Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariusz1024

Medal of Honor BETA - gra nagle się zawiesza

Polecane posty

Gra działa normalnie, bez żadnych przycinek a tu nagle zawiesza mi się komp i dźwięk i muszę kompa resetować. Dzieje się tak jak gra trochę podziała. A co do czasu tych zawieszeń to np. od wczytania mapki może się zawiesić już po minucie lub też mogę zagrać kilka rund i dopiero się zawiesi. Co to może być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się zaczęło wieszać, a wcześniej gra powodowała White Screen of Death. Zresztą ten ostatnio pojawia mi się też w BBC2, choć po ostatnich aktualizacja jest to o wiele rzadsze. Podejrzewam, że silnik od DICE nie lubi się z pewnymi konfiguracjami. Np moja:

AMD Phenom II 545 3Ghz

4 GB RAM

ATI Radeon 4870 1GB

Windows 7 64bit

Wiem, że nie jest to jedynie mój problem, na forum DICE od paru miesięcy pojawiają się posty mówiące o WSoD i jak na razie nie wiele z tym zrobiono.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSoD mi się nie pojawiało na becie B BC2 ani nawet nie wieszało mi kompa, na MoH też mi się nie pojawiał WSoD. Tylko na MoH mam te zawieszenia. Mam nadzieje, że dadzą jakiegoś patcha żebym mógł sobie normalnie pograć przed końcem bety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę to testował, ale warto sprawdzić, czy nie ma jakiegoś konfliktu z kartami dźwiękowymi w systemie. Wiem, że w przypadku posiadania 2 kart dźwiękowych (jednaj na płycie głównej, drugiej podpiętej do PCI), pojawia się czasem problem ze stabilnością BFBC2 (można nawet sprawdzić, czy DXdiag, nie pokazuje jakichś błędów). Poza tym słyszałem też o problemach, które powoduje sterownik dźwięku na karcie graficznej wyposażonej w HDMI. Ten też można wyłączyć, by przekonać się, czy pomoże to w zwiększeniu stabilności gry (jak znajdę chwilę to to jeszcze przetestuję).

Ponadto, okazało się, że obecnie MoH spowodował niestabilność także w Battlefieldzie i także to dzieło DICE zaczęło mi się wieszać po 15 minutach gry (w przypadku MoH zwis jest niemal natychmiastowy). Więc należy uważać, by nie zepsuć 2 pieczeni na jednym ogniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...