Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Właśnie w SA jedną z rzeczy, które rzuciły mi się w oczy, były hitboksy i nareszcie, po strzale w stopę nie zabijało się przeciwnika czy przechodnia...

W poprzednich częściach GTA też były hitboxy. Aż dwa :wink: (głowa-reszta ciała :) )

A co do ulubionej misji, to w GTA3 była to misja, w której trzeba było przejechać całe miasto infernusem, żeby rozbroić bombę (swoją drogą całkiem trudna). W VC było to... vigilante, a w SA wszelakie misje OG loca i Wooziego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niezliczonych godzinach spędzonych przy tej grze muszę przyznać,ze się trochę zawiodłem.

Plusy:

-stacje radiowe

-główny bohater

-ogromny i zróżnicowany teren

-ogrom pojazdów(rowery,motory,ciężarówki,samoloty itd)

-klimat jak z filmów gangsta

-nietuzinkowy główny bohater

-gra potrafi rozśmieszyć(chodzi głównie o filmiki)

-ogrom misji(i podmisji)

-nowe bajery

minusy:

-bardzo dużo głupich,nudnych i pierdółkowatych misji(np. kierowanie samolocikiem)

-fabuła nie należy zbytnio do ciekawych

-bardzo nierówna i dosyć przestarzała grafika

-dźwięk się potrafi kaszanić

-kilka mniejszych bugów

-wkradająca się monotonia

Grywalność-8

Video-6

Audio-8

Ocena- 8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Andreas jest najgoszą częścią GTA.Vice City rządzi.

A może byś się tak trochę dokładnie jwypowiedział? Np dlaczego jest najgorszą częścią a VC najlepszą? Chyba, że chcesz zarobić pierwsze ostrzeżenie już po 15 postach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Andreas jest najgoszą częścią GTA.Vice City rządzi.

Gwarantuję Ci to, że gdybyś ruszył trochę mózgownicą, to na pewno byłbyś jedyną osobą, która tak twierdzi, bo na początku, zaraz po wyjściu SA na polski rynek na pewno byś tak nie stwierdził :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na angielskim mtv (hits albo base, nie pamiętam dokladnie) widziałem zwiastun GTA, z tymże to nie będzie GTA4 tylko jakis podtytuł w stylu Vice City i San Andreas. Ku mojemu zawodowi, jesli widziałem prawdziwy zwiastun, z powrotem przeniesiemy sie do Liberty City :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na angielskim mtv (hits albo base, nie pamiętam dokladnie) widziałem zwiastun GTA, z tymże to nie będzie GTA4 tylko jakis podtytuł w stylu Vice City i San Andreas. Ku mojemu zawodowi, jesli widziałem prawdziwy zwiastun, z powrotem przeniesiemy sie do Liberty City :evil:

Nie wiem...albo byłeś przez ten czas w hybernacji, albo naprawdę nie śledzisz nic co jest związane z GTA. Wiesz...parę miesięcy temu miała miejsce premiera gry GTA Liberty city Stories na przenośną konsolkę PSP. A ponieważ R* zawsze jest mało kasy to postawoili tą samą grę przenieść jeszcze na PS2. I zapewne stąd widziałeś ten zwiastun, bo premiera na tą konsole ma mieć miejsce już w tym miesiącu. Ale co do wersji PC...zapewne jej nie będzie :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na angielskim mtv (hits albo base, nie pamiętam dokladnie) widziałem zwiastun GTA, z tymże to nie będzie GTA4 tylko jakis podtytuł w stylu Vice City i San Andreas. Ku mojemu zawodowi, jesli widziałem prawdziwy zwiastun, z powrotem przeniesiemy sie do Liberty City :evil:

Nie wiem...albo byłeś przez ten czas w hybernacji, albo naprawdę nie śledzisz nic co jest związane z GTA. Wiesz...parę miesięcy temu miała miejsce premiera gry GTA Liberty city Stories na przenośną konsolkę PSP. A ponieważ R* zawsze jest mało kasy to postawoili tą samą grę przenieść jeszcze na PS2. I zapewne stąd widziałeś ten zwiastun, bo premiera na tą konsole ma mieć miejsce już w tym miesiącu. Ale co do wersji PC...zapewne jej nie będzie :/.

A ja znalazłem w aktualnościach na pewnej stronie, że:

Gra pojawić się ma jeszcze w tym roku! Dokładna data premiery nie została jak na razie podana, ale dobrze poinformowane źródła mówią o jesieni lub gwiazdce bieżącego roku.

GTA 4 pojawić się ma równolegle na PC, Xboxa oraz Play Station 3. Całość olśni nas zupełnie nowym, pisanym od podstaw silnikiem, który uwzględnia wszystkie możliwości dzisiejszych konsol oraz kart graficznych.

Wiadomo także, iż świat gry będzie kilkakrotnie większy od dotychczasowego. Pojawią się m.in. naprawdę duże przedmieścia.

I co wy na to? Zresztą GTA:SA też miało być tylko na konsole...:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wy na to? Zresztą GTA:SA też miało być tylko na konsole...:D

Tyle tylko ja gadam o GTA Liberty City Stories a nie o GTA4 (dwie różne części). Poza tym te informacje, które nam przedstawiłeś nie są potwierdzone przez R*. A poza tym świat byłby za piękny gdyby nowe GTA miało wyjść równolegle na wszystkie platformy. Dam głowe, że za parę miesięcy R* powie, że wpier robi wersje na konsole :/, a na PC będzie za 40 miesięcy lub w ogóle. Ta konsolizacja mnie już dobija...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale GTA: Liberty Stories jest na PSP i ma być konwersja na PC-eta...

Zdaje sobie sprawe że wersja PC-towska wyjdzie napewno później niż na PS.

Było troche zamieszania bo Sony chciało mieć wyłączność na nowe GTA dla nowego PS3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta grę każdy chce miec przeciez na wyłączność :lol: sony chce, microsoft chce, nintendo nie stać, a na pc nie wiadomo czy się opłaci! nie wiem skąd bierzecie te informacje! przeciez o GTA4 wiadomo.... no właśnie nic, a tu takie spekulacje (ktoś napisał że wyjdzie na xboxa- MEGA LOL).

Bardzo prawdopodobne że narazie sam szef R* nie wie na co wyjdzie nowe GTA (tzn na która konsolę) gdyż PS3 i X360 mają różną architektórę i to bardzo- spójrzmu chociazby na taki 'szczegół' jak nośnik- gry na X360 wychodzą na płytkach dvd o pijemności 12gb co może się wydawać wartościa dużą, jednak w momencie gdy pojawi się japońska maszynka ta wartość będzie śmieszna (i microsoft będzie miał sporo problemów) bo co to jest przy 50 gb płycie bd z PS3?

tak więc konwersja może się okazac po prostu niemożliwa na konsolke MS i na pc dopuki się ten format nie rozpowszechni (ale znam łbów którzy by w to grali na 10 dvd)... rokuje więc nad 'time excluesivem' na PS3.

ale to i tak nie ma sensu narazie- w maju jest E3 na którym będzie pierwsze oficjalne starcie nowej generacji PS3 vs Revo vs X360 -i pewnie każda ze stron zaatakuje nas czymś prze-potężnym (a obok będzie biedny pececik z nowym rts'em albo nowym doomem) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna świetne GTA, tylko właśnie, świetne a już nie genialne, fenomenalne, cudowne... Jak mogłem nazywać III, czy nawet VC. Powód? GTA idzie w stronę konsoli, co widać przy sterowaniu. Grafika zmieniła się zamiast na lepsze, to na gorsze. No ale to w końcu i tak Grand Theft Auto, i reszte oczywiście można oceniać w samych superlatywach. Grywalność leje się strumieniami, muzyka świetnie pasuje do tego "murzyńskiego" klimatu, a ponad to świat gry się stale rozrasta. Mieliśmy kilka miast, teraz mamy stan, w następnej części małe państwo? :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy kilka miast, teraz mamy stan, w następnej części małe państwo? :)

Jak dobrze pamiętam, to nowe GTA ma mieć miejsce w Londynie lat 90... Zresztą dość łatwo można było to przewidzieć: było LC, VC, SA, no to teraz przyszła kolej na londyn :wink: Ja jestem bardziej ciekaw, gdzie będzie umiejscowione GTA5 (jeśli wyjdzie, ale myślę, że tak :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...