Jump to content
Sign in to follow this  
unknown301

Czy można odzyskać usunięty z rejestru element(klucz?)?

Recommended Posts

Witam, piszę ponieważ mam problem, spowodowany jak większość problemów, własną głupotą...

Miałem problemy z grą (często mnie wywalało/zawieszała się), ktoś polecił bym usunął tę grę z rejestru (regedit.exe itd...), i głupi to zrobiłem i teraz gra się nie włącza w ogóle... Czy mogę jakoś odzyskać ten usunięty element, przywrócić, "stworzyć" w jakiś sposób?

Reinstalla zastosować nie mogę, bo grę kupiłem za pomocą cyfrowej dystrybucji, a z moim internetem (1MB) pobieranie większych plików to naprawdę katorga...

Proszę o pomoc..

Jaka to gra?

Można poszukać kopii odpowiednich kluczy w punktach przywracania, ale do tego potrzeba trochę wprawy. Warto jednak spróbować system do stanu pierwszego punktu przed usunięciem gry. O ile nie robiłeś niczego poważniejszego w systemie, to powinno to dać pozytywny efekt, jeśli jednak coś robiłeś, to jednak lepiej daruj sobie ten zabieg.

Eh, wiem tylko wymyśliłem jakoś sobie że przez to mi się gra usunie :P

Dobra, cofnąłem - gra odmówiła posłuszeństwa permanentnie, nie mogła znaleźć swoich plików... Cofnąłem cofnięcie (! :D) i działa ^^

Tylko czasem występują problemy - mianowicie gram, gram i black screen - monitor jakby się wyłączył, słyszę dźwięk (ale nie gameplayu dokładnie, tylko jakąś melodię z tła albo coś) i monitor mi miga, jakby był w stanie czuwania (?) czy coś, i pomaga tylko hard reset...