Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

Konsole z dyskiem 20 GB to stare modele podatne na przegrzanie (szansa na to jest równa 1:1) poza tym dysk jest mały i nie sądzę żeby na długo starczył. Xboxa można podłączyć do praktycznie każdego telewizora, jednak do puki nie będzie to odbiornik HD jakość będzie średnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedługo stanę się posiadaczem Xboxa 360 Arcade. W związku z tym mam pytanie, czy konsola będzie dokonywała zapisów stanów gry gdy utworzę konto w trybie offline?? Podstawowe pytanie, czy wogóle taki tryb offline istnieje??

Nie chcę ryzykować utraty gwarancji z powodu zarejestrowania się np. w UK.

Proszę o odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up

Tak będzie dokonywała zapisów i jest to w !00% legalne - otóż jeśli zarejestrujesz się na adres Polskiej Ambasady w Londynie to nie możesz złamać umowy itd, bo każda placówka RP za granica to teren należący do RP ;)

A to że adres mam z UK to inna rzecz :laugh:

Tryb offline? Tak, ale po zarejstrowaniu nowej konsoli otrzymujesz miesiąc Live Golda za free ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze nie bedzie zadnych przeszkod podczas gry online. Konsola bedzie dokonywala normalnych zapisow???

Szczerze mowiac wole poczekac az live bedzie dostepny w Polsce, i dopiero wtedy sie zaloguje. (nadzieja matka glupich:)

A wiec nie bedzie problemow z gra offline???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola zapisuje wszystko niezależnie od tego czy podłączona do neta czy nie - zawsze masz sejwa ;) Czyli nie będzie problemów ;)

O tym czy Live będzie dostępny dowiemy sie zapewne na E3 choć ja już wiem że będzie (:D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie online jest o tyle bezpieczniejsze, że w przypadku np. uszkodzenia dysku nie stracisz konta i osiągnięć bo będą zachowane w usłudze xbox live. Do XBL możesz się spokojnie podłączyć już teraz, Microsoft nic z tym nie robi i pozwala spokojni grać online (nieoficjalnie oczywiście), pod warunkiem, że zarejestrujesz się na GB/US itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up

Nie bój się tworzyć, bo M$ nie może Ci nic zrobić. Po sieci często krążą takie plotki że coś Ci się może stać, ale jest to wyssane z palca. Jak pisałem rejestrowanie się na Polską Ambasadę w Londynie jest na 1000000% legalne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, calkiem kuszace, ale jeszcze sie zastanowie. Slyszalem ze rejestrujac xboxa na uk traci sie gwarancje i gdy sprzet ulegnie awarii to nie M$ nie wezmie go to naprawy

A propo, jaki jest namiar na te ambasade??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś strasznych głupot Tobie nagadał. Mi jakoś uznali gwarancję, mimo gry online. Poza tym jak niby mają to sprawdzić skoro do naprawy i tak wysyłasz konsolę, bez dysku i peryferiów.

Adresu ambasady poszukaj sobie w googlach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś strasznych głupot Tobie nagadał. Mi jakoś uznali gwarancję, mimo gry online. Poza tym jak niby mają to sprawdzić skoro do naprawy i tak wysyłasz konsolę, bez dysku i peryferiów.

Adresu ambasady poszukaj sobie w googlach.

Całkiem logiczne, wybaczcie jestem zielony w tych sprawach. A jeszcze pytanie z innej beczki: Czy Wasze xboxy kiedykolwiek wykazywaly jakies dziwne objawy?? Chociazby 3 diody...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw RROD? Zdażył mi się raz ale to ze względu na złe podpięcie kabla. W nowych Jasperach jak i nawet w Falconach (nazwy procesora) nie zdarza się to praktycznie wcale.

Inny sposób posiadania 3 diod to podłączenie 3 padów, gdyż każdy pad ma włąsną diodę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O awarię się nie martw. Jeśli nie trzymasz xklocka (lub innej konsoli) w szafce gdzie zbiera się kurz i jej nie "przedmuchasz" co jakiś czas (podobnie z PC) to możesz zawsze liczyć na prawdopodobieństwo przegrzania i awarii. Jednak szanse masz nie duże ;)

A nawet jeś.i Ci się przytrafi to wtedy dzwonisz na infolinię M$ Polska i pani na infolinii mówi Ci co masz zrobić, oni zabierają konsolę kurierem (przez nich opłaconym!) i biorą do serwisu ... Ty grzecznie czekasz i konsola wraca + czasem dostajesz jakiś upominek nawet (zdrapka na Live Gold lub panel przedni) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język normalnie ustawiasz w Menu konsoli. Co ciekawe często gry (np. Alan Wake nieposiadający infomacji o wersji językowej) uruchamiają się w tej w której jest konsola - całkiem wygodne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że plusów posiadania xboxa jest więcej niż przewidywałem. Nie mogę się doczekać. Zagrałbym sobie w Red Dead Redemption :) Albo Alan Wake.

Jeszcze jedno pytanko: lepiej, żeby konsola leżała, czy żeby stała??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan jest wspaniałą produkcją i czekam na DLC - nawet jeśli będę musiał za nie zapłacić bo to co dotychczas zobaczyłem strasznie mnie wciągnęło ;)

W RDR to obecnie nie pograsz. W Warszawie na dzień dzisiejszy godzinę 15:40 NIE MA gry w sklepach. Wszystkie 30 zeszło w kwadrans za spore ceny ;)

**************

Moja stoi, ale podłożyłem pod nią 2 pudełeczka po kasetach magnetofonowych aby był przepływ. Moje wszystkie x0 stały i jakoś nic im nie było ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszę sobie trochę uzbierać, bo mam obecnie jeszcze kilka innych wydatków. Ale trzeba przyznać, że xbox łapie drugi oddech.

Chyba moją też postawię, długo nad tym myślałem, ale doszedłem do wniosku żeby stała.

Dotychczas do gry na komputerze używałem XBox 360 Controller for Windows. Czy będzie go można normalnie użytkować na xboxie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...