Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

Rozmyślam nad dokończeniem SA przez wakacje :P

W zeszłym roku doszedłem do misji w Las Venturas gdzie trzeba przelecieć przez takie kółko a potem przez kółko na samolocie :/ Nie umiałem tego zrobić. I teraz rozmyślam nad ponownym zainstalowaniu ;) Głównie chcę ją zainstalować bo to jedyna gra która mnie tak wciągnęła jak żadna inna. Dokładnie tak samo było z GTA 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapówa?! CO?! Zginiesz marnie! Władza w ręce ludu! Do sądu go! AAAAA!!!

A teraz na temat: jakiej broni zazwyczaj używaliście/ używacie? Ja biegam z tym najlepszym SMG, co to wygląda jak MP5 trochę, a jak trzeba komuś mocno wkopac: kałach! Na dodatek Sniper Rifle i Rocket Launcher! ŁIIII!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapówa?! CO?! Zginiesz marnie! Władza w ręce ludu! Do sądu go! AAAAA!!!

A teraz na temat: jakiej broni zazwyczaj używaliście/ używacie? Ja biegam z tym najlepszym SMG, co to wygląda jak MP5 trochę, a jak trzeba komuś mocno wkopac: kałach! Na dodatek Sniper Rifle i Rocket Launcher! ŁIIII!!!

Ja też używałem SMG :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMG/kałach... w mogłbym latać ze zwykłym pistolem ale jakiś prestiż trzeba mieć :!: :D

Inna sprawa to ta, że postacie padają jak muchy przy każdym strzale w głowę, a ja jako chłopiec siedzący całe życie na cs'ie mam odruch wkuty na pamięć... Przez to gra jest nieco za łatwa bo w krótkim czasie możesz rozwalić 50-60 osób i się przy tym nie zmęczyć... nie wiem jak wy ale ja to uważam za taki małt bug :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, proszę mi to z takimi tekstami nie wylatywać, bo mnie ludzie poprostu w... denerwujccie! Może poprostu nie w twoim guscie?! A może wolisz inne klimaty?! Nie podoba cie się sterowanie?! A może naprawdę jesteś dziwny?! Grrrrrr...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w te wakacje zamierzam przejść GTA 3 , Vice City oraz San Andreas.

Trzeba sobie odświeżyć misję i fabułę, od dawna nie grałem w VC...

Gra ktoś z was w SA MP? Moim zdaniem ten multi byłby boski gdyby nie to że gra tak przeskakuje :? Latanie samolotem albo jeżdżenie wozem równolegle obok innego to koszmar. A szkoda... Głupio też że aby zabić należy tyle wpakować kulek... Gdyby nie to bym SA MP nie odstawiał nawet na minutę a tak gram jedynie rekreacyjnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam z niecierpiwością na GTA4, ale nie zamierzam tej grze, ani rzadnej z tej serii poświęcać całego mojego czasu przed komputerem.

GTA4 przejdę najwyżej 2 razy i na tym sie skończy, a co do SA MP to w to nie da się grać (za duże lagi) i mam nadzieję, że w kolejnym GTA ktoś podejdzie do MP poważniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie, ale znając gości z Rockstar to będzie COŚ!!! poza tym we wstępniaku najnowszego CDA jest info o oficjalnej zapowiedzi tej gry!!! 8)

Najpierw piszesz że GTA:SA jest głupia, a potem żę goście z Rockstar zawsze wydają COŚ WIELKIEGO. Człowieku zdecyduj się i zacznij normalnie pisać, bo widziałem twoje podobne jazdy w tym stylu w innych działach i nie wróżę Ci długiej przyszłości.

A oficjalnie GTA IV został zapowiedziane już jakiś czas temu (m.in. na tarach E3) a w CDA piszą o tym (co zrozumiałe) z opóźnieniem, więc to nie jest żaden cud, by się tak tym podjarać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać do słów Smugglera się nie dostosowałeś, gdyż GTA:SA mi się nie podoba, a VC i GTA3 są spoko, więc nie rozumiem twego stwierdzenia... Poza tym wierzę, że GTA IV będzie czymś wielkim (np. GTA3 i GTA VC razem wzięte), och... Dobrze jest pomarzyć... :Pr: :Pl:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, należy dodać, że mi z tym żadnych DOKŁADNYCH info o GTA 4 nie słyszałem" chodziło o jakiś uszczególnienia. Bo że wyjdzie, to wiem od jakiegoś czasu.

Noxbi, jak możesz mówić, że będzie wielka, jak każda produkcja Rockstar, że oni niczego dotąd nie sprprali, skoro SA ci się nie podoba ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałem dwie informacje na temat GTAIV.

Pierwsza to, to, że znów usłyszymy sławnego DJ`a Lazlow (dla przypomnienia, prowadził on Chaterbox w GTA3, Vice city Vrock i w San Andreas też w jakimś radiu gdzie tylko gadają był). Ogółem kolo był spoko ;].

A druga to, to, że gra będzie działać na tym samym silniku co nie dawno wydana gra przez R* Table Tennis.

I jak wiem ma być wpierw na Xboxa360, a potem na PS3...o wersji PC brak. Co mnie już martwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeszcze z tego co wiem na wersji konsolowej gra będzie używać tych super nowych płytek z pojemnością 60GB :|. Jeżeli tyle miejsca będzie potrzebować gra na płycie...to ile będzie potrzebować na dysku? I to mnie własnie martwi :/....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...