Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Poszla zobaczyc czy nie ma jej na jamajce? a tak wogole to piszcie o San andreas a nie o BF bo wam moderatorzy pousuwaja posty :D I dorian co do policji, to sa i na nich sposoby, ale zapewniam, ze po przejsiu gry na 90-100% to nie beda oni stanowili wiekszego problemu, co innego w misjach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe staram sie ciebie dogonic pod refleksem...gazami nie chce...ale wojsko jest nawet fajne...Mi sie zdarzyło uciekać przed nimi na motorze, wolneli we mnie spadłem z motoru przez ziemie do jakiegoś tajnego labolatorium... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z mostu spadłem na nizszy poziom (akurat jechała cięzarówka) fajnie sie pakowało w pały a facet w cięzarówce spieprzał przed mundurowymi (to sie nazywa wspułpraca bootów z graczem, powiem ze nie często się taką spotyka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię:

:arrow: Kluby Nocne :wink:

:arrow: Back 'o Beyond (dzieją się tam różne ciekawe rzeczy)

:arrow: dzielnica hippisowska w San Fierro

:arrow: Las Venturas

:arrow: Area 69 (ciekawe miejsce...)

:arrow: Pustynie i wsie (ogólnie)

Jeszcze parę miejsc by się znalazło :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a może byście skończyli ten radosny czat, zanim wam modkowie powlepiają ostrzeżenia??? Przepraszam, że tak nie na temat piszę, ale taki typowy czat się zrobił, że lepiej skończyć już :?

EDIT DO POSTA NIŻEJ:

aras-ocb :arrow: Co ciekawe, podwórko CJ'a jest odwzorowaniem Cypress Hill, dzielnicy w Los Angeles. Tam jest kilkanaście( kilkadziesiąt? ) takich, identycznych podwórek. Nie wiem, jak ludzie się tam nie gubią :) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o miejscówki w GTA:SA to najlepsza to oczywiście hood CJ'a!!! klimacik przekonkretny, zawsze miło mi tam wrócić! przypomina mi trochę moją okolice, misje przed wbitką do San Ferreiro tez w konkretnych miejscach się dzieja

[offtop] Dorian,Xeno wyluzujcie z tym spamem, ciesze się że macie refleks ale nie zaśmiecajcie nim forum tylko wbijcie się na jakiś czat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie sprostowanie nalezy to dorian zaczą temat o refleksie, a nie ładnie jest tak uciać rozmowe :D . Co do GTA SA to mi sie juz nie chce grać, przeszłem fabularną otoczke, skonczyło sie gra znowu nie ciągnie. Liczyłem ze R* zapoda cos leprzego, liczyc tylko ze w nowym GTA (Irack City :D ) wreszcie znikną stare błędy (ja wiem ze gangsterzy murowali w scianach na zywca, ale ze w ulicy autostrady. To juz chyba lekka przesada :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Hoomies!

Was up muther******* :D

Aha, yea!

A to my już w realu jesteśmy?:P

W kązdym razie GTA:SA to dobra DUŻA produkcja. Zadowoli fanów hip-hopu, gangsta i życia na dzielni ale i tych, którzy pokochali mafijne kilmaty poprzednich częśći :D

Doskonała produkcja dla gustujących w takich klimatach.

Brakuje tylko skelpu ze skórzanymi ciuhcami typu płaszcze:D

Dzięki też fanom za patch modyfikujący CJ`a do wersji white a także twórcom gry za możliwość zrobienia bohaterowi irokeza, kupienia wojskowej kurtki, kowbojskich butów, dużą ilość taksówek i kod odchudzający :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a może byście skończyli ten radosny czat, zanim wam modkowie powlepiają ostrzeżenia??? Przepraszam, że tak nie na temat piszę, ale taki typowy czat się zrobił, że lepiej skończyć już :?

EDIT DO POSTA NIŻEJ:

aras-ocb :arrow: Co ciekawe, podwórko CJ'a jest odwzorowaniem Cypress Hill, dzielnicy w Los Angeles. Tam jest kilkanaście( kilkadziesiąt? ) takich, identycznych podwórek. Nie wiem, jak ludzie się tam nie gubią :) ?

przepraszam a rozmawianie o widokach w gta to już nie jest na temat?hmmm...(xeno masz przegibane...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a może byście skończyli ten radosny czat, zanim wam modkowie powlepiają ostrzeżenia??? Przepraszam, że tak nie na temat piszę, ale taki typowy czat się zrobił, że lepiej skończyć już :?

Słuchaj ja nie chcę nic mówić, ale to jest dział KOMENTARZE więc ludzie mogą pisać co chcą i jak chcą byle nie łamali regulaminu... W tym dziale to nie jest offtop, tutaj ludzie zachwyceni daną grą mogą wymieniać się poglądami itp.

Zacząłem przechodzić po raz piąty GTA:SA i za każdym razem ta gra wciąga mnie tak samo... Nie wiem jak mistrzom z R* to się udało ale jak GTA 4 będzie miało taki sam klimat... Kupię je bez względu na cenę :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...