Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Guardianek

Street Fighter IV wybór postaci

Polecane posty

Mi bardzo dobrze grało się El Fuerte i Rufusem . El ma bardzo dobre ataki ( według mnie najlepsze kończące ) , a Rufus choć wygląda jakby ważył 500 kg, jest najszybszym wojownikiem w stawce ( nim gram najczęściej ). Według mnie zacznij grac właśnie rufusem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie po kolei aż w końcu nie stwierdzisz "o, to jest to, miło się gra" - wtedy tylko łapać skilla na najtrudniejszym i udać się online. ;) Acz na starter to pewnie Sagat - przepakowana pod każdym względem postać dla świeżaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli zaczniesz grać Sagatem, to lepiej sobie nim później odpuść - on jest dobry, ale dla początkujących. Ja sam na początku chciałem go mainować, ale potem zrezygnowałem, bo w multi okazał się nieco "przepakowany".

A co do postaci, to zależy, co preferujesz. Jak chcesz kogoś szybkiego, to weź El Fuerte, Fei Longa (jego trzeba odblokować), Vegę, Chun-Li albo Rufusa. Jak wolisz kogoś silniejszego, nada się Zangief, E.Honda, M.Bison lub Balrog.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#up

To można wywnioskować nie grając żadną z tych postaci - no, może Rufus jest niepozorny.

Osobiście polecam Vegę oraz Abla. Tym pierwszym można przeciwnika pokonać w pierwszych sekundach. Drugi - jest dość łatwy do opanowania, silny i wcale nie taki wolny.

Tak jak ktoś już powiedział - najlepiej pograj każdym z nich 3-4 rundy, a wtedy się przekonasz, który fighter najbardziej ci odpowiada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...