Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Co do gta vc-jest fajne;ale tak naprawdę jest ono przeznaczone bardziej dla obecnych 30-sto latków;sorry ale my szybciej wyłapiemy aluzję do policjantów z miami;zachwycimy się kawałkami self control czy też afrika ;-);dla Was młodszych to jest po prostu fajna rozrywka;dla nas staruszków po 30-stce-powrót do dzieciństwa ;-).

Policjantów z Miami nie oglądałem, fakt, ale co do muzyki, po Twojej wypowiedzi czuję się jakbym w sekundę się postarzał jakieś 10 lat ;) . Zachwyt nad ścieżką Vice City jest u mnie jak najbardziej autentyczny, co wywołuje u moich rówieśników różne reakcje, bo najczęściej nawet nie znają utworu/wykonawcy którego słucham. Muzyka łączy pokolenia ;)

By napisać coś w temacie: San Andreas też miało parę ciekawych utworów, ale jakoś mnie tak nie poruszyły. Może dlatego, że nie są jeszcze tak odległe czasowo. W sumie kojarzę tam chyba jakiś kawałek Guns'n'Roses, ale głowy nie dam. Pamięć już nie ta co kiedyś, heh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli o soundtrack chodzi - VC nic a nic nie przebije! w SA owszem, rowniez sa ciekawe i niezle kawalki, ale przedzial czasowy w jakim te utwory dobrano jest ogromny! ba, jest nawet stacja tylko z klasycznymi rockowymi piosenkami (K-DST), a gdzies na Master Sounds leci Green Onions - piosenka z lat 60 (!) w Vice nie ma takiego rozrzutu, wszystko jest z lat 80 (moze sie znajdzie kilka z 70, ale to trzeba by sprawdzic kawalek po kawalku), dlatego lepiej sie wczuwalo w klimat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By napisać coś w temacie: San Andreas też miało parę ciekawych utworów, ale jakoś mnie tak nie poruszyły. Może dlatego, że nie są jeszcze tak odległe czasowo. W sumie kojarzę tam chyba jakiś kawałek Guns'n'Roses, ale głowy nie dam. Pamięć już nie ta co kiedyś, heh...

Ha, generalnie San Andreas to początek lat 90-tych - więc te kawałki powstawały wtedy, kiedy połowy forumowiczów CDA/fanów GTA nie było jeszcze w planach :) W Vice City słuchałem stacji z muzyką latynoską (Radio Espantoso? czy jakoś tak) - nie znałem żadnego kawałka, ale najlepiej budowała klimat (po prostu w moim odczuciu miało w sobie to coś ;)). W GTA: SA najczęściej - dla klimatu - wrzucałem Radio Los Santos z klasyką hip-hopu (jak można robić drive-bye słuchając techno?? ;)) - chociaż dawałem się też skusić na Radio-X (rock). A tak dla dopełnienia całości - z niewiadomych dla mnie przyczyn w GTA III najlepiej wchodziła mi K-Jah - stacja z reggea...

Edytowano przez Norbi77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat soundtracku do San Andreas jest dluuuuugi i obszerny...jednak co by o nim nie powiedziec, jest chyba najgorszy z calej serii (jeszcze nie sluchalem do GTA IV). same piosenki w wiekszosci zle nie byly, ale IMO nie za bardzo wpasowaly sie w klimat SA. byc moze przez zbyt duzy rozrzut gatunkowy. a przynajmniej w moim przypadku nie bylo tak, zeby sie chcialem jezdzic bez celu po miescie i sluchac radia. juz lepiej pod tym wzgledem wypadl GTA III - stacji bylo mniej, na kazdej po 6 piosenek... ale praktycznie kazda znakomicie podkreslala atmosfere Liberty City :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze radio w SA to i tak K-DST a na Radio X jest tylko jedna spoko muza Welcome to the Jungle (Guns N' Roses jakby ktoś nie wiedział) a ze wszystkich części jak na razie króluje pod tym względem (i raczej większość się ze mną zgodzi) Vice City.Mnie osobiście najbardziej podobały się Flash Fm i Vrock.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby nie było innych stacji, za samo K-DST biłbym brawo Rockstarowi. Jak dla mnie było tam wszystko, co powinno być w porzadnej rockowej stacji. Tom Petty, The Who, Boston, CCR (chociaż myślę, że CCR miało bardziej nadające się w to miejsce piosenki niż Green River - ale to tylko moja mała uwaga), Kiss, David Bowie. Jedyne, co mnie raziło - jako hardcore'owego wręcz wielbiciela wszelkich odmian rocka lat 60. i 70. - to wycięcie solówki z Free Birda, ale rozumiem, że pięciominutowa kobyła raczej nie każdemy przypadłaby do gustu. Co do Vice City, to też miało bardzo przyjemny soundtrack, ale jednak ten wszechobecny kicz lat 80. trochę mnie po pewnym czasie denerwował, a sam Flash FM mimo kilku fajnych kawałków (Yes rządzi!), do poziomu prezentowanego przez San Andreas nie ma startu. Ale jak juz wspominałem - te oceny wynikają tylko z mojego gustu, bo jeśliby spojrzeć obiektywnie, to trudno byłoby wsadzić do VC coś równie pasującego do jej klimatu. A co do IV, to widziałem liste zawartych w niej piosenek, ale trudno jest ją ocenić nie grając w samą grę i nie znając jej klimatu (swoja droga miło, że w końcu na playlistę załapał się REM i ZZ Top, a New York Groove pewnie stanie się - przynajmniej dla mnie - hymnem całej gry).

Edytowano przez minister
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a New York Groove pewnie stanie się - przynajmniej dla mnie - hymnem całej gry).

A właśnie - jakie kawałki najbardziej kojarzą Wam się z poszczególnymi odsłonami serii? Vice City to dla mnie Unaesta "La Vida Es Una Lenteia", a San Andreas to Dr. Dre i Snoop w " Nuthin' But A "G" Thang".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundtracki... well, dawno grałem i wtedy na takie elementy jak muzyka nie zwracałem uwagi. Jedynie pamiętam, że jak w trójce robiłem zadymę czołgiem to leciała opera w tle (nie znam stacji) a w VC i SA już nawet leciało co popadnie i jechałem tylko dalej z fabułą ;) bo mimo swej doskonałości GTAIV jednak nie jest aż tak WIELKIE jak SA (i nie mówię tylko o terenie, ale o ilości rzeczy jakie można było robić). Zazwyczaj za dużo działo się na ekranie abym zwracał uwagę na muzykę w tle :) Mimo to chyba dobrze świadczy o samej grze. Nadal nie starzejący się klasyk :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie - jakie kawałki najbardziej kojarzą Wam się z poszczególnymi odsłonami serii? Vice City to dla mnie Unaesta "La Vida Es Una Lenteia", a San Andreas to Dr. Dre i Snoop w " Nuthin' But A "G" Thang".

W Vice City zdecydowanie "Owner of a lonely heart", natomiast w SA jest to troche bardziej skomplikowane - do getta w Los Santos idealnie pasuje wspomniany Dr. Dre, do przemierzania lasów i pustyń "Runnin' down a dream" Toma Petty'ego, natomiast do zadym ulicznych oczywiście Gunsi (pamiętam, że przed premierą SA ukazał się trailer z miejską rozróbą, a w tle leciało własnie "Welcome to the jungle" i że zrobił on na mnie ogromne wrażenie).

Biorąc pod uwagę ewidentną inspirację San Francisco przy projektowaniu San Fierro, bardzo brakuje mi pamiętnej piosenki Scotta McKenzie'ego (ale w końcu od czego jest własna stacja :rolleyes:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie - jakie kawalki najbardziej kojarza Wam sie z poszczególnymi odslonami serii?

facet, tego jest co nie miara! zeby sie nie rozdrabniac w setkach postow, zeby nie dopisywac co chwila postow w stylu "oo, i to jest jeszcze fajne. i jjeszcze tamto i siamto..." zbiore to wszystko tutaj. znajduja sie tu wszystkie piosenki, ktore mi sie kojarza z poszczegolnymi czesciami GTA (tymi, w ktore gralem :)) a podkreslenie oznacza piosenke ktora szczegolnie mi sie spodobala i moge ja sluchac na okraglo :))

GTA III

Head Radio

Frankie Fame - See through you

Whatever - Good thing

Conor & Jay - Change

K-Jah Radio

Scientist - Plague of Zombies

RiseFM

wysmienite remixy sa na tej stacji, ale IMO nie pasuja do klimatu gry ;)

Lips 106

Fatamarse - Bump to the music

April's in Paris - Feels like I just can't take no more

Game Radio

Reef - Scary movies

Royce Da 5'9 - I'm the king

MSX FM

Omni Trio - First contact

Aquasky - Spectre

Flashback FM

Deborah Herry - Rush rush

Amy Holland - She's on fire

Elizabeth Daily - I'm hot tonight

Paul Engemann - Push it to the limit

GTA Vice City

V-Rock

Twisted Sisters - I wanna rock

Qiuet Riot - Cum on feel the noise

fajna jest tez ta piosenka grupy Love Fist - Fist fury, ale do uslyszenia jest tylko w grze

Wave 103

Gary Numan - Cars

Kim Wilde - Kids in America

Corey Hart - Sunglasses at night

A Flock of Seagulls- I ran (so far away)

Animotion - Obsession

Emotion 98.3

Cutting Crew - (I just) Died in your arms

Toto - Africa

Mr. Mister - Broken wings

Jan Hammer - Crocket's theme

Flash FM

Hall And Oates - Out of touch

Michael Jackson - Billie Jean

Go West - Call me

Bryan Adams - Run to you

Yes - Owner of a lonely heart

Aneka - Japanese boy

The Outfield - I don't wanna lose your love

Wildstyle

Whodini - Magic's wand

Zapp And Roger - More bounce to the ounce

Kurtis Blow - The breaks

Fever 105

Michael Jackson - Wanna be startin' somethin'

Pointer Sisters - Automatic

Oliver Cheetham - Get down saturday night

Angela Winbush - I'll be good

The Whispers - And the beat goes on

Espantoso

Mongo Santamaria - Me and you baby

Machito & His Afro-Cuban Orchestra - Mambo mucho mambo

Xavier Cugat & His Orchestra - Jamay

Unaesta - La Vida es Una Lenteia

Beny More - Maracaibo

Tito Puente - Mambo gozon

GTA San Andreas

Bounce FM

Kool & The Gang - Hollywood Swinging

Rick James - Cold blooded

Ronnie Hudson - West coast poplock

Gap Band - You dropped a bomb on me

Playback FM

Big Daddy Kane - Warm it up, Kane

Slick Rick - Children's story

Rob Base & DJ E-Z Rock - It takes two

Radio Los Santos

Dr Dre - Nuthin but a G thang

Dr Dre ft Snoop Dogg - Deep cover

Kid frost - La raza

Cypress Hill - How I Could Just Kill a Man

Master Sounds

War - Lowrider

Booker T. & The MG's - Green onion

Bobby Byrd - I know you got soul

K Rose

nie sluchalem w ogole. nie lubie country :D

CSR

En Vogue - My lovin (tylko to pamietam :))

K-Jah West

Blood Sisters - Ring my bell

Willie Williams - Armagideon time

Black Uhuru - Great train robbery

Max Romeo & The Upsetters - Chase the devil

The Maytals - Pressure drop

K DST

Creedance Clearwater Revival - Green River

Kiss - Strutter

Tom Petty - Running down a dream

Radio X

nie lubilem tej stacji :mellow:

SF-UR

nudna ta stacja byla, tez jej nie sluchalem ;)

FINITO :D

Edytowano przez poor_leno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubione Kawałki :D z GTA to moje ulubione :P danie.

GTA 3

Wszystkie z Flashback FM bo to prawie cały soundtrack z filmu Scarface człowiek z blizną choć do klimatu gry nie pasuje ;D ale Bardzo dobre :) polecam. złaszcza Rush Rush i Push It To The Limit, i am hot tonight.

Head Radio tu przypadł mi Frankie Fame ? See Through You http://www.youtube.com/watch?v=IxfMtPJ8_Y8

i dalej no utworki z K-JAH i Double Cleff FM

Vice City niemal wszystkie ale głównie Crockett's Theme ach dobrze pamiętam ten utworek z policjantów z miami :D

Love Fist (ach ale na nich piosenkach wyszalazłem) Fist Fury i Dangerous Bastard szkoda że to fikcyny zespół :D bo byli dawali czadu .

Iron Maiden - Two Minutes To Midnight może Ironów nie lubię ale utworek fajny (melodia w tle trochę przypomina You cant stop rock & roll)

hmmm co tam było a tak ukochane Video killed the radio star, i so run away

Cutting Crew - (I just) Died in your arms

Mr. Mister - Broken wings (w intrze była i od razu mnie się spodobała)

Michael Jackson - Billie Jean

San Andreas

A horse with no name Fajne pasuje podczas jazdy na quadzie na pustyni :D

I ve got two tickets to paradise

Kool & The Gang - Hollywood Swinging

Express yourself nie pamiętam wykonawcy

Welcome to jungle guns n roses

Da Lench Mob Guerillas in tha Mist (a jakoś rapu i hip hopu nie lubię :D)

i dalej nie wiem jak przyponę napiszę

GTA LCS

Nie ma tu nic :D bo nie grałem i nie znam soundtracka :P

GTA VCS

Prawie jak Vice City, ale że tu jest Easy Lover czy Talk Talk - It's My Life

GTA 4 też nic ale wielkie pozdro dla krystyny :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za to słuchałem tylko Radia Los Santos i od czasu do czasu K Rose. Na innych stacjach jakieś pierdoły leciały, ogólnie to spośród GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas ścieżka dźwiękowa w tej ostatniej prezentuje się najgorzej. Ale grało mi się w nią najlepiej spośród wymienionych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to powiem jeszcze raz mi się to radio całe podoba no może z wyjątkiem utworu Woman to Woman gdyż jak jeździsz po San Fierro i leje deszcz to można normalnie usnąć.A nr 1 nie mam bo i Strutter jest spoks i właśnie Rod Stewart,Toto Hold the line,Smokin(niestety nie pamiętam wykonawcy),Heart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim nr1 z tej stacji był Rod Stewart - Young Turks :)

Mój ulubiony kawałek do latania samolotem. Ileż to czasu spędziłem w przestworzach przy tej piosence.

Do jeźdżenia po pustyni to A horse with no name i All my exes live in Texas :D

A najczęściej to słuchałem K-Jah. Ta stacja najbardziej przypadła mi do gustu, a to chyba dlatego, że lubię reggae :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Prawdę mówiąc mi najmilej słuchało się K-Rose. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z muzyką country i myślałem, że to jest tylko muzyka dla amerykańskich farmerów, a tu takie fajne kawałki leciały. Oto moja malutka lista przebojów z SA:

1. Guns N' Roses - Welcome To The Jungle

2. America - A Horse With No Name

3. Conway Twitty And Lorretta Lynn - Louisiana Woman, Mississippi Man

4. Billy Idol - White Wedding

5. The Desert Rose Band - One Step Forward

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie torturować ale jak dla mnie najgorsze GTA

Masz prawo mieć takie zdanie.

Nadmienię, że czasami smiac mi się chce z gości (nie mówię tu o Tobie, luq92), którzy dotąd SA uważali za najlepszą grę, a teraz, po ukazaniu się podobno "wspaniałej" IV wieszają na San Andreas wszelkie mozliwe psy, wytykając tej grze wszystko to za co ją wcześniej chwalili pod niebiosa.

Jako, że na razie w IV nie mogę sobie zagrać z kilku powodów - znowu wróciłem do San Andreas i świetnie sie bawię grając w to. Pewnie, grafika jest brzydka i kanciasta, nie ma wielu tych "ficzerów" które ma IV, teren jest "zbyt rozległy i w ogóle trzeba za dużo jeździć i po hugo az trzy miasta?", "trzeba jeść ..uuuu.... parszywy erpeg", "trzeba rozwijać postać..uuu.... parszywy erpeg" itp. - ale gra ma swój urok i niepowtarzalny klimat, zresztą podobnie jak poprzednie części.

Edytowano przez Helmutt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie torturować ale jak dla mnie najgorsze GTA

Masz prawo mieć takie zdanie.

Nadmienię, że czasami smiac mi się chce z gości (nie mówię tu o Tobie, luq92), którzy dotąd SA uważali za najlepszą grę, a teraz, po ukazaniu się podobno "wspaniałej" IV wieszają na San Andreas wszelkie mozliwe psy, wytykając tej grze wszystko to za co ją wcześniej chwalili pod niebiosa.

Jako, że na razie w IV nie mogę sobie zagrać z kilku powodów - znowu wróciłem do San Andreas i świetnie sie bawię grając w to. Pewnie, grafika jest brzydka i kanciasta, nie ma wielu tych "ficzerów" które ma IV, teren jest "zbyt rozległy i w ogóle trzeba za dużo jeździć i po hugo az trzy miasta?", "trzeba jeść ..uuuu.... parszywy erpeg", "trzeba rozwijać postać..uuu.... parszywy erpeg" itp. - ale gra ma swój urok i niepowtarzalny klimat, zresztą podobnie jak poprzednie części.

No cóż...moim zdaniem klimat może i ma, ale...nie takiego 'klimatu' oczekiwalem. Wiadomo że GTA (obojętnie które) to świetna gra, ale VC mi pasowało dużo bardziej. W SA drażnił mnie ten 'mużyński' klimacik. Nie zrozumciie mnie źle - nie jestem rasistą. Wiem że to bardzo osobista kwestia ale te klimaty mnie drażnią. Chodzi mi o te 'ją zią, elo mada faka itd.' Może przesadzam, ale strasznie mi to SA obrzydziło ;/

Edytowano przez Rafau
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być kwestia subkultury do której należe, bądź nie należę. Muzyki której słucham, a której nie...przyajmniej tak mi się wydaje. Co wy o tym myślicie...?

Tak Baj De Łej ---> Przypomniał mi się tekst Rydera (nie wiem jak się pisze) "Ey, CJ! That shit was shit!" :D :D :D

Edytowano przez Rafau
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15
a tekst shit was shit byl cj'a po jakies misji z ryderem

To było zdanie Rydera na temat naszej nowej fryzury w jednej z pierwszej misji w San Andreas, w której najpierw musieliśmy się obciąć i coś zjeść.

W ogóle Ryber to był super gość. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było zdanie Rydera na temat naszej nowej fryzury w jednej z pierwszej misji w San Andreas, w której najpierw musieliśmy się obciąć i coś zjeść.

W ogóle Ryber to był super gość. :P

jestem na 100% pewny ze to tekst cj'a

po misji z okradaniem armii

link

http://pl.youtube.com/results?search_query=robbing+uncle+sam

przewijamy do 8:20

znam te gre na pamięć, koment po nowej fryzurze byl inny

Edytowano przez sieah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...