Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PlaXtoR

Ragnarok Online

Polecane posty

Ja tak samo jak Ketsu też się żegnam z Tibią :) mam jednak nadzieje że uda mi się za mo acount wyciągnąc pare złociszy :] A co bedzie dalej tego nie wiem :) Mam nadzieje że Ragnarok wciągnie mnie tak samo :)

A tak poza tym - jest dla was bardzo ważna informacja - mianowicie rejestracja na serwerze qRO co chwilę jest zamykana - także razem z Lukiem założyliśmy wam konto, korzystając z chwilowego otwarcia [szczegóły na GG]
Hmm szczegóły na GG.... chyba nie na moim :]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec powiem tak... gra sie fajnie... Juz mam 12 akolite z 4 jobem (gralem dosc krótko) ale pojawil się problemy...

I - nie mam zadnej broni :/ a i czarow ofensywnych nauczyc sie nie da....

II - mam jakiś błąd w grze..... Nie moge klikać prawym przyciskiem na przedmioty (gdy to zrobie gra sie wysypuje), to samo dzieje się gdy próbuje sprzedać przedmiot u kupca.... :(

Co mam zrobić pomocy :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wszystko git... tylko ze przez 3 h sciagaly mi sie uaktualnienia (200 mb :P) Bron tez juz mam (moge wreszcie kozystac ze sklepu)... A Akolita zostalem bo mnie Serek poprosil :]... btw... mam juz 16 lvl i 11 job lvl i stale rosnie :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- czy znajdzie się może ktoś, kto jest przytomny i ma dostęp do komputera w godzinach 23.00-2.00 w noc z soboty na niedzielę? :> Jeżeli tak, to zapraszam do gry Ragnarok Online na serwer qRO, na cotygodniowe WoE, polegające na tym, że gilidie w tej grze mogą raz w tygodniu spróbować odebrać innym gildiom zamki - a ci, którzy mieli zamek próbują go obronić... :) Zabawa świetna, zwłaszcza, jeżeli jest się po stronie posiadającej zamek(bo dzięki temu przez tydzień, aż do następnego WoE dostaje się prawie za darmo fantastyczne przedmioty 8) )

No to gratuluje^^A teraz mam pytanko.Gdzie można sie nauczyć skilla Berserk? (w miare możliwości prosze o opisanie drogi tam)
Żeby uzyskać skilla Berserk(a na innych serwerach nazywanego Fury) trzeba- zainwestować 40 punktów w umiejętności akolity(KONIECZNIE divine protection i demon bane, poza tym polecam Heal, Increase Agility i Bless), później chyba w Iron fists, żeby uzyskać umiejętności mnicha; poza tym 5 punktów, aby mieć Summon Spirit Sphere, 3 w throw spirit sphere, a później to już tylko 5 w Fury. A jeżeli sobie wykupimy tą umiejętność to za 1 punkt możemy wykupić bardzo przydatną - zwłaszcza na WoE umiejętność Hyper Spirit Sphere, która przyzywa od razu 5 kulek 8)

A na wypadek, gdyby ktoś jeszcze kiedyś miał problemy z tym, jak dojść do danej umiejętności: *

http://www.rocards.de/site/index.php?idcatside=239

*od razu ostrzegam, że nazwy umiejętności na różnych serwerach są inne - więc jeżeli po tym nie udaje wam się znaleźć szukanego skilla- proponuję porównywać obrazki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam taki problem z gierka zarejestrowalem sie na servie KDR i przy kazdym uruchomieniu gry musze ja patchowac bo wyskakuje mi komunikat "Couldn't load (tu jakies znaczki)ć-1.bmp" czy ktos z osob, ktore graja na tym servie moze mi pomoc ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zapraszam na zagraniczny serwer ale darmowy http://www.excalibur-ro.com/ (rejestruj sciagnij klijenta i patche i graj dowoli) sporo polakow tu gra !! Ja gram od prawie miesiaca i mam juz Paladyna na 144levelu !!

Co do crusa i swordsmana to powiem o co biega w oparciu o moja postac bo sam przez to przechodzilem otoz !!

Jak zaczynasz grac twoja postac jest "novice" czyli nowicjusz w tym celu idziesz do na pola Prontery i zabijasz poringi,rody frogi,lunatici ,fabry aby podlevelowac ! Jak osiagniesz "job 10 "to juz nie rosnie stoji w miejscu !! dlatego w tym celu wracasz do miasta i szukasz takiej babki "Job Changer" niedaleko fonntany jest ,nastepnie wybierasz swoj kierunek rozwoju !! jak wybierzesz sworsmana to pozniej bedziesz miec dostep do Knighta lub Crusadera , jak maga to do Wizarda lub Siege itp ale skierujmy sie w strone swordsmana.

Otoz jak wybierzesz swordsmana to idziesz levelowac ! jak job stanie juz nie pamitam dokladnie na 50 lub 70 to idziesz znow zmienic sie wlasnie w Knighta lub Crusadera.

Jak osiagniecie job 99 (max) idziecie do job chengera i dostajecie REBORNA (odrodzenie) i mowiac zaczynacie od nowa z base i jobem (sprzet zostaje) i zostajecie w tym momoncie "novice hight" dalej levelowanie i zmieniacie sie w np. "swordsman hight" a na koncu wybieracie jedna z 2 drog albo LORD KNIGHT albo PALADYN

jak chcecie poczytac o klasach i niektorych skillach zapraszam na strone http://iro.ragnarokonline.com/game/jobintro.asp

Narka ja ide dla zabawy pobic paru bossow narka , moze sie kiedys stykniemy na serwie Avalon Pro (bo tam gram)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveno
dlaczego stronka KDR niechce mi się otworzyc ??? ;/

U mnie działa normalnie. Właśnie rozpocząłem ściąganie, na pierwszy rzut oka wszystko wygląda bardzo miło, tylko zastanawiam się jeszcze nad serwerem. I tu moje pytanie, czy serwery do Ragnaroka działają na podobnej zasadzie co do Lineage`a 2 ? Czy też jest tu jakiś oficjalny, płatny serwer ? A jeśli jest to w jakim stopniu nie-oficjale odbiegają od niego poziomem ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jest oficjalny serwer ale za to platny ;/ , ale bardzo dobra alternatywa sa serwery darmowe (prywatne) i niewiele odbiegaja od officjalnych a w dodatku maja dobre raty i sie gra naprawde przyjemnie , masa ludzi , masa itemow a teraz np. GMy serwera na ktorym gralem zrobili nowy serwer i to jeszcze bardziej wypasiony masa itemow, questow , leveli, dodali 2-3 nowe charaktery ;] poprostu sie rozwijaja wiec polecam ich serwery . Mozesz sie teraz zarejesrowac na 1 z 4 serwerow (choc najnowszy jest AvalonPro 2 ) i zobaczyc gierke (do serwera sciagnij patcha 3.0 ) a wiec stronka gdzie mozesz zrobic sobie konto na jednym z tych serkow to:

http://www.excalibur-ro.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveno
stworzylem juz konto na kdr

niewiecie czemu niechce mi przyjsc email z potwierdzeniem ?

P.S. da mi ktos instrukcje jak i gdzie mam wypakowac te 23 czesci gry ?!

Mi także nie przysyłali maila do czasu...aż nie założyłem konta na Onecie :). Wtedy działa, mail przychodzi. A co do wypakowania to wrzuć je gdzie chcesz, a zrobisz to po prostu otwierając pierwszą część (mam nadzieję, że mnie zrozumiałeś...), reszta zrobi się sama.

P.S Resztę instrukcji masz na kdr. Z tymże ja gram na ROcity, ale zastanawiam się nad zmianą serwera, gdyż nie ma tu zbyt dużej populacji graczy :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Resztę instrukcji masz na kdr. Z tymże ja gram na ROcity, ale zastanawiam się nad zmianą serwera, gdyż nie ma tu zbyt dużej populacji graczy :/.
Ja osobiście polecam qRO, bo sama tam gram :P Oczywiście, wbrew temu co pisze, lagi są, od czasu do czasu pojawiają się jakieś błędy, ale to tylko jednoczy te >1400 graczy we wspólnym narzekaniu :D poza tym są całkiem przyjemne rates: 5/5/3/2, a także całkiem spora ilość podziemi, kilka polskich gildii(w tym nasza, AoS) i chyba wszystkie możliwe karty (kocham moją mimic card :> ).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*heh... dawno mnie tu nie było...* XD

Dobra... przejdźmy do konkretu... Gram właśnie w RO... Jestem Magicianem i chciałabym przemienić się w Mędrca (Sage)...

A pytanie brzmi: gdzie mogę dostać tą profesję? Bo na stronie jakiejś pisze, że w mieście... bodajże Juno... Ale ja nie mam takiego miasta w grze xD

...Help :D

--------------------------------------

Dobra, już znalazłam XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wlasnie powstal nowy server tak wspanialej gry jaka jest ragnarok^^. Serdecznie zapraszam na rozpoczecie przygody z "abhro".

Kilka wiadomości dotyczących serwera:

- Rate 5/5/4

- HP Mvp x2

- Wykuwanie broni / tworzenie potów x1

- Brak healringa - leczenie w INN (ewentualnie u priesta )

- Tylko 2 zamki na woe – w Geffen i Aldebaran

- Dwa dungeony na 1 zamek

- Brak autotrade

- Brak Godlike

- Widoczne HP potworów

- Rankingi Blacksmith, Alchemist, Teakwon: 3 miejsca

Sprzet :

-Athlon 3000+ 64

-1GB Ram

-Złącze 100 MBitow

Server jest wykupiony w firmie NGZ , w tej samej co kdr (host na ponad 1000ludzi).

Up serverka jest od 16.07.2006 więc to jeszcze bobas^^ .

Jak widać jest to profesjonalny serv , ktory nie zniknie za 1-2 miesiące.

Dlatego zapraszam kazdego chętnego na rozpoczęcie przygody z Abh =]

Jak zagrac na abhRO? :arrow:

http://89.163.145.5/forum/showthread.php?t...;pid=785#pid785

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam taki problem z gierka zarejestrowalem sie na servie KDR i przy kazdym uruchomieniu gry musze ja patchowac bo wyskakuje mi komunikat "Couldn't load (tu jakies znaczki)ć-1.bmp" czy ktos z osob, ktore graja na tym servie moze mi pomoc ?

Nie wiem czy ktoś ci juz odpowiedział (podejrzewam że tak ale nie w topicu) ale odpowiem na wypadek gdyby ktoś inny miał ten sam problem.

Cała sprawa polega na tym że wbrew logice nie należy włączać pliku "Ragnarok" ale "KDR-patcher" po kliknięciu tego pliku wszystko powinno być ok.

Przy okazji, niedawno był vipe (permanentny restart serwera, wszystkich kont itp. itd.) dlatego każdy ma teraz szansę zostać KIMŚ na KDR :) ja osobiście nie gram bo mi się Ragnarok znudził (przed vipem miałem High wizza o takim samym nicku jak teraz mam, 74 lev i 52 job upper :P potwornie się namęczyłem xP i to wszystko poszło w CHOLERĘ :cry: )

W każdym razie każdy ma teraz mniej więcej takie same szanse bo vipe był chyba 2 tygodnie temu (pewnie już jest z 20 upperów ale co tam :) to tylko dostarczacze kaski dla osób zbierających butelki [świetny sposób na zarabianie kaski w Ragnaroku 8)])

No to życzę wam szczęścia ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieziemskie problemy z RO, do dziś próbuję ściągnąć Rangarok.exe [sakraya już mam] i nie idzie mi. Straciłam serce do tego i zaczęłam grać w GW. Przecież ragnarok.exe zawiera wszystkie pliki niezbędne do działania: klucze rejestru itp. A ty mówisz, że nie otwierać??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...