Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iZnoGouD

Pasta na Grafike

Polecane posty

Nie ma sensu wymienić pasty na tym cudzie techniki ;) Oczywiście to ironia ;)

Swoją drogą - byłem kiedyś posiadaczem ów karty - o takiej. Prolink PixelView GeForce FX 5200 :) Pamiętam nawet po co ją kupiłem :D Miałem przed nią GeForce 4 MX440 i w NFS: Underground nie miałem lasek, i czegoś tam jeszcze. To w tani sposób nabyłem FX5200 i się cieszyłem :D

GeForce 4 MX440 -> GeForce FX5200 -> GeForce 6600GT -> GeForce 8800GTS 320MB -> GeForce 9800GT 1GB -> GTX460 1GB = NVIDIA POWER. Nigdy nie byłem przekonany do Radeona ;) Choć byłem bliski kupienia go - zamiast 9800GT wybrałem HD4850....ale ostatecznie miłość do NV zwyciężyła ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale radze ci lepiej miej stosunek neutralny co do NVIDIA czy AMD bo nie o to tutaj chodzi. Przedewszystkim bierz pod uwagę opłacalność i wydajność produktu . Ja sam niepowiem bo miałem produkty ATI od kad zraziłem się modelem Geforce FX5600XT no ale nie żałuję miałem radeona 9800pro po 2 latach zakupiłem za 230 zł radka HD 2600XT sonic po tym wybrałem HD 3850 i bardzo dobrze je wspominam teraz wybrałem GF po prostu w wyniku najlepszego współczynnika cena wydajność bo wtedy był cenowo równy z HD 5770 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co ta dyskusja ma wspólnego z wymianą pasty termiczej na FX5200?

A pastę warto wymienić, jeśli stara po prostu straciła swoje termiczne właściwości i karta się grzeje. Nie ma zaczenia czy jest to GTX590 czy GF2 (no dobra, u mnie taka działa z gołym chipem... :P), jeśli sytuacja tego wymaga - pastę zmieniamy, jeśli nie, to nie. Ta cienka warstwa silikonu nie poprawi wydajności karty, chodzi tylko o efektywne oddawanie ciepła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GeForce 4 MX440 -> GeForce FX5200 -> GeForce 9800GT -> GTX460 1GB = NVIDIA POWER.

tu się zgadzam nvidia rlz ;)

co do pasty żeby offtopu nie było.

to nie ma najmniejszego sensu nakładać nowej :P to nie jest procesor :>

chyba że tak jak "@up" pisał to może się przydać choć i tak bym osobiście nie wymieniał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fx5200 to karta-pomyłka. Geforce`y w 4 serii również nie były przerewelacyjne - chyba, że w wersji Titanium.

akurat tego Nvidia rulez tu nie widać.

//Pasty nie wymieniaj, chyba, że karta się przegrzewa. Rada tak prosta, że aż głupia. Te zabytki nie nagrzewają się tak, jak obecne wynalazki ze stajni ATI/NV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...