Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasyn09

Czy warto w 2011 kupić PS3

Polecane posty

Jak w temacie czy warto kupić PS3 dzisiaj?? Chodzi o to iż mam zamiar kupić tą konsolę, tyle , że obawiam się, iż niedługo zostaną zapowiedziane konsole przyszłej generacji. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kasę kup. Konsole nowej gen. jak nawet zostaną zapowiedziane to wyjdą za 2-3 lata ponieważ poprzednia generacja jeszcze zbyt krótko jest na rynku. Pozatym ludzie kupują i nie narzekają więc bierz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsolka i tak jest już mega tania, więc nic tylko kupować, jeśli się ma kasę. Gdy wyjdzie nowa generacja, to będzie ci żal wydawać dwóch tysięcy w pierwszym roku, a później będziesz chciał, aby potaniała i znów poczekasz kolejny rok, a i tak nie wiem co mogą jeszcze wsadzić do takiego PS4 - BR ma, gry są graficznie bardzo dobrze zrobione, więc chyba tylko wygląd zmienią i w końcu jakieś lepsze pady :)

Tak na marginesie - ja bym wybrał Xboxa 360

:trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj wydaje mi się że następna konsola Sony nie wyjdzie prędko, a jak wyjdzie to pewnie nie będzie tania. Na PS3 gry ciągle wychodzą, graficznie stoją na wysokim poziomie, i jeszcze masz multi za darmo. :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj , naprawdę się opłaca , tutaj widzę , że ludzie mówią że słaba grafika. To po co porównujecie grafę z ps3 do pc. Jak grasz na ps3 to nie porównuj grafiki do tej z pc'ta.

A poza tym jest na ps3 kilka exików np. Gow 3 , U1,U2,Heavy Rain itp. Jeszcze porozglądaj się czy twoi kumple mają ps3 czy x360 . jak mają ps3 to bierz pleja , a jak x360 to bierz 360

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Big N zapowiada następce WII, to najpewniej już niedługo dowiemy się o nowych maszynach MS i SONY :)

Nie po to inwestowali w kontrolery ruchowe, zeby teraz robic nowa generacje. IIRC zawsze mowili, ze chca przedluzyc obecna najdluzej, jak sie da...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolery Ruchowe to żadne przedłużenia życia konsol. To tylko dodatek, na który może bardzo szybko spaść popyt. To nie WII gdzie była to integralna część zabawy. Szał na Move i Kinect może bardzo drastycznie spaść w najbliższym czasie, więc trzeba mieć alternatywę.

Zresztą - nawet gdyby next geny pojawiły się w przyszłym roku, to nie można powiedzieć, że inwestycja w kontrolery ruchowe poszła na marne. To tylko przetarcie pola. Nic nie stoi na przeszkodzie, by obecne kontrolery poprawić i dostosować do nowych konsol, jako np. Move 2.0.

Oczywiście kupno PS3 jest dobrym pomysłem. Konsola ma świetne możliwości do ceny, więc zdecydowanie warto. Zwłaszcza, że jeśli nowe konsole pojawią się w przyszłym roku, to nie ma co liczyć na ceny poniżej 2000zł i gier w okolicach 250. PS3 to ciągle bardzo przyzwoita konsola, choć nie ma co ukrywać, że upływ lat widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiedz ,że gry są drogie

Kiedy ci, którzy nie mają konsoli, przestaną powtarzać te głupoty? Jeśli kupuje się PS3 teraz, przez Allegro ma się dostęp do całej masy znakomitych starszych gier za kilkadziesiąt złotych (mam na myśli zafoliowane nówki, nie używki). Killzone'a 2 widziałem przed chwilą za 53 złote. God of War III - 85 zł. Batman: Arkham Asylum - 59 zł. Uncharted 2 - 57 zł. A nowości dosyć szybko tanieją, więc wystarczy mieć odrobinę cierpliwości i wcale nie trzeba płacić 200 złotych za grę.

PS3 to ciągle bardzo przyzwoita konsola, choć nie ma co ukrywać, że upływ lat widać.

Ale mniej niż po X360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC - oczywiście. Choć i X360 ciągle jest przyzwoitą i dość tanią konsolą. Gdyby nie polityka MS, ciągle byłaby konkurencyjna.

Generalnie duże plusy PS3 to - większa multimedialność, napęd BLU-RAY i w przeciwieństwie do MS, bardzo bogata ilość exów, których z roku na rok więcej.

Co prawda w tym roku, dwie huczne premiery mnie zawiodły - Motorstorm i Killzone 3, to jednak nie zmienia to faktu, że w tym aspekcie MS nie ma czego pokazać.

Szkoda, że konsola jest na gwarancji, bo mam Socoma i chciałbym zobaczyć jak to się prezentuje.

PS3 to też mocniejsza konsola, ale wbrew pozorom nie aż tak, by ciągle o tym pisać. Gdyby MS miało studia, takie jak ND czy Santa Monica Studios, też pewnie byliby wstanie wycisnąć podobne rzeczy z 360siątki.

----------------------------------

Generalnie - masz kasę to bierz. Nie pożałujesz. Gry można dorwać tanio. Zawsze można kupić kilka gier, i kombinować np. na takich serwisach jak GameTrade. Do tego masz darmowe PSN i BLU-RAY do filmów. Za 1000zł nie dostaniesz niczego innego ;)

PS: W Empik Katowice - NOWY!! PS3 80GB za 899zł :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ta informacja, że nowy Xbox będzie w 2015? Z pudelka? :D

Żadnego oficjalnego info nie ma. Skoro Big N zapowiada następce WII, to najpewniej już niedługo dowiemy się o nowych maszynach MS i SONY :)

"Na początku marca Microsoft rozpoczął poszukiwania ludzi do prac nad nowym Xboksem, zaś kilka dni później jedna z osób związana z firmą umieściła w sieci zdjęcie z fragmentem nowej konsoli giganta z Redmond twierdząc, że ukaże się ona w 2015 roku". Co prawda może do końca oficjalne to może nie jest, ale nie zmienia to faktu, że Sony i Microsoftowi jakoś nie spieszy do tworzenia nowej generacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...