Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zając Poziomka

Silent Hunter II

Polecane posty

Miałem to samo!!

Mam GF4TI 128 MB i działał na oryginalnych sterach. Nie działał mi suffering, ani demo FARCRY (obie z CDA). Wtedy zainstalowałem sobie sterowniki karty graficznej z CDA i właśnie wtedy porobiło mi się to w SH2. Wszystkie napisy migały.

Zrobiłem prosty trick, włączyłem panel sterowania/ sprzęt i odinstalowałem kartę graficzną. Po czym, restart kompa, nowa instalacja sterowników do GF4TI i już.

Też mam Win XP PRO, też mam DX 9. Proponuje po prostu zainstalować sterowniki te które dostałeś w sklepie przy zakupie kompa. Ewentualnie kup kartę graficzną GF TI lepiej mieć GF3TI niż GF FX MX , te MXy to taki badziew że się w głowie nie mieści. Nie wiem czy wiesz jak bardzo te MX są okrojone, pchają je w standardzie we wszystkich sklepach, bo tanie są, a liczba wysoka. Kupi potem coś takiego jeden z drugim i się chwali że on ma GF 4 (teraz już chyba 6). A prawda jest taka, że pełny GForce 4 jest chyba jeszcze droższy niż okrojona 5 (FX).

Ale nie o tym miałem mówić, zainstaluj stare stery, albo kup sobie GF3 Ti lub GF4 TI , to już nie jest takie drogie, a jeszcze cie mile zaskoczy, no chyba ze masz spory fundusz na kompa... ale wtedy nie wiem w czym problem :)

EDIT : Colidor , słyszałeś przysłowie o nadgorliwości ?? :) . Naprawdę aż tak BARDZO Ci przeszkadza, że ktoś napisał dwa posty pod rząd w temacie, który sam założył i który dotyczy jednej szczególnej sprawy??

Rozumiem, że porządek musi być, rozumiem takie uwagi w temacie ogólnym, gdzie przybywa po 50 postów dziennie, tam naprawdę zrobiłby się bałagan, ale TUTAJ?? Co to zaróżnica czy będzie postów 7 czy 8??

Wyprzedzę Twoje pytanie i odpowiem, że regulamin znam i nie chcę Cię pouczać, ale pytam z czystej ciekawości, bo zastanawia mnie TYLKO JEDNO. Robisz to, bo tego od Ciebie wymagają, a Ty starasz się być sumienny, czy robisz to bo po prostu taki juz z Ciebie służbista ?? :)

Wykasuj proszę ten fragment , jak już go przeczytasz, gdyż nie o to chodzi, aby wszyscy to przeczytali. Wiadomości na priv nie wysyłam, ponieważ wiem, że tego nie lubicie. POZDRAWIAM. Tylko mi nie wlep ostrzeżenia, bo wprawdzie nie mam jeszcze żadnego, ale Smugi powiedział, że mam się czuć tak jakbym miał już 4 i że jestem na warunkowym tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karte to ja mam juz w planach od dawna. Ale niestety kasy brak :( A co do twojego triku...Nie wiem czy chce mi sie siedziec tyle nad jedna gra...Chyba podaruje sobie ja na jakis czas :wink: Ale i tak dzieki za pomoc.

I nie miej pretensji do Colidora. To byla ewidentnie moja wina. Nie powinno sie poblazac zadnemu forumowiczowi. A Colidor dostal te forum po to zeby byl na nim porzadek, wiec robi to co powinien. Szczerze to dziwie sie, ze jeszcze nie mam ostrzezenia(wielkie dzieki Colidor :D ). Nie prosze sie o nie. Zmierzam do tego, ze albo masz dzis dobry humor, albo jestes wyrozumialy dla mnie :wink: THX!

He he... You welcome :) I największa piła moderatorska może mieć z okazji wiosny wyśmienity humor :) Col.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colidor , słyszałeś przysłowie o nadgorliwości ?? :) .

Słyszałem...

Naprawdę aż tak BARDZO Ci przeszkadza, że ktoś napisał dwa posty pod rząd w temacie, który sam założył i który dotyczy jednej szczególnej sprawy??

Tak, przeszkadza mi... nawet bardzo...

Rozumiem, że porządek musi być, rozumiem takie uwagi w temacie ogólnym, gdzie przybywa po 50 postów dziennie, tam naprawdę zrobiłby się bałagan, ale TUTAJ?? Co to zaróżnica czy będzie postów 7 czy 8??

Uważasz, że na przykład prowadzenie po pijanemu po wiejskiej nieuczęszczanej drodze jest mniejszym wykroczeniem niż to samo na ruchliwej miejskiej? Co za różnica? Prawda?

Wyprzedzę Twoje pytanie i odpowiem, że regulamin znam i nie chcę Cię pouczać, ale pytam z czystej ciekawości, bo zastanawia mnie TYLKO JEDNO. Robisz to, bo tego od Ciebie wymagają, a Ty starasz się być sumienny, czy robisz to bo po prostu taki juz z Ciebie służbista ?? :)

Wszyscy wiedzą, że lubię po prostu czepiać się ludzi, gnębić ich, walić ostrzezeniami na prawo i lewo, po czym odznaczać kolejny plusik na mojej ścianie, gdzie markuję sobie wystawione ostrzeżenia i pognębionych kolesi.

Wykasuj proszę ten fragment , jak już go przeczytasz, gdyż nie o to chodzi, aby wszyscy to przeczytali. Wiadomości na priv nie wysyłam, ponieważ wiem, że tego nie lubicie. POZDRAWIAM. Tylko mi nie wlep ostrzeżenia, bo wprawdzie nie mam jeszcze żadnego, ale Smugi powiedział, że mam się czuć tak jakbym miał już 4 i że jestem na warunkowym tutaj.

Ostrzeżenia wlepiać nie zamierzam, ale widzę, że nie pasuje Ci sposób w jaki podchodzę. Odpowiem więc wyjątkowo w tym temacie, ryzykując off-topik. Słuchaj uwaznie: nieistotne jest, GDZIE nastepuje naruszenie regulaminu itd. Nie chodzi o to, czy jestem służbista, czy nie, czy się czepiam, czy lubię to, czy stoi nade mną admin i sprawdza moją czujność. Chodzi o to, że jeśli pozwoli się na samowolkę GDZIEKOLWIEK, to potem wszyscy będą w innym przypadku wyrzucać mi na zasadzie: "Tam pozwoliłeś a tu się czepiasz". Rozumiesz? Czy mam mówić jeszcze jaśniej, jasnie panie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenia wlepiać nie zamierzam, ale widzę, że nie pasuje Ci sposób w jaki podchodzę. Odpowiem więc wyjątkowo w tym temacie, ryzykując off-topik. Słuchaj uwaznie: nieistotne jest, GDZIE nastepuje naruszenie regulaminu itd. Nie chodzi o to, czy jestem służbista, czy nie, czy się czepiam, czy lubię to, czy stoi nade mną admin i sprawdza moją czujność. Chodzi o to, że jeśli pozwoli się na samowolkę GDZIEKOLWIEK, to potem wszyscy będą w innym przypadku wyrzucać mi na zasadzie: "Tam pozwoliłeś a tu się czepiasz". Rozumiesz? Czy mam mówić jeszcze jaśniej, jasnie panie?

Nie o to chodzi, że mi nie pasuje Twój sposób podejścia, bo co ma mi nie pasować, ani nie moje forum, ani mój temat. Byłem tym podejściem trochę zdziwiony i tyle. Dzięki za odpowiedź, tylko moim zdaniem sarkazm mogłeś sobie darować, bo pisałem bardziej żartobliwie, niż złośliwie.

No z mojej strony to juz koniec w tym temacie!!

Co do kolegi, to odinstalowanie sterowników to wbrew pozorom, nie jest dużo roboty. Dosłownie dwa restarty kompa. I potem tylko ustawienie rozdzielczości. To wszystko, spróbuj, co ci szkodzi. Jeśli SH2 zadziała to po pierwsze będziesz miał satysfakcję, że sam coś potrafiłeś zrobić, apo drugie SH2 jest naprawdę dobry. Tym bardziej, że niedługo pojawi się 3, warto potrenować. Na pewno nic nie stracisz, bo jeśli nie zadziała to zainstalowanie spowrotem nowych sterów jest jeszcze łatwiejsze.

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. POZDRAWIAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często zdarza się tak, że po zainstalowaniu systemu instalujemy jakieś programy, a później je usuwamy.Po każdym takim usunięciu zostają wpisy rejestru, które mogą usunąć tylko programy do tego przystosowane.No i dlatego system się "muli" w potocznym powiedzeniu, dlatego czasem niezbędny jest format.Winą może być także sprzęt, a dokładniej jego nagłe uszkodzenie, rozne mogą być tego skutki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś mnie teraz zarzył :o Niech pomyśle, jakby ci to wytłumaczyć tak na prosto, skoro jesteś jeszcze "easy" w tych sprawach :P .hmmm.....

No więc programy, gry, a także wiry i inne spy zostawiają po sobie taki jakby "ślad" w systemie, w postaci właśnie rejestru.Do tego rejestru są wpisywane wszystkie wartości.Rejestr jest na stałe w systemie, między innymi po to, aby np.: nie oszukiwac z oryginalnymi produktami. tzn.Jeśli przykładowo zainstalowałeś sobie Nortona, oczywiście wersje próbną, to po okresie próbnym nie możesz już go uzywać.I to zostaje wpisane w rejestr, po czym nie uruchomisz więcej nortona.Bywa też, że są wpisywane w ten rejestr rzeczy zbędne, zaśmiecające jedynie komp, co może zwalniać sys.Myśle, że nieco ci przybliżyłem termin rejestru, tak na prosto.Jestem raczej kiepski w przekazywaniu wiedzy :) .Więc jeśli można coś jeszcze dodać, napewno ktoś to zrobi.Chodzi mi tutaj o coś konkretnego, żebyś lepiej może zrozumiał.Bo nie ma sensu, żeby ktoś prawił jakimiś zaawansowanymi terminami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50:50 :o Raczej to nie pomoże samej grze, tylko systemowi.Ale gdy wyczyścisz rejestr i uzyjesz innych opcji jakie są w programie, to po reinstalce gry powinno być dobrze.Aha, jak będziesz usuwał grę, to też przez Easy Cleaner.I po usunięciu gry, będzie opcja wyczyść klucze gry albo podobna.To też skorzystaj z niej.Napisz jak poszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę opcje proponowałbym używać z rozsądkiem, gdyż możesz przez przypadek usunąć potrzebne tobie pliki, które to program uzna za zbędne ( no w końcu jemu nie są potrzebne :lol: ).Te pliki które zostały zaznaczone do usunięcia przeglądnij i jeżeli któreś są ci potrzebne to odznacz je.Tak zrób z tymi od ET.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...