Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

norbiw13

Rozwiązany: Dysk Przenośny 2tb do 300-350zl (?60-?70)

Polecane posty

co myslicie o tym:

http://www.ebay.co.uk/itm/Seagate-STBV2000200-Expansion-2TB-Desktop-Hard-Disk-Drive-USB-3-0-/131186408869?pt=UK_Computing_HardDrives_RL&hash=item1e8b51bda5

Cena jest dobra ale jak z jakoscia? Jest napisane ze 7200RPM i 480MB czy dobre to sa parametry, bede uzywal USB 3.0 (mam nadzieje ze kabel dolaczony jest 3.0)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dyskiem jest absolutna i totalna loteria, we wnętrzu może być wersja dwutalerzowa, albo trzytalerzowa dysku. W pierwszym wypadku całkiem dobry dysk twardy, w drugim dysk sporo wolniejszy i sądząc po komentarzach - bardziej awaryjny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za pomoc, dysk juz zakupiony.

Czy mozna jeszcze doradzic myszke do 150zl(?30)

-Jestem praworęczny

-Głównie do gier, nie napiszę gatunku konkretnego bo gram we wszystko

-Chwyt- Palm Grip

-Raczej będzie pracować na podkladce

-Dlugosc dloni 13cm (18.5cm do nadgarstka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam ze odkopuje temat.

Seagate Backup Plus (Seagate STDR000202) zostal wtedy zakupiony i bardzo dobrze sie sprawuje :)

Czy w cenie 300-500zl (£60-£100) jest teraz duzo lepszy model? Czy mozna ten model Seagate kupic?

Nie wiem czy powinienem zakladac osobny temat, ale udalo mi sie juz zapelnic te 2tb i szukam czegos wiekszego i nie przenosnego (bo przenosny juz mam). Pewnie Dysk zewnetrzny 4tb-5tb do £150(750zl), jezeli da rade :)

Zawsze moge doplacic jak trzeba :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze zakup 6tb moze byc bardzo dobrym pomyslem o ile ten dysk jest dosyc niezawodny. Bo w przeciwnym razie bardzo szkoda bedzie nawet tych 2tb. A laczenie ich w RAID1 jest za droga inwestycja.

Zamiast Unitek Y-3025 czy mozna kupic obudowe do 2.5" dysku HDD i uzywac go jako dysku przenosnego?

Jezli dalo by rade, X300 wsadzil bym do komputera a wyciagnal 2.5" 1tb jako narzedzie do przenoszenia danych.

Czy ktos testowal X300, chcialbym sie upewnic ze dosyc bezpiecznie bedzie trzymac taka ilosc danych na HDD. Nigdy jeszcze mi dysk nie padl wiec nie chcialbym aby pierwszy ktory pojdzie to byl 6tb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, norbiw13 napisał:

Zamiast Unitek Y-3025 czy mozna kupic obudowe do 2.5" dysku HDD i uzywac go jako dysku przenosnego?

Można, sam używam kieszeni zewnętrznej, w której "gnieździ" się Hitachi 7K1000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...