Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Werkos

Quake III Arena

Polecane posty

ja potrzebuję jakiegoś sieciowego CD-keya do Quake III bo wkur... eee... znaczy wpienia mnie bardzo, jak już łączę się z serwerem i pojawia się napis "Awaiting gamestate" nagle wyskakuje mi ekranik "please, enter your cd - key" i kijnia z gry. Ten szit wyskakuje zupelnie z nienaccka i to nie wiadomo kiedy wyskoczy... :/

jak to załatwię to jasne że się przyłączę

Ujjj... widze ze ktos tu potrzebuje terapii moderatorskiej lub oryginalnego quake'a. Radze Ci chlopie kupic sobie Q3 na aukcji czy gdzie tam chcesz i nie walic takich postow na forum CDA.

btw. ilu z Was gra na Challenge Pro-Mode?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo kurcze... te nazwy excessiv i instagib mi coś mówią Tja grałem na serverach w tych "trybach".... A grał ktoś z was na Sod Mod(nie trzeba go ściągać, to jest też swego rodzaju "tryb").... to jest dopiero NAWALANKA.... chodzi się z Bfg(oczywiście zmiejszono szybkostrzelość), albo Rail Gun(strzela z prędkością karabinu maszynowego , ale zmniejszono obrażenia ) Z resztą co ja będe tłumaczył.

No to co z tą grą ? Ja jestem nadach chętny do gry.....

:arrow: hmm widze ze nawet tu slyszeli o SoDMoDzie, Excessive i ExcesspivePlus... ja jestem zagorzalym fanem SoDMoDa, gram tylko w ten mod i w e+, ale SoDMoD oczywiscie rzadzi... niestety teraz nastaly dla nas ciezkie czasy malo ludzi gra ale stara gwardia sie trzyma, ostatnio cos sie ruszylo przybywaja nawet gracze sprzed 3 lat :o, serdecznie zapraszam wszystkich ktorzy chca doswiadczyc mocnych wrazen i pograc w najszybszy mod ctf w quakeu3... zapraszam na nasza strone www.sodcommunity.uw.hu tam wszystko jest wyjasnione zasady i sposob gry takze, bo to ze chodzi sie z samym bfg, nie znaczy ze strzela sie tylko do przeciwnikow :>, znacie rocket jumpy?? to wyobrazcie sobie bfgjumpy :D lub raczej slajdy dzieki ktorym mozecie zdobyc flage przeciwnika w kilka sekund, kazda bron w tym modzie ma okreslona role aby sie o tym przekonac zapraszam na strone oraz na servery:

- SoD Friends 213.202.210.70:27961

- SWE SoD CTF 213.202.210.70:27960

- SaRi $oD CTF 212.187.208.50:27960

jedynym mankamentem tej gry jest to ze niestety potrzebna jest wersja pointrelease 1.16, ale mysle ze to maly problem (ja mam 2 quejki3 na kompie jeden z 1.16 a drugi z 1.32) co do excessiveplus, wymagana wersja 1.32, zabawa rowniez jest dobra, podobna jak SoDMoD ale moim zdaniem przy SoDMoDzie wymieka dla zainteresowanych zapraszam na www.excessiveplus.net ... to by bylo na tyle :) zapraszam do SoDMoDa bo warto :D

p.s.

jezeli juz wejdziecie na serwery i gra nie bedzie wam szla nie przejmujcie sie, normalny skill w quaku trzeba odlozyc na polke i uczyc sie tak naprawde od nowa(btw. starzy wymiatacze w SoDa maja naprawde niezly skill mozecie sie przekonac klikajac ten link i sciagajac okolo 170mb "pokaz" ich umiejetnosci www.sodmod.atw.hu/sodmod.avi .. to dopiero wstepny filmik, mamy zamiar go skonczyc aby sluzyl nam jako reklama :P), ale to kwestia paru tygodni i bedziecie smigac, sluze rowniez pomoca, moge pokazac wszystkie tricki, slajdy i inne rzeczy, wystarczy skontaktowac sie ze mna pod numer GG 5174192 lub przez MSN z13lony@yahoo.pl ... JESZCZE RAZ ZAPRASZAM!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że chcę grać. Jaki ci termin najbardziej odpowiada?

Termin w zasadzie obojętny.Mam teraz urlop, więc mogę być praktycznie w każdej chwili :) .Najlepiej napisz mi swój numer GG na priva i się do ciebie odezwe.Napisz jeszcze jakie masz łącze, by wiedzieć kto ma założyć serwer.Ja mam 512kB/s.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od mojej ostatniej wizyty minelo troche czasu, w swiecie quake'a zaszly duze zmiany, zauwazylem, ze w arene gra coraz mniej osob ;( m.in. dlatego chce zaprosic Was do gry na moim serwerze;

proto: 43

ip: q3fan.no-ip.org

port: 30304

typ gry: instagib TDM

mod: carnage

www: http://q3fan.no-ip.org

na szczegolna uwage zasluguje wykorzystany przeze mnie mod; od dawna szukalem rozwiazania, ktore bedzie w stanie zaspokoic wszystkie moje oczekiwania zwiazane z konfiguracja serwera no i udalo sie, carnage jest moim zdaniem najlepszym serwerside modem dla q3a, tak tak jest lepszy od panoszacego sie wszedzie noghost'a i od kultowego beryllium; dzieki niemu na serwerze wprowadzilem w koncu system nagradzania: za excellent'a dostajemy quad damage, za impressive'a - niewidocznosc; dodatkowo ustawilem location damage, dzieki czemu obrazenia zadawane w rozne czesci ciala sa roznie punktowane; to tylko niektore opcje carnage, wszystkich jest tyle, ze mozna dostac zawrotow glowy a bedzie jeszcze wiecej - stale wspolpracuje z autorem modyfikacji w kwestii wprowadzania w niej nowych funkcjonalnosci; wracajac jednak do mojego serwera: wszelkie uwagi i opinie mozna umieszczac na forum, statystyki serwera sa dostepne tutaj, natomiast tutaj dowiesz sie kto aktualnie gra na serwerze (nie potrzeba zadnych wtyczek, to moja samodzielna robota, czyli qstat + bash),

pozdrawiam.

P.S.

mam nadzieje, ze spotkamy sie niebawem na ubitej ziemi :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...