Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zorgan

Rozwiązany: PlayStation 4 czy Xbox One w kontekście E3 2015

Polecane posty

Mam pytanie do forumowiczów. Szykuję się do zakupienia konsoli. Czytałem sporo i w sumie już teraz przestałem dostrzegać różnice między PS 4 a XOne. Więc tu moje pytanie do was forumowicze. Na jaką konsolę się zdecydować? Byłbym zadowolony jakbyście wypisali + i - obu konsol. Bez fanboy'ostwa czy kłótni typu "A jest lepsze niż B bo jest A, a nie B". Dzięki wielkie za wszystkie informacje od was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Xbox one to jego zaletą są lepsze gry wyścigowe i FPS.

Bardzo subiektywna opinia. Moim zdaniem jest dokładnie odwrotnie.

PS4 jest tańsze, ma większą moc obliczeniową, lepszą ofertę abonamentową i bardziej funkcjonalnego pada.

Ale ostatecznie wszystko rozbija się o exclusive'y - wybierz tą konsolę, na którą gry bardziej Ci odpowiadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS 4 jest tańsze? Bo w sumie patrząc po sklepach to XOne wygląda taniej, jako konsola i gry na konsolę. A jak jest z PS+ i XBLGold? Bo niektórzy mówią ,że po miesiącu na xboxie zabierają ci możliwość grania i dają inną grę, a na ps+ jak grę usuniesz to ci ją zabierają. A te gry które mnie interesują są na obu konsolach. Wyjątkiem jest Forza. Nie miał bym tego pytania gdyby nie fallout 4 i mody na xone, oraz kompatybilność wsteczna na xone która pozwoli mi zagrać w RDR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...