Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartosznorbert

Rozwiązany: Problem z instalacją niektórych gier na Windows 7.

Polecane posty

Mam problem z instalacją niektórych gier. Jak na razie to spotkałem się z dwoma takimi przypadkami. Jedna to - Baldur's Gate (w sumie to by mnie to nie dziwiło w końcu gra jest leciwa ale część druga instaluje się bez przeszkód), drugą grą jest Mount & Blade. W obu przypadkach nie pojawia się żaden błąd poprostu instalator wogóle się nie włącza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją niektórych gier. Jak na razie to spotkałem się z dwoma takimi przypadkami. Jedna to - Baldur's Gate (w sumie to by mnie to nie dziwiło w końcu gra jest leciwa ale część druga instaluje się bez przeszkód), drugą grą jest Mount & Blade. W obu przypadkach nie pojawia się żaden błąd poprostu instalator wogóle się nie włącza.

Jak już kiedyś wspominałem. Niektórych starych gier na nowy system nie zainstalujesz. Np. XP jest za dobry dla gry Test Drive 4 ( w menu się zatrzymuje ). Będziesz się niestety musiał pogodzić z tym, że niektore gry ( gło0wnie starsze ) mogą działać gorzej albo wcale. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli płyta jest nowa to 100% napęd. Miałem kilka miesięcu temu ten zam problem, okazało się, że kolega niechcący mi zalał napęd. Wszystko się instalowało co nie przekraczało 3GB ale już Shifta czy Empire nie mogłem zainstalować. Proponuję wymienić napęd =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...