masa przedmiotów (bomby, liny, broń palna, jetpack), losowo generowane poziomy, bardzo wysoki poziom trudności (śmierć oznacza koniec rozgrywki i konieczność zaczynania od początku), ratowanie dam w opresji czy ucieczka przed wielkim, toczącym się kamieniem po zebraniu z ołtarza złotego bożka (brzmi znajomo? ;) ) - w praktyce wygląda to tak, że podczas rozgrywki co jakiś czas człowiek myśli sobie "łoo, to tak też można?". Myślę, że dla miłośników tego typu gier będzie to rozrywka na długie godziny. Grafika jest mocno pikselowata, co jednych może zrazić, ale innym przypomni stare, dobre czasy (ostatnio pojawiła się chyba także wersja na XBLA z bardzo dużym re-touchem grafiki, może za jakiś czas będzie dostępna na PieCe). Także podsumowując - gorąco polecam!

a tutaj link

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie może jakieś ciekawe i darmowe MMORPG, bez względu na klimaty, tylko darmowe, darmowe tj takie gdzie nie ostaje się zbytnio jeśli nie płaci się za różne bajery typu +200% EXP itp. Które ma więcej w sobie f2p z praktyki nie tylko z teorii :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...