Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bassist

Jak czytamy CD-Action?

Polecane posty

Ja zasiadam do mojego jakże wygodnego fotelu :happy: i zabieram sie za Cda, najpierw przeglądam całe czasopismo, potem zabieram sie za czytanie, najpierw czytam dział sprzętowy, action redaction, na luzie, potem biorę się za reszte, czyli za recenzje, zapowiedzi itp. W wakacje Cda czytałem w 1 dzień . Teraz Przeczytanie całego Cda zajmuje mi 3 góra 4 dni, niestety wszystko przez szkołę zamiast czytać cały dzień Cda, trzeba wziąć sie do nauki :rolleyes: , eh takie życie :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja no cóz cdaction zawsze kupuje rano przed szkołą i mam je w plecaczku ale go nie wyciągam bo zaraz wszyscy je będą chcieli gdy wroce do domu to je wtedy czytam (własciwie tak przeglądam)potem zawsze zaczynam od action redaction i na luzie oczywiscie gdy jestem na posiedzeniu rady ministrów. :tongue:

Uprzyjemnia to czas !!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kidy nadchodzi Ten Dzień, biegnę do kiosku zaraz po szkole i kupuję CDA... Powoli wyjmuję z folii, wącham od góry i od każdej innej strony, w końcu otwieram... Czytam wstępniaka, potem newsy, przerzucam wszystko zatrzymując się na co lepszych tytułach, czytam dokładnie publicystykę, potem NL i na końcu AR... Następnie zabieram się od początku, ale już dokładnie wszystkie teksty, zagłebiam się w ocenach i testach sprzętu... Potem zamykam, odkładam na półeczkę i koniec... W ciągu miesiąca jeszcze parę razy wracam, żeby coś doczytać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przegladam interesujace mnie recki, info o sprzecie pomojam, bo to najzwyczajniej mnie nie interesuje.

Potem przychodzi kolej na " Na Luzie", a na deser zostawiam sobie cale 3 strony AR. Szkoda ze tylko 3, a nie tak jak kiedys 4, zabawa byla wtedy o wiele bardziej zacna niz kiedys.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba żadnego CDA jeszcze nie przeczytałem od decka do decka ... czytam tylko to co mnie ciekawi (wszystko poza reckami) no i kilka recenzji tych najbardziej mnie ciekawiących gier .. czasami wracam do starych nr i czytam to czego wtedy nie przeczytałem ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Często po ropakowaniu folii (ale radocha :smile: ) i włożeniu płyty, przeglądam co można by zainstalować i w trakcie tego czytam najciekawsze teksty dla mnie, by potem przeczytać te które nie specjalnie zainteresowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze powoli wyciągam czasopismo oraz płytkę powoli z folii.

Potem patrze jakie są gry na CD - Romku. Wkładam płytkę do napędu i kopiuje bonusa na dysk.

Potem wącham każdą kartkę CDA [wiem co myślicie].

Od razu otwieram na AR i 'Na Luzie'.

Jakiś jeden dzień potem czytam od dechy do dechy [wyjątek to recki bezsensownych gier].

I to tyle.

I Love CD - Action ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu po szkole jak już nowy numer jest, a tak to na fotelu, na łóżku, praktycznie wszędzie gdzie jest wygodnie i można sobie spokojnie poczytać.:D Kiedyś mi się nudziło i czytałem nawet nad morzem na plaży, a tam osoba z CD-Action w rękach to nieraz rzecz niespotykana. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...