Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daniel0313

Jaką kartę graficzną kupić?

Polecane posty

Zastanawiam się nad zmianą grafiki w przedziale 300-400 zł. Wybrałem dwa modele: Asus GeForce GT240 512MB DDR5 i Asus Radeon HD4850 1GB.

GF GT240 kosztuje ok 299 zł a Radeon 390 zł, która karta według Was jest lepsza do grania, nie chodzi mi o ustawienia high bo spodziewam się że segment cenowy jest zbyt niski ale wydaje mi się że za tą cenę lepszych nie ma. Jak się mylę to mnie poprawcie i coś doradźcie. Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę, to ja nie widzę zbytniego sensu pchania kasy w ten sprzęt. Lepiej kupić coś nowego (nawet tańszego) co będzie o niebo lepsze niż to po upgrade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest, sprzęt, który przed rokiem czy dwa był cudem wydajności jest teraz tylko maszynką ładującą Offica i Mario Brosa ale ciężko nazbierać np. 1300 zł na PC niż 300-400 na kartę, przesiadka z 512 DDR II na coś z DDR III/V pewnie poprawiła by trochę wydajność. A jak tam Twój 9800 się sprawuję? On chyba się mieści w tym przedziale cenowym prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mieści się w przedziale cenowym, ale 4850 jest mocniejszy. Ale ja nie narzekam. Crysis śmiga na 1680x1050 przy DX10 na 20-25 klatkach po leciutkim OC. Ale jak już masz kupować grafę, to bierz Radzia. No i zasilacz do wymiany koniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...