Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zając Poziomka

Silent Hunter II

Polecane posty

Miaw ten sa problem co Zając, myślę sobie: "na forum będzie na pewno odpowiedź", uważnie czytam waszą dyskusję, przeczytałem dwie poprzednie strony, i wiecie co, ja po prostu zgłupiałem.Miałem chrapkę na tę grę, fajna i wogóle.

Diego - to na pewno nie wina mojego systemu, jestem świeżo po formacie, mam wszystkie programy aby dbać o rejestr i nic. Gra nie działa, może macie inne pomysły, a kopia na pewno nie jest uszkodzona, bo sprawdzałem na innych kompach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisz moze czy masz stary czy nowy monitor? Wiesz moze jeszcze byc przyczyna w odswiezaniu. Jesli masz starszy monitor to musisz ustawic by odswiezal oklo 60 Hz... Ten problem nie dotyczy wszystkich gier ale swego czasu mialem z tym problem. Mam stary monitor i w niektorych grach musze ustawic 60Hz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piechur

Na pudełku do SH II i Command Destroyer znajduje sie informacja, że gra nie współdziała z systemem XP. I to jest prawdopodobnie przyczyna takiego a nie innego działania gry. Mam to samo na XP. Wvcześniej grałem w obie ww. gry na Millenium i chodziły świetnie. A obecnie na XP też miga mi menu, ale sama rozgrywka idzie normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie bolą cię oczy od 60 Hz? Coś mi się wydaje, że to za mało.

Wiesz mozna sie przyzwyczaic do monitora jak sie go katuje przez blisko 9 lat :D I co lepsze gdy czasem gram w cos przez kilka dni bez dluzszych przerw to oczy mi nie lzawia, nie bola i ogolnie jest OK.

Na pudełku do SH II i Command Destroyer znajduje sie informacja, że gra nie współdziała z systemem XP. I to jest prawdopodobnie przyczyna takiego a nie innego działania gry. Mam to samo na XP. Wvcześniej grałem w obie ww. gry na Millenium i chodziły świetnie. A obecnie na XP też miga mi menu, ale sama rozgrywka idzie normalnie.

No daj spokoj... Ja ta gierke odpalilem na Windows XP Profesional... Bez wiekszego problemu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche stary ten topic ale ja mam xp i mi działa bez problemu :P.

Ale chcialem spytac sie o cos innego: Dlaczego na płytce z tą gra nie dalicalem instrukcji? tzn. nie wiem czy dali czy nie ale u mnie konczy sie ona na 79 (chyba) stronie ,a instrukcja ma ponad 100 stron! bardzo zalezy mi na opisach misji treningowych, bo nie jestem jeszcze dobrze oblukany z gra a ich tam nie ma chociaz w spisie tresci sa jak byk! pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...