Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariusz1024

Pytanie dotyczące karty graficznej.

Polecane posty

A mi wykrywa 2802 MB. Tu wykrywa jakby całą dostępną pamięć na karcie(nie wiem czy tyle jest) A ty masz 512MB video czyli pamięć ram na grafię. To trochę z dxdiagiem i pamięcią jest pomylone ale nie komentować tego. W jakimś to programie widziałem, że mam 1GB pamięci video, i jakięś jeszcze ponad 1,5 GB innej. Ale też całkiem możliwe, że to pomyłka sprawdzania tej ilości pamięci. Mogę powiedzieć, że masz te 512MB pamięci video.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd w skrypcie, to na bank. Może to być jakoś związane z architekturą systemu 64. bitowego. W wersjach 32 bitowych miałbyś wykrywane jakieś 3,5 GB RAMu (4 GB RAM - 0.5 GB VRAM), możliwe że skrypt był pisany pod 32. bitowe systemy i totalnie się pogubił pod 64. bitami.

To trochę z dxdiagiem i pamięcią jest pomylone

A cóż tu do rzeczy ma program diagnostyczny DirectX!?!?!

W jakimś to programie widziałem, że mam 1GB pamięci video, i jakięś jeszcze ponad 1,5 GB innej.

Nie przyszło Ci do głowy, że taki wynik mógł być spowodowany tym, że MASZ 1GB pamięci wideo i jeszcze ponad 1,5 GB "innej" ("normalnego" RAMu)? Chyba, że w sygnaturce masz wpisany konfig sąsiada.

Mogę powiedzieć, że masz te 512MB pamięci video.

Jesteś niesamowitym fachowcem! Udało Ci się poprawnie odgadnąć ilość pamięci wideo mając za jedyną przesłankę ilość pamięci wideo, którą w pierwszym poście tego wątku podał mariusz1024! Wow! Jak Ty to zrobiłeś?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...