Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

A które ćwiczenia udało ci sie zaliczyć? Startowanie, lądowanie, beczkę i pętlę? Pewnie własnie te cztery bo nie wymagają one skręcania, prawda? Nie dasz razdy zaliczyc na złoty medal latania po okręgu, zwlaszcza tego drugiego z lądowaniem :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które ćwiczenia udało ci sie zaliczyć? Startowanie, lądowanie, beczkę i pętlę? Pewnie własnie te cztery bo nie wymagają one skręcania, prawda? Nie dasz razdy zaliczyc na złoty medal latania po okręgu, zwlaszcza tego drugiego z lądowaniem :)

O to co zaliczyłem na złoto:

-takeoff

-land plane

-circle airstrip

-circle airstrip and land

-helikopter takeoff

-land helikopter

-destroy targets

-loop the loop

-barrel roll

-spadochron

Dobra mam zamieścić tu screeny czy przesłać Ci mojego save`a? ;). Nom, niemożliwe to było rzeczywiście to ciekawe jakim cudem zaliczyłem wszystko na 100%??

Poza tym muszę Ci podziękować, bo te zaliczanie na 100% poprawiło mi bardzo humor :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluję!

Wypada mi sie tylko cieszyc ze tak skutecznie ciebie zmotywowałem :) Teraz jeszcze zrob w calej grze 100 %. Na pewno będziesz sie niezle meczył z misją w dokach w san fierro gdzie motorem sie skacze w suchym doku i zbiera checkpointy. To chyba najtrudniejsza rzecz w calej tej grze. Życze powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

No proszę widze, ze temat GTA SA się nie zamyka... to mnie w sumie nie dziwi.

Gra naprawdę jest dobra, jestem już przy koncu, przed chwila skonczylem misje z porwaniem hydry ze statku. To chyba nie durzo mi gry jeszcze zostało ???

Muszę przyznać, że sterwowanie samolotami na początku było cholernie trudne, ale nie miałem takiego problemu jak kolega raven. Opanowałem to w sumie po około 30min. Teraz mam problemy tylko z ta hydrą jeszcze czasem... ale ogólnie samoloty dla mnie są najlepszymi pojazdami.

Osioł gratuluje tego treningu, oraz niezłej recenzji :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie moge się wypowiedzieć o tej wspaniałej gierce, udało mi się pożyczyć od kolegi i zacząć pogrywać w to cudeńko. W statystykach mam napisane że gram już 8 h, a czytając wasze posty i przechodząc na razie misje które można nazwać na razie tylko i wyłącznie treningowymi i zapoznawczymi doszedłem do wniosku że ta gra jest OGROMNA!!! W 8 h to niektóre gierki można przejść w całości, a z GTA się jeszcze dobrze nie zapoznałem (nawet połowy mapy nie odkryłem). Jedynymi wadami jakie w tej chwili moge wymienic to: IMO kiepska inteligencja wszystkich postaci, oraz... wyższe wymagania niż miało VC. Spadam grać dalej.

P.S Siłownia rządzi!!! Już dawno nic nie dało mi takiej satysfakcji w serii GTA jak to cudowne miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że nauka latania wzbudza tu STRASZLIWE emocje :D . Ja tam przeszedłem ją bez większych problemów, ot najwyżej parę razy powtarzałem niektóre fragmenty, jednak nie wzbudziły one we mnie większych emocji. Aeutius, obawiam się, że nie tylko ciebie gra zaczyna nudzić :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoły jazdy? Ja narazie nie mam, ale widziałem, jak bracxiszek robił latania. Zrobił na klawie, ale tak bardzo sie nie denerwował. Mówił mi, że driving school zrobił spox (!) i nie sprawiło mu to problemu :) Jutro dam screena z moim Carlem :)

PS Rodzaje randek zależą od progressu u danej panienki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiaqu8, a tą szkołe latania przeszedłeś tak, że masz ze wszystkich typów treningu złote medale? Czy po prostu jak przechodziłeś wątek to tak ukończyłeś trening by ruszyć fabułe?

Jak każdy się chwali CJ swoim to i ja się pochwale, powiem jeszcze, że chyba mój jest oryginalny ;). Bo jak zauważyłem wszyscy dosłownie wszyscy z niego robią goryla. A o to mój CJ http://www.freewebtown.com/Osiol/typek4.JPG trzyma moją ulubioną broń i stoi obok mojego ulubionego wozu z całej gry ;) zwie się Sabre (jeździła po Vice City już).

A co do szkoły jazdy to tej nie ukończyłem na 100%. Nie przeszedłem tam chyba tylko trzeh treningów na 100%, ta z radiowozem, zaparkowanie w 90 stopniach i okrążenia na czas.

Nie wiedziałem, że moja recenzja tak się niektórym spodoba :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dobre :D Z tego typu nawiązań zauważyłem inny smaczek - w jednej z pierwszych misji, w której SWAT wpada do budynku, gdzie toczy się narada i trzeba ratować braciszka, po czym uciekać wozem w stylu 'celowniczka.' Otóż na samym końcu samochód robi piękną dziurę w billboardzie, na którym zostaje napis:

The taste of <tutaj dziura> come

To, co zostało z napisu polecam czytać na głos ;]

Aha, misja z Red Baronem też wywołała u mnie więcej bluzgów niż wszystkie poprzednie misje razem wzięte ;] Spokojnie można powiedzieć, że sterowanie jest równie schrzanione jak w VC ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez znalazlem (co nie bylo zbytnio trudne,trza sie przyznac) nawiazania do dwoch konkurencyjnych gier : A mianowice jest reklama True Crime (wywoz smieci czy cos takiego :D) i rowniez nie zapomniano o Driverze (misja w ktorej trzeba zabrac te ksiege dla OG), posluchajcie (przeczytajcie) co mowi ten koles podczas gry na konsoli 8):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe z takich smaczków w grze to jeszcze przekozackie są nazwy filmów w sex shopie. Mi osobiście najbardziej się spodobał ten z chomikami hehehehe.

Ogólnie gra w wielu miejscach jest naszpikowana dobrym humorem i niezlymi tekstami, wystarczy choćby posłuchać co mówi CJ gdy z kimś sie zderzy albo obrobi z kasy :) - mój ulubiony tekst CJ, to ten gdy po zabraniu komuś kasy zwierza się, że też lubi się dzielić. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiaqu8, a tą szkołe latania przeszedłeś tak, że masz ze wszystkich typów treningu złote medale? Czy po prostu jak przechodziłeś wątek to tak ukończyłeś trening by ruszyć fabułe?

.

Raczej to drugie, ale nie miałem żadnych misji poniżej 80%. A jeśli chodzi o mięśnie, to ja przypakowałem na maxa w 3 dni (czasu gry) i jakoś od tamtego czasu w ogóle mi nie spadły. Trochę to mało realistyczne, bo mięśnie na maxa powinno się mieć po dłuuugich tygodniach ćwiczeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GTA:SA ma najlepszy klimat ze wszystkich czesci poza jedynka ona ma rownie fajny :D taki sentyment do poczatku serii. Miasto jest baaardzo duze i graja w to po raz 3 (3 odpalenie gry) zgubilem sie :P podoba mi sie to, ze da sie grac w kosza, ale rzucanie jest proste wiec to tylko smaczek, ktorych jest duzo w grze. Podobaja mi sie tez tracki w radiu a szczegolnie z radiostacji Los Santos bo tam leci oldschol :D, w tym jeden z moich ulubionych kawalkow "It was a good day" Ice Cube'a :D. Gra dla mnie przekozacka milo sie gra i powinna dostac ocene od 9 do 10 :] ale to tylko moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi o temat "radyj" w San Andreas, to jakie jest wasze najulubiensze? :wink: Ja zdecydowanie preferuje najbardziej (heh) K-DST...Axl Rose i fajna muzyczka...najbardziej wpadl mi w ucho ten song co tam je "Last three days,the rain has unstoppable" (nie mam pojecia czy dobrze napisalem :wink:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe...chciałem się spytać 19 lipca na temat radyjek, kiedy to więcej osób będzie mieć już GTA San Andreas ogólnie ankieta mogła by powstać, ale dobra więc powiem moje ulubione. A więc tak zawsze zarzucam K DST ;), najlepsze radio z całej gry, czuje się jak u siebie rock clasyk the best ;). A jakie utwory mi przypadły do gustu? A no prawdę mówiąc całe radykjo mi się podoba, ale jeżeli miał bym wybierać to "Toto - Hold the line". Kiedy pierwszy raz ją usłyszałem w San Andreas wprost zdziwiłem się cholernie, że dali tak piękną i bardzo znaną piosenke :] (prawdę mówiąc dzięki GTA dowiedziałem się jak nazywa się ta piosenka, bo nigdy nie wiedziałem ;) ). A co do reszt radyjek do czasami zarzuce Radio X lub K Jah West ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do reszt radyjek do czasami zarzuce Radio X lub K Jah West

Oooo...tak K-Jah jest cudne...Rastamani rulllllzzzz, a niesamowite juz calkiem jest WCTR,ale pod warunkiem,ze ktos zna angielski na poziomie nieco wyzszym niz podstawowy (te reklamy broni do zabicia swoich dzieci :D)...

Hehehe...chciałem się spytać 19 lipca na temat radyjek, kiedy to więcej osób będzie mieć już GTA San Andreas ogólnie ankieta mogła by powstać, ale dobra więc powiem moje ulubione

Sie nie boj,bedzie i ankieta...wszystko sie da,trza tylko chciec :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem w SF :D Tagi już za mną, all tereny też. Muszę przyznać, że te 2 wyścigi na wsi są znakomite, można nieźle sie zajechać, lub wypychać rywali.

Oto równanie, które dziś ułożyłem, ale coś może jeszcze do tego dojść:

GTA1 (export wozów) + GTA2 (przeciwne gangi) + GTA3 (m. in. rozwalanie siatek :)) + GTA VC (widomo) + Hard Truck (misje trucking) + Driv3r (pościgi za pociągami) + VF2 :wink: (różne style walki) + ToCA (w szkole jazdy i niektórych wyścigach trzeba być narpawdę mistrzem kierownicy) = GTA SA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...