Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shakal84

Wymiana karty graficznej a płyta główna ?

Polecane posty

Witam

Mam zamiar wymienić mojego GTS-a 8800 320 MB na coś szybszego przymierzam sie do GTX 460 1GB z tym że ta karta ma złącze PCI Expres w wersji 2,0 z tego co wiem moja płyta główna czyli ASUS P5B ma to złącze w wersji 1.0 czy będą jakieś problemy z tego powodu ?? czy ta karta GTX 460 w ogółe podejdzie pod te płyte ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi zrobie mały offtopic hehe .... minowicie jaki najlepszy był by do tej karty (GTX 460 1 GB) zasilacz ?? znalazłem coś takiego http://allegro.pl/item1158827863_ocz_steal..._fv_zabrze.html myśle że OCZ to dobra firma nawet lepsza niż CHEFTEC ..18A na złączu 12volt chyba powinno starczyć dla tej karty a i okablowanie zasilacza też nie powinno sprawiać problemów ..mam tu na myśli wtyczki itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 700 jest dużo słabsza od wersji 500 i 600W. Lepiej brać coś innego i nie z Allegro. Do tego kompa wystarczy z zapasem 500W. Ale trochę mija się z celem pchać w tego kompa 460.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a wiec jakie zasilacze byś polecał ?? o jakiej mocy i jakiej firmy ?? co do kompa wiem że ta karta jest za "mocna" na ten mój komputer np słaby procek E2140 ale mam zamiar wrzucić mocniejsza dwu rdzeniówke np E7600 i podkręcić do np 3.4 Ghz albo jakiegoś quada :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...