Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

Jezeli będzie kolejna część GTA, to napewno pobije a jezeli nie będzie to jakaś inna firma z inną produkcją (równie dobrą) pobije GTA, ale i tak R* by kontratakowało :D (a to wiadomo czym by się skonczyło)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to sobie wyobrażam...:

:arrow: druga firma się zgodzi i powstanie nowa, zupełnie lepsza i stworzy 3x lepszą grę

:arrow: firma się nie zgodzi,R* upadnie, fani z całego świata się zbuntują, zniszczą tą firmę, ktora potem będzie się nazywała SuperR*

tia...tak czy inaczej R* górą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorian ale na co się ta druga firma ma zgodzić? wybacz bo nie moge zrozumieć...

a R* już ma devkity do PS3 i X360 więc nowe GTA jeszcze nie zapowiedziane a już w drodze! rewolucja na miare 3? tego się nie da powturzyć ale i tak przeskok ogromny będzie!

Poza tym nowa część serii "liberty city stories" niedługo wyląduje jeszcze na poczciwej PS2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GTA: SA podobało się, ale utknołęm przy misji gdzie trzeba było zaliczy szkołę latania. Próbowałem (wida za mało:) ) i się nie udało. Potem był już Tylko format dysku i koniec:) . GTA może się spodoba, ale nie musi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osioł ale ja pisałem ze sterowanie mozna zmienic, czytaj dokładnie a zrozumiesz więcej, o wiele więcej.

Sorry ale czytałem wiele razy Twój post i wciąż odbieram to jako, że tylko w GTA można zmienić sterowanie. Gdybyś napisał:"Więc nie mów mi ze sterowanie jest gorsze w gta bo w obu grach można je zmienić" to bym odebrał to nieco inaczej.

Za to w Driv3r te boty jeżdżą jak szalone po ulicach,wystarczy tylko wjechać na skrzyżowanie i walnie w ciebie taki jegomość.Wpienia to szczególnie przy pościgach:/

Jak dla mnie chyba się pomyliłeś, bo u mnie jest na odwrót :|. W Driv3rze boty mają średnie pojęcie o przepisach drogowych i nie jeżdżą jak debilne flety, natomiast w GTA zero znajomości przepisów, z tysiąc razy miałem bezczelne przypadki jak sobie po prostu stałem a tu jakiś flet wali mi tył auta bo nie wiedział gdzie ma hamulec :/. Może jeszcze mądre to jest jak skręcanie z prawego pasa w lewo na skrzyżowaniu?:/ W Driv3rze boty zwalniają i włączają kierunkowskaz oraz nie robią tak debilnych rzeczy jak z tym pasem :/. A na dodatek nie pojawiają się przed drogą niewiadomo skąd. Jeszcze dodam tą zarąbistą autostradę...7 na 10 wjazdów wyjedzie się z rozwalonym autem. Dlaczego? Boty zmieniają pas z prędkością światła, boty mają super turbo i wbijają się często w nasz tył auta (zamiast zahamować starają się nas staranować), po prostu R* to zrąbało. Jeszcze coś o pościgach ? To chyba w GTA tak jest :/. Chcesz pobić nowy rekord w treningu kierowania autami czyli przejechania furą sportową przez San Fierro, co drugie skrzyżowanie nie wiadomo czemu kierowcy akurat skręcają tak aby zostali puknięci przez Ciebie :/. Lub po prostu wyjeżdżają bezczelnie na skrzyżowaniu.

Poza tym nowa część serii "liberty city stories" niedługo wyląduje jeszcze na poczciwej PS2

Ta…widać, że R* leci tylko na kasę i postanawia wydać znów GTA3 tylko z kilkoma bajerkami :/. Rozumiałem jeszcze to, że tylko na PSP ok…ale, żeby wydawać to na ps2? Dla mnie głupota :. No chyba, że zrobią dodatkową dzielnice, więcej fur, rowery, restauracje i inne bajery z SA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osioł nie wiem czy to tylko u mnie czy nie, ale te boty naprawdę tak robiły...właśnie dlatego przestałem w to grać.Wyobraż sobie, że podchodzisz 10 raz do misji pościgu, jedziesz koło wody i stuka w ciebie cywil.Kręcisz młynka, odzyskujesz równowagę jedziesz i znowu to samo, tylko wpadasz do wody... :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam sr*nie w banie za przeproszeniem jesli chodzi o boty, moze i ruch uliczny jest skopany, ze o autostradach nie wspomne, ale jak sie zacznie grac dluzej to mozna wszedzie dojechac bez stluczki, ja po przejsciu gry dla zabawy jezdzilem autostrada, i zapewniam da sie przejechac bez wypadku. A jak? wystarczy sie nie zatrzymywac i jechac poboczem :P kwestia wprawy, a w samych miastach juz nie jest tak tragicznie po prostu zamiast jechac normalnie, zapier*alajcie chodnikami i lewym pasem... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w mieście od razu poznasz miejscową policję, no nie?.Pokażesz jej widoczki,ładnych ludzi i tył swojego samochodu...Co do autostrady to strasznie mnie wpienia...robiłem misje u og'a(z tym faciem na motocyklu)...domyślcie co się stało, gdy się zatrzymałłem,by zobaczyć gdzie są skróty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jak się chce to się potrafi. I nie trzeba mieć wielkiego refleksu. Ja na przykład nie mam refleksu w ogóle (mam problemy ze złapaniem piłki na w-fie :P ) a z łatwością omijam (najczęściej) samochody jadąc z naprawdę dużą prędkością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze wierzysz w moje wielkie umiejętnosci nie tylko mam wspaniały refleks ale jest ze mnie takze niepokonany taktyk :D (chyba jestem Admirał Thrawn). Co do taktyki jak grasz w CoD II na necie to najlepiej sie zaszyć gdzieś z kamperą i kampić, a tak nawiasem zaczelismy nie na temat pisać. A tak w nawiasie kwadratowym to jak sie za długooooo kiedyś w CoD kampiłe to dostałem dosłownie Kicka :D , cóz za durna sprawiedliwoś moja wina ze taki refleks mam :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...