Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czachahaha

Rozwiązany: Zestaw słuchawkowy czy słuchawka bluetooth ? Doradzcie:)

Polecane posty

Witam drodzy forumowicze:)

Pisze tego posta z prosba abyscie pokazali mnie róznice między słuchawkami (na kabel) a słuchawka bluetooth. Chodzi dokładnie o to że potrzebuje łatwego do przenoszenia i rozmowy w biegu uzadzenia ( i tu mam na mysli bluetooth) ale rowniez dobra jakosc i aby słyszała mnie osoba z która rozmawiam. Zastanawiam sie ak bardzo bo słyszałem ze bluetooth opuznia sygnał w rozmownie oraz słaby jest mikrofon..;/ Ja planuje kupic te oto słuchawke bluetooth:

http://www.allegro.pl/item1061799482.html

lub oryginalne słuchawki z mikrofonem.

Proszę doradźcie mi jak najszybciej:)

P.S. Czy ta słuchawka bluetooth z aukcji allegro jest dobra pod względem technicznym?? Wydaje się bardzo tania jak na oryginalny produkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo się znam na słuchawkach BT, więc w zakupie nie pomogę, ale od siebie mogę odradzić to rozwiązanie - przereklamowane. Bateria pada szybciej, bo potrzebne jest połączenie BT, jakość dźwięku jest słaba, bo jeśli byłaby zbyt dobra, to transmisja by nie wyrabiała. W dodatku słuchawka to dźwięk mono, jest tylko jedna, fajny bajer dla biznesmana z filmu, dla zwykłego człowieka lepsze są słuchawki. Lepsza jakość dźwięku, muzyki i radia posłuchasz (a z BT nie, bo słuchawki to przy okazji antena), bateria nie padnie szybciej i w samych słuchawkach takowej nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim coś doradzę muszę się dowiedzieć czy chcesz słuchawkę tylko do rozmowy, czy do słuchania muzyki? Jeśli do rozmowy, to nie warto, lepiej się na chwilę zatrzymać i pogadać, jeśli do muzyki, to po pierwsze Twój telefon musi obsługiwać A2DP, czyli Bluetooth które potrafi wysyłać także muzykę w czasie rzeczywistym.

Więc tak, jeśli chcesz słuchać muzyki, to IMO, lepiej kupić słuchawki na kabel i pociągnąć sobie jakoś pod koszulką żeby ręką nie zahaczać ani nic w ten deseń.

Jeśli już chcesz na bluetooth, to na pewno nie ten model, tu nie zgodzę się z Gofrem, ponieważ posiadałem słuchawki bluetooth które miały dźwięk stereo, bardzo dobrą jakość dźwięku i trzymały kilka godzin, tyle że to już jest wydatek około 200 zł. Konkretny model moich słuchawek to SE HBH-DS980, tyle że to duży wydatek jak na słuchawki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja potrzebuje słuchawek głównie do rozmowy (np podczas biegania) ale skoro radzicie abym bluetooth nie kupował to posłucham się tego:) A mam jeszcze jedno pytanie ponieważ mini jack u mnie w słuchawkach jest popsuty i zamierzam kupić te aby mieć jakiś mikrofon:

http://www.allegro.pl/item1045436080_sluch...g800_shine.html

Czy to dobry wybór bo słuchawki mam dobre tylko mikrofon nie działa ??..;/

O właśnie mój telefon to LG KE970 (Shine)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...