Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

cóż woody, widać niektórzy nie zadowalają się byle czym, ew. naprawdę nie masz porównania (hih, a własnie wyszedł free-roamingowy Burnout:Paradise- zagrać i odpalić GTA:SA- samobójstwo)

Oczywiste jest to, że gra sprzed ponad pięciu lat jest nieco :) brzydsza od nowych, next-genowych produkcji. Chodzi raczej o styl graficzny mafii, który nadal może się podobać (grafika jest szczegółowa i bardzo realistyczna). Dzięki czemu gdy po latach wróciłem do tej gry to stwierdziłem, że nadal wizualnie bardzo mi się podoba. A że grywalnością przebija większość nowych produkcji…

Inaczej ma się sprawa z SA, tutaj mamy inny styl, który już mi tak nie przypadł do gustu i gra wizualnie szybciej się zestarzała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej ma się sprawa z SA, tutaj mamy inny styl, (...)
O ile pamiętam z zapowiedzi GTA SA z CD-Action, to Rock* sugerowało, że gra będzie w pewnym sensie stylizowana na rodzaj grafiki przypominającej komiksy, niż "wirtualny" real. Więc w sumie trudniej jest się tu doszukiwać realizmu zbliżonego do wspomnianej tu Mafii.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym doskonale, grafika GTA taka miała być. Co nie zmienia faktu, że wolę bardziej realistyczną oprawę. Jednocześnie nie wyobrażam sobie realistycznej GTA, ta oprawa pasuje do tej serii tylko po prostu jest dla mnie nieco brzydsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hit mojego lata (bo w to lato dopiero siegnalem po ten tytul). Swietna gierka. Klimacik w sam raz jaki lubie. Lubie bardzo poperzednie czesci ale wlasnie tego mi brakowalo. Momentami zatrudne (misje z lataniem). Z przyjemnoscia sie czasami odpalalo gierke na pol godziny tylko po to zeby pojezdzic autami i porobic szumu w miescie :] (czyt. wchodzenie na dachy i zrzucanie na ulice masowa ilosc granatow). Zawiodlem sie na koncowce. Obstawialem, ze Carl z ginie razem z sierzantem Tenpennym no ale coz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XanTyp:Wyobraź sobie, że SA przeraża wielu swoim ogromem i przez to gra staje się monotonna, gdyż np. podróż z miasta do miasta długo trwa, więc co dopiero byłoby gdyby połączyć Liberty City, Vice City i San Andreas w jedność??? Może dałoby radę...jakby zrobić GTA Online...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanabishi napisał:

Zawiodlem sie na koncowce. Obstawialem, ze Carl z ginie razem z sierzantem Tenpennym no ale coz.

I wtedy zwyciężyłoby dobro (bo Carl złym gangsterem był) :wink:

GTA:SA do dziś miażdży klimatem i grywalnościa, jeśli tylko jej na to pozwolimy. A pozwolimy :wink:

mateusz(stefan) napisał:

Może dałoby radę...jakby zrobić GTA Online...

Tuż po premierze San Andreas, spotkałem się z kilkoma stronami fanowskimi prezentującymi ten właśnie, tyle ambity, co nierealny projekt. Choćby ze względu na ograniczenia silnika, wielkością mapy oraz ilością obiektów itepe, itede. Z jednego z tego typu modów wyrósł mój faworyt czyli Gostown Paradise(zapraszam do googlowania). Chłopaki czynią cuda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z grą GTA San Andreas.

Zainstalowałem gre,działała bez ścięć,ale w 2 misji kiedy próbowałem kupić jedzenie w pizzeri wyskakiwał błąd i komputer sie zawieszał.Czynność ta (zakup pizzy) jest potrzebna do wykonania misji.Przeinstalowałe grę.Włączam - jest OK

Zaczyna się ładowanie i w połowie paska zatrzymuje się.I nic.Po naciśnięciu ctrl+alt+delete pisze 'GTA SA:Brak odpowiedzi.I tak za każdym razem

Mój sprzęt:

Celeron 1000

512 mb RAM

Geforce 4 MX 400

Windows XP

PROSZĘ O POMOC!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wyłącz wszelkie zbędne programy działające w tle lub uruchamiające się podczas startu komputera - w czasie gry nie przydadzą się ani GG, ani na przykład panel sterownia drukarki, etc.

2. zaktualizują Direct X do najnowszej wersji - powinien być na przykład Listopad 2007, albo na płytkach z CD-A.

3. zaktualizuj sterowniki do karty graficznej 169.21

4. spróbuj obniżyć jakość wyświetlanej grafiki w opcjach gry.

5. wrzuć ostatniego patcha do gry - Patch 1.1

6. jeśli to nie pomoże poszukaj w googlach forów lub stron poświęconych serii GTA, może tam ludzie będą znali odpowiedź i będą potrafili pomóc.

[edit]na przyszłość - od pomocy z grami i ze sprzętem służy ten dział - pomocna dłoń - gry a nie komentarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby.

O Carbonie też tak mówili. Że będzie lepszy do MW... i kiszka :/

Ale to inny producent.

Więc szanse też się inaczej podlicza :)

A tam... dla mnie wystarczą te trailery, które co pewien czas pojawiają się na necie. I czuje się dokładnie to samo co podczas oczekiwania na poprzednie części gry... :)

Jedyne zmartwienie to oczywiście sprzęt.. No ale zanim premiera GTA IV będzie miała miejsce na PC to sprzęt trochę potanieje zapewne :)

Ehh gdyby wszystkie gry były dopracowywane tak jak seria GTA :P ależ byśmy mieli piękny rynek gier na PC :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... Ktoś gra w GTA:SA Multiplayer? Jakby ktoś nie wiedział skąd ściągnąć to daję adres: www.gtasite.pl Znajdziecie to w download do GTA:SA.

A sama gra wymiata i kosi konkurencję na 50 mil. A jeszcze jak się dodatki (auta, budynki, motory itp) po instaluje to... no masakra po prostu. Kiedyś miałem chyba tylko jedno auto orginalne z San Andreas. Normalnie szok.

Choć grafika już wymięka przy innych produkcjach, a gra ma 3 lata to i tak zaliczam ją do mojej listy gier ponad czasowych obok GTA 3, Vice City i Mafii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... Ktoś gra w GTA:SA Multiplayer? Jakby ktoś nie wiedział skąd ściągnąć to daję adres: www.gtasite.pl Znajdziecie to w download do GTA:SA.

A sama gra wymiata i kosi konkurencję na 50 mil. A jeszcze jak się dodatki (auta, budynki, motory itp) po instaluje to... no masakra po prostu. Kiedyś miałem chyba tylko jedno auto orginalne z San Andreas. Normalnie szok.

No właśnie, mody i multiplayer. Wiem że pewnie wyjdę na ostatniego lamera zadając to pytanie ale muszę je zadać: czy jeśli mam zainstalowane mody w San Andreas i dołączę się do gry multi to inni gracze będą widzieć moje mody i/lub odczuwać zmiany w sterowaniu? Bo przecież modyfikacje pojazdów zmieniają nie tylko wygląd ale i zachowanie pojazdów(szybkość, zwrotność etc.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mody i multiplayer. Wiem że pewnie wyjdę na ostatniego lamera zadając to pytanie ale muszę je zadać: czy jeśli mam zainstalowane mody w San Andreas i dołączę się do gry multi to inni gracze będą widzieć moje mody i/lub odczuwać zmiany w sterowaniu? Bo przecież modyfikacje pojazdów zmieniają nie tylko wygląd ale i zachowanie pojazdów(szybkość, zwrotność etc.).

Jeżeli chodzi o SAMP-a to jest ten problem, że aby móc w niego grać musisz mieć "czystą" grę. Nie możesz mieć zainstalowanych żadnych modyfikacji itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENBSeries San Andreas

Dla spragnionych next-genowosci w San Andreas :P niektore menusy w sumie sie swieca ale i tak warto sprawdzic, no i wymagania "troche" rosna, kilka fotek z losowych konfigiow ludzi z gtaforums, pozniej podam swoj jesli go znajde i jak zainstaluje SA zrobie kilka screenshotow;)

Screeny:

sam6sl9.jpg

sam7fw4.jpg

sam2eq0.jpg

sam5uh3.jpg

Mod naprawde wart sprawdzenia;)

Edytowano przez IceCent
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku posta IceCent'a widnieje napis ENBSeries San Andreas , to jest link do strony z której można to ściągnąć, wystarczy go kliknąć. Ja sprawdziłem już tego moda i to rzeczywiście działa! Trzeba tylko uważnie przeczytać plik Readme, no i żeby osiągnąć taki rezultat jaki jest na screenach trzeba będzie się trochę namęczyć z konfigurowaniem pliku .ini, jak ściągniesz to zobaczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...