Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hell Shell

Ogame

Polecane posty

Hej!

Z qmplem zalozylismy sojusz na francuskim ogame(ogame.fr) na uni21 i szukamy chetnych. rejestrujcie sie i piszcie podania - tag sojuszu POLAND.

Przy rejestracji zaznaczajcie tylko 2 pole(OWU), pierwsze to komandor.

uni dopiero zaczyna, wiec nie ma tak silnych ludzi(max 1000pkt.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do sojuszu UAR na ruskim Ogame (uni 2). Założycielowi ślijcie uwagi, co do rang, loga itp. Jeżeli isnieje sojus, któy chce nawiązać z nami współpracę - rozpatrzymy każdą prośbę.

PS Jak zamienić te krzaki, na cyrylice?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nas dzisiaj chyba zbanowali za ten sojusz :) Bo zauwazylem ze wszyscy z sojuszu maja baniaka :). Milo bylo, zapraszam na uni1 ^^

Heh, pewnie tak :) W sumie to niby mieli prawo, bo nazwa była prowokująca, ale z drugiej strony w końcu napisałem w opisie sojuszu wyjaśnienie "że nie mamy ni do rosjan". To kretyni, albo nie przeczytali, albo Englisha nie znają :wink: No to koniec, a szkoda, tak się dobrze układało... Chyba dołączę do tego sojuszu na ruskim 1.uni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nas dzisiaj chyba zbanowali za ten sojusz :) Bo zauwazylem ze wszyscy z sojuszu maja baniaka :). Milo bylo, zapraszam na uni1 ^^

Heh, pewnie tak :) W sumie to niby mieli prawo, bo nazwa była prowokująca, ale z drugiej strony w końcu napisałem w opisie sojuszu wyjaśnienie "że nie mamy ni do rosjan". To kretyni, albo nie przeczytali, albo Englisha nie znają :wink: No to koniec, a szkoda, tak się dobrze układało... Chyba dołączę do tego sojuszu na ruskim 1.uni.

No niestety po nas :( Dopiero się rozkręcaliśmy, a tu zonk... Sam nie wiem dokładnie za co nas zbanowali. Za nazwę? Przecież Wielki Generał wyraźnie wszystko napisał. Cholera, zachciało mu się międzynarodowego sojuszu :evil: Revolta ma ostrzejszy opis, ale na szczęscie te matoły nie znają polskiego :twisted: (Generale - żartowałem, i tak już się w tych ogamach gubiłem :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę stwierdzić że zainteresowała mnie ta gra więc założyłem konto, pograłem troche i z cała odpowiedzialnością stwierdzam że gra sie całkiem przyjemnie. Na razie jeszcze jestem cienki bolek w te klocki bo gram od paru dni ale sie wdrażam powoli :lol:. Gram na uni 15 i mam na początek małe pytanko. Czy jednym kontem można grać na wszystkich uni czy na każdy trzeba mieć osobne konto :-k :?: :?: :?:

A wiecie że jest jeszcze jedna gra bliźniaczo podobna do OGame?

Nazywa się Galaxy Wars a link do iej jest na stronie domowej OGame. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też mogłem zacząć na nowym uni ale wtedy nie było by tego wyzwania i niepewności czy dam sobie radę w nieznanym świecie. :P

Na razie dostałem się do sojuszu więc jakby coś to mam nadzieję że koledzy pomogą rozwinąć się na tyle żeby nie dać się ewentualnym najeźdźcom. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gram na 5 kontach na:

UNI 2 , UNI6 , UNI16 , UNI 23 I UNI 26

Miałem jeszcze jedno na 25 ale skasowałem :P .

Natomiast jeżeli ktoś (a wiem że są tacy) chce oddać jakieś konto na obojętnym uni i jest w top 200 to niech napisze do mnie: neutrality@tlen.pl i chętnie je wezmę .

Pozdrawiam! :wink:

Neutrality

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nas dzisiaj chyba zbanowali za ten sojusz :) Bo zauwazylem ze wszyscy z sojuszu maja baniaka :). Milo bylo, zapraszam na uni1 ^^

Heh, pewnie tak :) W sumie to niby mieli prawo, bo nazwa była prowokująca, ale z drugiej strony w końcu napisałem w opisie sojuszu wyjaśnienie "że nie mamy ni do rosjan". To kretyni, albo nie przeczytali, albo Englisha nie znają :wink: No to koniec, a szkoda, tak się dobrze układało... Chyba dołączę do tego sojuszu na ruskim 1.uni.

No niestety po nas :( Dopiero się rozkręcaliśmy, a tu zonk... Sam nie wiem dokładnie za co nas zbanowali. Za nazwę? Przecież Wielki Generał wyraźnie wszystko napisał. Cholera, zachciało mu się międzynarodowego sojuszu :evil: Revolta ma ostrzejszy opis, ale na szczęscie te matoły nie znają polskiego :twisted: (Generale - żartowałem, i tak już się w tych ogamach gubiłem :wink: )

Chodzi o to, że nie można używać języka w grze innego niż występuje w niej. Nie można nawet słać pw! Tak samo miałem jak zakładaliśmy sojusz na włoskim ogame. Tam też rozdają za to bany.

Więc chodzi pewnie tylko o używany język.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową kolegi założyłem koto na Uni14 i nawet swój sojusz zrobiłem (TSKF), nawet duży się zrobił, a ja uzbierałem w dużo punktów... i tu kicha. Jednemu z członków swojego sojuszu pożyczyłem TYLKO 1 transporter surowców na rozbudowę, było wszystko OK. Teraz niedawno ten koleś oddał mi ten transporter surowców. I nasz "ukochany" game operator shiny dał mi "wspaniałomyślnie" bana za pushowanie mnie przez tego gościa... Oczywiście to nie jest zwykły ban, jest to ban roczny, a po takim długim czasie nie używania konta jest ono kasowane. Pisałem do niego, a on trele morele, jakieś brednie mi odpowiadał i tyle.

Więc gra jest fajna, ale z adminami jacy tam są nie da się grać (przynajmniej na Uni14).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na uni11, uni4, uni26 - sojusz Gungare - zapraszam!!!

A co z tym rosyjskim ogame?? Można się gdzieś zapisać - czy ten którego zbanowali był ostatnim sojuszem na rosyjskim, czy moze są jeszcze jakieś, proszę o info... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym rosyjskim ogame?? Można się gdzieś zapisać - czy ten którego zbanowali był ostatnim sojuszem na rosyjskim, czy moze są jeszcze jakieś, proszę o info... 8)

Na uni2 sojuszu już nie ma (ban), ale na uni1 jeden istnieje jeszcze Kamper Killerzz (Revolta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już sojusz forumowiczów na 1 uni ruskiego ogame. Powstał i na 2uni. Zapraszam do nowo stworzonego sojuszu o chrakterze międzynarodowych (ale bez Rosjan) o nazwie United Against Russians (UAR). Chciałbym dodac, iż wbrew nazwie osobiście nic do Rosjan nie mam, ale w końcu to tylko gra :wink:

zacytuje Ci wypowiedź forum admina ogame.pl :P

O to jak kilku "gamoni", delikatnie mowiac, wyrabia nam opinie na innych OGame (m.in. ru, tr i de).

Mam nadzieje, ze to odosobnione przypadki. Przypominam, ze poszczegolne OGame, oprocz orga, sa dla poszczegolnych narodow, a ponizsze, nie wymagajace juz komentrza zachowania, powoduja do usuwania graczy!

-----------------------

Witam w międzynarodowym sojuszu United Against Russians!!! (UAR)

Welcome to the international alliance United Against Russians!!! (UAR)

Twórcami sojuszu są Polacy, jednak chętnie przyjmiemy do niego każdego o innej narodowości niż rosyjska. Chcemy pokazac tym ruskim amatorom, jak powinno się grac w OGame. W najbliższym czasie planujemy nawiązac współpracę z innymi, nie-rosyjskimi sojuszami.

Chciałbym jeszcze zaznaczyc, że wbrew nazwie sojuszu, ja (założyciel), nie ma nic do narodu rosyjskiego. A jeśli ktoś coś ma to wyłącznie jego sprawa. Zresztą to jest tylko gra.

--------------------------

:lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to jak kilku "gamoni", delikatnie mowiac, wyrabia nam opinie na innych OGame (m.in. ru, tr i de).

Mam nadzieje, ze to odosobnione przypadki. Przypominam, ze poszczegolne OGame, oprocz orga, sa dla poszczegolnych narodow, a ponizsze, nie wymagajace juz komentrza zachowania, powoduja do usuwania graczy!

-----------------------

Witam w międzynarodowym sojuszu United Against Russians!!! (UAR)

Welcome to the international alliance United Against Russians!!! (UAR)

Twórcami sojuszu są Polacy, jednak chętnie przyjmiemy do niego każdego o innej narodowości niż rosyjska. Chcemy pokazac tym ruskim amatorom, jak powinno się grac w OGame. W najbliższym czasie planujemy nawiązac współpracę z innymi, nie-rosyjskimi sojuszami.

Chciałbym jeszcze zaznaczyc, że wbrew nazwie sojuszu, ja (założyciel), nie ma nic do narodu rosyjskiego. A jeśli ktoś coś ma to wyłącznie jego sprawa. Zresztą to jest tylko gra.

O kurde... Heh, ale afera się zrobiła z naszym sojuszem :D Kurde, nawet ten tekst stał się już słynny i cytowany 8) Kurde, kicha wyszła i tyle, no ale trudno... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to przeczytalem, sikam po nogach ze smiechu. Kto chcialby zakladac taki ochydny sojusz?:>

No pewnie, przecież to było karygodne zachowanie! :D Sam prezydent powinien to oficjanie potępić :D Powinniśmy się za siebie wstydzić. No, sam miałem niezłą polewkę, jak czytałem tamten wątek z froum OGame :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...