Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milosz902

Sterowniki Karty Graficznej

Polecane posty

Witam. Mam problem z moja kartą graficzną. Otóż chcę grać w pewne mmorpg Mu online, jednak GameGuard nie pozwala uruchomic mi tej gry, ponieważ mam najnowsze sterowniki od ATI. Wczoraj cały dzień się z tym męczyłem, ale nic nie wskórałem. Żeby pograc muszę mieć zainstalowane sterowniki 9.12. Jednak wczoraj nie raz, nie dwa nie mogłem ich zainstalować. Oczywiście poprzednie usuwałem, ale to nic nie dawało. Po prostu po zainstalowaniu 9.12 i restarcie PCta system nie wykrywał karty graficznej. Czym może to być spowodowane? Moja karta graficzna to ATI Radeon HD 5670.Stosowałem się do tej instrukcji:

autor: lostma**

1 Download 9.12 Drivers/ catlyst sweet from ati website

2 Uninstal and delete drivers for ur card in hardware manager and uninstall Ati catalyst from PC

3) If your using AVG av Uninstal it and run CC cleaner

4 When you have downloaded 9.12 Shutdown ur pc and pull your video card out so it losed memorie of old drivers and put back in after 1 minute

5 Turn you pc on and run Install for Catalyst/Drivers for 9.12 after install Restart PC

6 Start game and Enjoy

Może pobieram złe sterowniki? Raczej nie, ale jeżli ktoś byłby tam miły to mogłby podać linka do sterowników 9.12 dla Windowsa 7 32 bit. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować ręcznie wyedytować plik sterownika, ale to niestety może się zakończyć katastrofą. Nie radzę się bawić czymś takim.

Spróbuj sterowników 10.4. Z tego co widzę w changelogu, to tam usunięto jakieś problemy z GameGuardem, więc może będą działać. Możesz też zobaczyć, czy problemu nie rozwiąże instalacja samych sterowników bez dodatkowego oprogramowania od AMD/ATI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! korzystasz z mojej rady na własną odpowiedzialność !

przeglałem temat i wpadł mi do głowy pomysł - a gdyby oszukać system co do wersji sterownika?

znalazłem w rejestrze klucz z wartością wersji sterownika, u mnie to:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ATI Technologies\Install\Packages\W-06-0001-000-001-001-001-00-00\ProductVersion

w 'sąsiednich' katalogach (W-05/06-000x) znajdziesz zapisane informacje o wersji Catalysta, hydravision i czego tam sobie zamarzysz.

pytanie - czy zadziała? :> spróbuj, proszę, aż mnie to ciekawi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pomoże, bo tu nie chodzi o sam numerek, tylko o funkcje, które są przez sterownik wywoływane. GameGuard uznaje, że są one niedozwolone i dlatego nie pozwala na uruchomienie gry.

Możesz jeszcze spróbować odinstalować sterownik w ogóle i zobaczyć, czy sterownik od MS będzie działał. Jednakże to wyjście sprawi, że karta straci na wydajności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...