Skocz do zawartości

Ogame


Gość Hell Shell

Polecane posty

Noob protection przed mocnymi dziala dopoki nie przekroczysz 5tys pkt, no chyba ze zaatakuje cie jakis slabszy, aczkolwiek ciagle lepszy od ciebie ;) Inaczej to ujmujac- dla tego, ktorego masz w galaktyce na czerwono jestes noobem :)

tez gram na uni21, w sojuszu PFO, ale znudzila mi sie ta giera juz ;) Space Pioneers jest niemalze identyczne jesli chodzi o 'silnik' gry, ale zdecydowanie bardziej dopracowane, dopieszczone i intuicyjne :)

Poza tym- przesiadlem sie na Lineage2 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 934
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A ja sie pochwalę, ze rozbudowałem już obronę, teraz magazynuję to i owo, żeby kopalnie rozbudować. Na razie nikt mi nie podsoczy, a "czerwoni" na razie nie mają czego u mnie szukać, bo mam raptem 600 pkt.

A poza tym nudno jest :P I gram tylko dlatego, że w pracy muszę coś robić, bo jakbym miał tylko pracować to bym chyba padł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NuclearH2O

Też gram w Ogame'a (na Uni 12), jestem w sojuszu OSP i już uzbierałem sobie ponad 5000 pkt :)

Założyłbym szlak handlowy z kimś z 1szej galaktyki- ja wysyłam 15k kryształu dziennie, a on 15k metalu i 5k deuteru. Jestem skłonny do negocjacji. :) Mój nick na Ogame to Mathevius.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie powolutku rozwijam :) Mam juz 9 punktow :D

Pytanka moje sa takie:

- czerwony gracz mnie nie zaatakuje, ja nie moge zaatakowac gracza zielonego. A co z bialymi i niebieskimi??

- W co najpierw inwestowac? Laboratorium czy stocznie?

- Co najpierw badac? Komputery czy energetyke?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie powolutku rozwijam :) Mam juz 9 punktow :D

Pytanka moje sa takie:

- czerwony gracz mnie nie zaatakuje, ja nie moge zaatakowac gracza zielonego. A co z bialymi i niebieskimi??

Białych mozesz atakowac i oni mogą atakować Ciebie. Niebieski kolor oznacza status "urlop" i w tym czasie są nietykalni

- W co najpierw inwestowac? Laboratorium czy stocznie?

Zalezy na co połozysz nacisk czy na flote czy na badania. Ja w miare równomiernie podnosiłem laby i stocznie

- Co najpierw badac? Komputery czy energetyke?

To tez pasuje w miare równo rozwijać bo dzięki tech. kom. mozesz wysłac wiecej flot jednoczesnie a im wyzszy poziom energetyki to masz dostęp do nowych badań

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprzykład najpierw rozbudowywałem metal i kryształ na 10l, a później deuter. No i oczywiście słoneczko, żeby prąd był. A następnie stocznie na 1, parę WR a później laby, badania stocznie, kopalnie i floty oraz obrone, wszystko równomiernie. I na 1u mam 18k pkt prawie. Ma ktoś dobry sojusz na 1 uni?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, podobnie jak poprzednicy, ja też już porzuciłem OGame. W sumie powód jeden i nadal ten sam - ta gra nazwyczajniej w świecie znudziła mi się już. Raz na kilka dni zajrzę kopalnię rozbuduję, żeby inni gracze mieli na czym farmować, bo mnie i tak na tym już nie zależy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz sojusz z uni 25 [AofD] preznie sie rozwija i poszukujemy nowych rekrutow. Poszukujemy CIEBIE drogi forumowiczu. Dla nas nie liczą sie tak bardzo punkty jak chęci współplemienców. Jeśli masz mało punktow lecz wiesz, że OGame poswiecisz duzo czasu to w stąp do nas, damy ci sznase na rozwój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz sojusz z uni 25 [AofD] preznie sie rozwija i poszukujemy nowych rekrutow. Poszukujemy CIEBIE drogi forumowiczu. Dla nas nie liczą sie tak bardzo punkty jak chęci współplemienców. Jeśli masz mało punktow lecz wiesz, że OGame poswiecisz duzo czasu to w stąp do nas, damy ci sznase na rozwój.

heheh jaaaaaaasne....a co jak współplemienca zaatakuje ktoś z pierwszej 10? obronicie go tak? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas nie liczą sie tak bardzo punkty jak chęci współplemienców. Jeśli masz mało punktow lecz wiesz, że OGame poswiecisz duzo czasu to w stąp do nas, damy ci sznase na rozwój.

Ech, przypomniał mi się sojusz z 10, do którego należałem, a prawnie nadal należę i to jeszcze nim kieruję, choć ostało się jeno 5 cżłonków, a ja OGame uruchamiam może co 2-3 dni. Ale w czasach jego świetności (początek lipca) było to naprawdę coś świetnego. Niemal wszyscy w nim byli po znajomości, a nawet 3 braci grało :) Jak tylko ktoś któregoś z członków sojuszu zaatakował to zaczynały się zbrojenia i najpierw lecieli ci najlepsi, potem dobijali gościa gracze nie mający aż tak wielkiego potencjału. W ten sposób już zmiażdżylismy niemalże 5-6 gości. A gdy atakował ktoś choćby z pierwszej 10-tki, to wtedy cały sojusz z nim negocjował, tak by przestał atakować jednego ze współczłonków. I udawało się ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie zbudować na kolonii bo jeżeli bedziesz miał tam duzo surowców to wystartujesz badania z koloni a z matki wydasz na np. flotę. Poza tym jest międzygalaktyczna sieć badań naukowych (jakoś tak ;) ) które sprawia, ze wszystkie twoje laboratria pracują jako jedno. póki co rozwijaj tylko na matce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje sondy nad obcą planeta zostały zestrzelone. Dzieje się to automatycznie, czy też trzeba wysyłacć jakąs flotę? Ja miałem w podglądzie już czas, jaki został do przybycia obcej sądy do mnie, ale nie było żadnej opcji likwidacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje sondy nad obcą planeta zostały zestrzelone. Dzieje się to automatycznie, czy też trzeba wysyłacć jakąs flotę? Ja miałem w podglądzie już czas, jaki został do przybycia obcej sądy do mnie, ale nie było żadnej opcji likwidacji...

Zestrzelenie obcych sond jest robione automatycznie przez systemy obronne, ew. jakąś flotę którą masz na planecie. Ogólnie to jest na takich samych zasadach, jak przy tradycyjnytm ataku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...