Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hohen95

Rozwiązany: Spalił mi się kabel gdy składałem komputer.

Polecane posty

Spalił mi się kabel gdy składałem komputer. Gdy był już złożony do końca spróbowałem go uruchomić przez 2 sek zaczał chodzić nagle poczułem smród przypalanego plastiku i zobaczyłem dym. Szybko wyłączyłem zasilacz. Po obserwacji zobaczyłem że spalił się kabelek (pin) na taki drucik od obudowy. Narysowane na nim było kółko z kreską w środku. Teraz boję się robić cokolwiek. Może ten pin umieściłem w niewłaściwym druciku? Pomocy

PS: zaraz podam nazwy sprzętu

oto on

Procesor AMD PHENOM II X4 955 Black Ed. BOX

3.2 GHz, AM3 ( HDZ955FBGMBOX )

SATURION 424.50 zł

Płyta główna

MSI 870-C45 s.AM3

Pamięć DDR3 GOODRAM

4 GB / 1600 (2x 2 GB), CL9 ( GR1600D364L9/4GDC )

Dysk SAMSUNG 1 TB, 32 MB, 7200 obr., 3.5", SATA

HD103SJ

SATURION 193,30 zł

Nagrywarka SAMSUNG SH-S223C

22x DVDRW DL, SATA, OEM, czarna ( SH-S223C/BEBE )

SATURION 66.70 zł

XFX Core 550W 135mm 80+ SLI PSU (P1-550S-XXB9)

kurt media 226,95 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten śmieszny drucik to pewno power. Niewiem gdzie go wsadziłeś, ale nie powinien się palić :tongue:. Sprawdż najlepiej w instrukcji płyty głównej gdzie powinny być podłączone wszystkie piny, i zrób to jeszcze raz. Sądząc po twoim opisie kompa guzikiem power chyba jusz nigdy nie włączysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przepraszam za błędy i niedokładny opis, ale temat ten został napisany przez przyjaciela właściciela konta, bez jego wczesniejszej zgody. Problem został już naprawiony, @jasoccx proszę także na przyszłość się nie wypowiadać, gdy nie masz niczego pomocnego do przekazania. Od obudowy ida 3 kabeli power, pierwszy od włączania komputera, drugi od usb przedniego panelu, a trzeci od wejścia słuchawkowego, spalił się od USB, więc właściwie zero straty. Pozdrawaim, temat do zamknicia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...