Skocz do zawartości

Ogame


Gość Hell Shell

Polecane posty

A to nie wiedzialem, bo odszedlem od SHellS jeszczee wtedy kiedy byly dwie Szkolki

A teraz jest jeszcze lepiej, bo przeszedł do Volf AK :D Kolejny turysta po uni25? :twisted:

A co do szkółek - już się wszystko wyjaśniło, tag odzyskany - SHellsE. Oczywiście potem jest akademia, czyli AHellsE, i sojusz główny 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 934
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Proszę ostatni raz. Nie statsować i ograniczyć pisanie jednolinijkowych postów, nie wnoszących nic do tematu. Każdy następny post łamiący to co napisałem, dostanie upomnienie, a potem wiadome sankcje.

Rzekłem.

I nie zamierzam powtarzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można uznać że ten temat jest zamknięty.

Jakie pojedynki ? Czegoś takiego w ogame nie ma . Jedziesz po prostu ludzi i liczysz na zwycięstwo :D

No chybe że Moon_Maiking :(

Czyli dzięki twoim zasadom ten topik przestaje istnieć ; to dlaczego od razu go nie zamkniesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dzięki twoim zasadom ten topik przestaje istnieć ; to dlaczego od razu go nie zamkniesz?

Bullshit, na przykład za pomocą tego topicu jest kompletowana ekipa sojuszu w nadchodzącym uni40, co nawet na forum OGame.pl jest niemożliwe. Nie czytałeś wcześniejszych postów? Czy wywiało z pamięci? :? Można też polecić uni w którym się gra i sojusz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to zejdz ze mnie czlowieku, bo to nie ja zakladam topiki w "Komentarzach" i nie ja optowalem za zalozeniem tam topiku OGame. Jak dla mnie moglby nie istniec - i taki mialem zamiar, gdy czyscilem ten dzial z wielu, wielu topikow dla konkretnych gier przez www. Ale pomyslalem wtedy - a, ma te dwadziescia kilka stron - niech zostanie.

I co? Nastepnym razem nie bede sie mitygowal tylko wywale caly temat w cholere i dzien dziecka sie skonczy.

Po drugie - umawianie sie na pojedynki. Mialem na mysli zawieranie sojuszy i np. umawianie sie na konkretny atak na jakiegos kafara.

Po trzecie - MSaint juz napisal, co po trzecie.

Dziekuje za uwage.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pomocą tego topicu jest kompletowana ekipa sojuszu w nadchodzącym uni40

Mnie strasznie bratanek na ogame namawia, nawet chce mi niezłe konto na uni 36 sprezentować :). Ja jednak wolę chyba od początku zacząć właśnie w uni40 (taka ładna okrągła liczba). Jakby co to i ja swój akces w tym sojuszu wstępnie zgłaszam :).

BTW Gra ktoś na uni36?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wolę chyba od początku zacząć właśnie w uni40

Też miałem propozycję lepszego konta, ale odmówiłem z podobnych względów tzn. satysfakcja czerpana z rozwijania się jest doprawdy ogromna, a ponadto grając od zera zyskuje się stponiowo doświadczenie, które będzie niezwykle cenne na dalszym etapie gry. Np. gra zyskuje nowy standard gdy budujesz flote transportowców i zaczynasz farmienie, a teraz kloejnym jakościowym przeskokiem do jakiego sie szykuje jest założenie kolonii - grając od razu na silnym koncie jesteś tego pozbawiony.

Mi osobiście bardzo podoba sie na uni 25 i napewno nigdzie sie stąd nie ruszę, a grę na wielu uniwersach zostawiam fanatykom...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.fc.kom.pl lub http://www.marcus24.net/Fragman/index.php

ZApraszam do rejestracji w celu stworzenia z początku wielkiego a juz od poczatku elitarnego sojuszu na ogame.pl uni 40!!!!!!!!!!

www.fc.kom.pl lub http://www.marcus24.net/Fragman/index.php

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...