Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CaymanBoss1

Procesor

Polecane posty

Witam,

Chciałbym zasięgnąć po waszą radę. Otóż posiadam w swoim komputerze procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core Procesor 3800+ (2,009Ghz) i 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Czy jeśli chciałbym zagrać płynnie w nowsze gry czy musiałbym zakupić tylko RAM czy także nowy procesor? Nie chcę nic uprgadować pochopnie bo nie chciałbym żeby się okazało po kupnie nowego procka, że wystarczył stary. Za pomoc z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz do natychmiastowej wymiany - nadaje się tylko jako "paka" w CS.

Fortron FSP400-60GHN w zupełności wystarczy.

Żeby zagrać w najnowsze gry przydałoby się wymienić wszystko. ;)

Począwszy od dysku do procesora.

Tez tak myślałem. A w jakiej kolejności to zacąć wymieniac?

Grafika to Nvidia GeForce 6100 (256mb)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dość słaby komputer i nie wydaje mi się, żeby jego stopniowe ulepszanie miało większy sens. Musiałbyś kupić kartę graficzną, pamięć, zasilacz, a także podkręcić procesor. Trochę to będzie kosztować. Możesz sprzedać ten komputer, dołożyć trochę kasy i kupić coś nowego. Już zestaw za 1700zł będzie duuuużo lepszy od tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten komputer nie dostanę zbyt wiele. Komputer kupię nowy za jakiś rok, dwa lata jak dobrze pójdzie. Myślałem żeby kupić komputer za jakie 2000 zł z Win Vista lub 7. Ten na razie wystarczy. Nie ma co od niego wymagać bo ma już 3 lata. Dziękuje za pomoc. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...