Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

Eh, cieszyłem się z gry jak małe dziecko. Niemal każda misja mi się podobała i ukończanie kolejnych zadań sprawiało mi niemałą satysfakcję. Aż pewnego dnia doszedłem do misji "Learning to fly"...

No i sielanka się skończyła :( O ile udało mi się zaliczyć pierwsze 2 'części' tej misji *(take off na 97% i lądowanie na 100%), to następnej części za nic nie mogę przejść. Próbowałem multum razy i jeszcze nigdy mi się nie udało. Ta misja polega na przeleceniu przez ileś tam kółeczek w czasie nie dłuższym niż 60 sekund, i żeby ją zaliczyć trzeba jeszcze uzyskać co najmniej 70%, podczas gdy mój najlepszy wynik wynosił 64% :( Ileż razy próbowałem, ileż nerwów przy tym straciłem, ileż bluzgów poleciało z moich ust - nie jestem w stanie zliczyć. Wiem jedno - przez to poj*****wo musiałem rzucić grę w SA :( Nie mam już cierpliwości do tego shitu... Gdybym dostał w swoje ręce tego, kto to wymyślił, to nie zostałaby z niego mokra plama...

Ja miałem szczęścia trochę z tą misją. Mianowicie za "coś około 100" razem, mój samolot zrobił dziwną akrobację zawrócił tuż nad ziemią i lecąc raz normalnie a raz do góry kołami, zaliczał jakimś cudem kolejne punkty!!! Udało mi się wylądować, ale za te piękne akrobacje dostałem "tylko" 53% :? No i wtedy doszedłem do wniosku, że można to zaliczyć i już w następnej próbie zaliczyłem na 73% i w diabły rzuciłem szkołę latania. Teraz mam na maxa flying skill i rangę ace :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, cieszyłem się z gry jak małe dziecko. Niemal każda misja mi się podobała i ukończanie kolejnych zadań sprawiało mi niemałą satysfakcję. Aż pewnego dnia doszedłem do misji "Learning to fly"...

No i sielanka się skończyła :( O ile udało mi się zaliczyć pierwsze 2 'części' tej misji *(take off na 97% i lądowanie na 100%), to następnej części za nic nie mogę przejść. Próbowałem multum razy i jeszcze nigdy mi się nie udało. Ta misja polega na przeleceniu przez ileś tam kółeczek w czasie nie dłuższym niż 60 sekund, i żeby ją zaliczyć trzeba jeszcze uzyskać co najmniej 70%, podczas gdy mój najlepszy wynik wynosił 64% :( Ileż razy próbowałem, ileż nerwów przy tym straciłem, ileż bluzgów poleciało z moich ust - nie jestem w stanie zliczyć. Wiem jedno - przez to poj*****wo musiałem rzucić grę w SA :( Nie mam już cierpliwości do tego shitu... Gdybym dostał w swoje ręce tego, kto to wymyślił, to nie zostałaby z niego mokra plama...

Jesli chcesz, przeslij mi na maila swojego save'a, a ja chetnie przejde ci cala ta szkole latania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak narzekacie na te szkkoły , one są IMO dosyc łatwe ale to tylko moje zdanie...

A teraz chciałem sie z wami podzielić moimi przezyciami z tą grą. Gra od początku bardzo mi sie podobała , jest prawie idealna , klimata w LS od pierwszych minut wgniatał w ziemie. Pierwsze miesje , wogóle wszystkie misje są naprawde [beeep]iste ,mają niezłwykły klimat lat '90 (szczególnie te pierwsze) , maja też wyważony poziom trudnosci .

Moja postać rozwijałem jak typowego Boy-n-the-hood z lat '90 .

http://www.freewebtown.com/Osiol/Homie.JPG - oto linkt do zdjęcia mojego ziomka .

Moze jeszcze napisze coś o muzyce i dzwiekach . Słucham praktycznie tylko Radio Los Santos z moim ukochanym Gagnsta Rapp'em/G Funk'iem i nieraz Bounce FM, utwory są idealnie dobrane i oddają klimat. Dzwięki miasta rowniez są na iniezwykle wysokim poziomie , co równiez dodaje troche do klimatu miasta.

Ogólnie rzecz biorąc gra jest naprawde [beeep]ISTA, klimat jest mistrzowski , cała gra jest mistrzowska !! Obecnie to chyba moja ulubiona gierka i napewno tak zostanie na długi czas. (chyab do premiery nowego GTA).

Moja ocena to :

Grafika : 8 (bez fajerwerków i wogóle nie jest jakaś Supa Wypas ale spełnia swoją rolę)

Dzwięki : 10 (bez zastanowienia)

Klimat : 100 !! (Idealny !)

Ogólna Grywalnośc : 10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Osioł wrzucił koledze z forum fotke na swój serwer!

Co w tym takiego złego?

ale niestety ktoś wpadł na genijalny pomysł przeniesienia tego w klimaty gangsta.... niestety

Mi tam się, klimat gangsta bardzo podoba.

Wszystko zwroty - "homie", "nigga" itp są cool dla mnie :) nawet trochę stosuję teraz w życiu xD

Klimat IMO dodaje tej grze tego "czego" i bez niego GTA:SA nie byłaby taka jaka jest :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigga

Ci sie ten zwrot moze podobać ale wątpie czy spodobał by sie murzynowi do którego sie tak zwracasz , czy wogóle murzynowi w twojej obecnosci gdy to mówisz. Krótko mówiąc dostałbyc taki Wpi***ol ze odechciało by ci sie zupełnie urzywać zwrotów z getta :lol: :lol:

Po prostu Osioł wrzucił koledze z forum fotke na swój serwer!

Co w tym takiego złego?

Dokładnie !

ale niestety ktoś wpadł na genijalny pomysł przeniesienia tego w klimaty gangsta.... niestety

Nawet gdyby fabułą toczyła sie z daleka od gangsterkiego klimatu to bardoz trudno byłoby ten gagnsterski klimat usunąc z LA (tu LS) lat '90.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ukończyłem misje"Los Desperados" i jak się okazało aby wykonać następną muszę mieć ponad 30% territory.Tak więc zaczołem zbierać chłopaków aby mi pomagali zdobywać nowe terytorium i właśnie wtedy można było zobaczyć ich praktycznie brak sztucznej inteligencj.Idąc ulicą napadali na mnie przechodnie sztrzelali do mnie a moij towarzysze stoją beztrosko i się gapią.Albo jak przechodnie zaczeli strzelać do nich to ci zaczeli uciekać,i wkońcu przestałem ich zabierać bo nidosyć żę tak mi nie pomagają to jescze się wleką albo nagle pójdą se w zupełnie inną strone.To się nazywa AI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze odechciało by ci sie zupełnie urzywać zwrotów z getta

Nie o to chodzi. W real life nie używam ich przewazne (mało kto z moich kolegów wie to co w ogole znaczy :? i nie mozna robić "yooo homies whatsup?" bo zrobiliby gały i tyle :) ) ale na gg sporo z osobami które grały w GTA, czasami do siebie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No!!! Nareszcie temat ruszył dupę z miejsca! Wreszcie jakieś dyskusje! Ja wam mojego ziomka pokaże w przyszłym tygodniu, jeżeli wszystko pujdzie zgodnie z planem. Tak kozaka wyszkoliłem, że mięśnie rosną mu od samego biegania, heheh :D Co tu więcej gadać SA for live, homies!!!

O kurde! Coś się zwaliło z tą stroną!!! Mam rozszerzone ramki na maxa!!!

O dzięki moderatorom!!! Ramki wróciły do normy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to jak wam nie odpowiada klimat, to weźcie wieśniacki strój, skombinujcie traktor i jedzcie tylko po wsiach. Co to za problem? Albo można się przebrać w granitur i chodzić po Las Venturas. Wszystko w tej grze macie. A jedno takie miasto w SA to jak jedno w Vice City.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to jak wam nie odpowiada klimat, to weźcie wieśniacki strój, skombinujcie traktor i jedzcie tylko po wsiach. Co to za problem? Albo można się przebrać w granitur i chodzić po Las Venturas. Wszystko w tej grze macie. A jedno takie miasto w SA to jak jedno w Vice City.

Komu się klimat nie podoba??? Nie znalazłem malkonentów... O grafice coś gadali, a nawet dużo, ale narzekań na klimat nie widziałem?

Taaak... chodzenie po Las Vegas( turas :D ) jest szalenie fajne! Przynajmniej dla mnie. Kocham to zwolnienie tempa, danie po hamulcach... i granie w kasynach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się może nie podobać taki klimat. Właśnie ten klimat to jeden z największych plusów w San Andreas. A twoim zdaniem co było tak genialnego w Vice City? Pierwszy raz w tej grze czujesz, że działasz nie tylko dla siebie ale też dla gangu, twojego brata i twoich homies. To o co ci chodzi? Jak ci się nie podoba to nie graj! W końcu to dla w większości dla klimatu i dla grywalności gra się w gry i w San Andreas! Ciekawy jestem co byś chciał w San Andreas, jak ci się nie podobają gangi,rap,gangsta i klimat. No co? Poza tym jak jest klimat o gangach to i muzyka musi być rap i gangsta. Nie podoba ci się to przenieś się na K ROSE to chyba odpowiednia dla ciebie stacja. Co wieśniaku? Szkoda, że w San Andreas nie ma zoo, bo byś chyba często do niego chodził, co GORYLU!!! :D [beeep] you motherfucker! Nigga! You don't like San Andreas! You suck my ass! :D

Może i żartujesz ale ostrzeżenie dostaniesz, bo mi sie takie gangsat na forum nie podoba. - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zmieniać tematu jaki tu panuje ale muszę się zapytać. Czy wie ktoś kiedy będzie ta przeklęta premiera GTA SA w tańszej wersji na PC-ta? Kurde zamówiłem u cenegi miesiąc temu tą grę i narazie nic nie piszą aby się pojawiła :? Byłbym wdzięczny jakby ktoś się dowiedział kiedy może być ta premiera albo przypuszczenia kiedy ona może być. Jestem ostatnio nieźle zajęty i nie mam czasu na szukanie po stronach czy coś na ten temat jest ale wierzę że tu coś się zgromadzi na ten temat :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zmieniać tematu jaki tu panuje ale muszę się zapytać. Czy wie ktoś kiedy będzie ta przeklęta premiera GTA SA w tańszej wersji na PC-ta? Kurde zamówiłem u cenegi miesiąc temu tą grę i narazie nic nie piszą aby się pojawiła :? Byłbym wdzięczny jakby ktoś się dowiedział kiedy może być ta premiera albo przypuszczenia kiedy ona może być. Jestem ostatnio nieźle zajęty i nie mam czasu na szukanie po stronach czy coś na ten temat jest ale wierzę że tu coś się zgromadzi na ten temat :wink:

W sklepie wysyłkowym do którego wczoraj dzwoniłem, mówili, że chwilowo nie ma, a jeśli będzie tańsza wersja to do mnie przedzwonią, ale będzie najprędzej pod koniec miesiąca. :? Eh, człowiek chcę być uczciwy,a musi czekać kilka miesiący na grę...i wcale nie jest pewne, że będą mieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że GTA słusznie dostało 9+ :D

Według mnie GTA: SA powinno dostać 10!! Ocena w CDA jest niesłuszna!!! :evil: No i co że grafa jest słaba??? I tak jest lepsza od VC?

Jakbyś mógł, to przy okazji podaj argumenty (wiem że gadam teraz jak Smg :D ).

PS Jestem wielkim fanem CDA i czytam każdy nr (to tak jakby ktoś myślał że jestem antyfanem). CDA RULEEEZZZ, NIGGA! Peace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że GTA słusznie dostało 9+ :D

Według mnie GTA: SA powinno dostać 10!! Ocena w CDA jest niesłuszna!!! :evil: No i co że grafa jest słaba??? I tak jest lepsza od VC?

Jakbyś mógł, to przy okazji podaj argumenty (wiem że gadam teraz jak Smg :D ).

Że jak?? Sam byś mógł podać argumenty :!: A Grafa jest lepsza od tej w VC, ale nie na tyle dobra by dać jej 10, bo jest beznadziejna jak na te "czasy".

PS Jestem wielkim fanem CDA i czytam każdy nr (to tak jakby ktoś myślał że jestem antyfanem). CDA RULEEEZZZ, NIGGA! Peace.

Ja też, ale czasem też mogę się z czymś nie zgodzić, ale nigdy nie patrzę na grę bezkrytycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie GTA: SA powinno dostać 10!! Ocena w CDA jest niesłuszna!!! :evil: No i co że grafa jest słaba??? I tak jest lepsza od VC?

Jakbyś mógł, to przy okazji podaj argumenty (wiem że gadam teraz jak Smg :D )

Zamiast pisac po raz setny to samo dam cytacik:

Niedawno ukończyłem misje"Los Desperados" i jak się okazało aby wykonać następną muszę mieć ponad 30% territory.Tak więc zaczołem zbierać chłopaków aby mi pomagali zdobywać nowe terytorium i właśnie wtedy można było zobaczyć ich praktycznie brak sztucznej inteligencj.Idąc ulicą napadali na mnie przechodnie sztrzelali do mnie a moij towarzysze stoją beztrosko i się gapią.Albo jak przechodnie zaczeli strzelać do nich to ci zaczeli uciekać,i wkońcu przestałem ich zabierać bo nidosyć żę tak mi nie pomagają to jescze się wleką albo nagle pójdą se w zupełnie inną strone.To się nazywa AI

I to już wystarczający powód, aby gra NIE dostała 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że GTA słusznie dostało 9+ :D

Według mnie GTA: SA powinno dostać 10!! Ocena w CDA jest niesłuszna!!! :evil: No i co że grafa jest słaba??? I tak jest lepsza od VC?

Jakbyś mógł, to przy okazji podaj argumenty (wiem że gadam teraz jak Smg :D ).

Podoba mi się, że gadasz jag Smg (pozdrowienia okazjonalnie), ale grafa w SA jest istnie konsolowa i ma głupie zakończenieŻe jak?? Sam byś mógł podać argumenty :!: A Grafa jest lepsza od tej w VC, ale nie na tyle dobra by dać jej 10, bo jest beznadziejna jak na te "czasy".

PS Jestem wielkim fanem CDA i czytam każdy nr (to tak jakby ktoś myślał że jestem antyfanem). CDA RULEEEZZZ, NIGGA! Peace.

Ja też, ale czasem też mogę się z czymś nie zgodzić, ale nigdy nie patrzę na grę bezkrytycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze odrazu bedziecie chcieli mnie zwyzywac ale posluchajcie redaktor ktory pisze recenzje musi byc obiektywny nie moze napisac ze ta gra dostaje 10 bo jej poprzedniczka dostala 10 nie, nie na tym to polega bo to by oznaczalo ze jakas gra w pierszej czesci dostala by 3 a nastepna ktora bylaby o sto razy lepsza wszystkim od najlepszej gierki naszych czasow tez dostala by 3 a wtedy wy napalenicy napluli byscie na recenzenta za to ze dal tej grze tak slaba ocene i to jest wyjasnienie wasego poblemu

Poza tym 9+ w CDA to naprawde dobra ocena

PS. Nie epitetami lecz powaznym argomentem przeciagnoc mnie na wasza strone mozecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się może nie podobać taki klimat. Właśnie ten klimat to jeden z największych plusów w San Andreas. A twoim zdaniem co było tak genialnego w Vice City? Pierwszy raz w tej grze czujesz, że działasz nie tylko dla siebie ale też dla gangu, twojego brata i twoich homies. To o co ci chodzi? Jak ci się nie podoba to nie graj! W końcu to dla w większości dla klimatu i dla grywalności gra się w gry i w San Andreas! Ciekawy jestem co byś chciał w San Andreas, jak ci się nie podobają gangi,rap,gangsta i klimat. No co? Poza tym jak jest klimat o gangach to i muzyka musi być rap i gangsta. Nie podoba ci się to przenieś się na K ROSE to chyba odpowiednia dla ciebie stacja. Co wieśniaku? Szkoda, że w San Andreas nie ma zoo, bo byś chyba często do niego chodził, co GORYLU!!! :D [beeep] you motherfucker! Nigga! You don't like San Andreas! You suck my ass! :D

No loooool :mrgreen: Ten niesamowity pokaz debilizmu autora jest conajmiej na poziomie wypowiedzi fanów SA umieszczonych w obecnym "schwytane w sieci"(chyba ze to jakos podpucha). A wiecie co jest najlepsze? Że ja NIGDY i NIGDZIE nie napisałem że klimat w SA mi nie odpowiada - przeciwnie jest to MOIM zdaniem jedna z ważniejszych zalet gry ;-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...