Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

No wreszcie-pierwszy trailer GTA IV :) Miasto to Liberty City?Przecież widać Statuę Wolności!A i zauważyłem, że tym razem zagramy sobie w jesieni(tzn. w grze).Pokazane jest tez centrum miasta.Typowo nowojorskie(dużo taksówek)

Miejsce akcji mi nie odpowiada. Przydałoby się coś bardziej oryginalnego...(i trochę bardziej "gorącego" 8) )

Grafika znacząco lepsza niż w San Andreas.

Fizyka z tego co widziałem jest lepsza-auta się poruszają bardziej realistycznie co widać np. na wybojach.

Ten gościu faktycznie jakoś gada z dziwnym akcentem...Mam nadzieję, że to nie nim pokierujemy :? (już się przyzwyczaiłem do CJ :cry: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak trochę głebiej poanalizowałem trailera to widzę ,że przechodnie są bardzo dobrze zrobieni. Można zobaczyć bardzo ładną twarz ze szczegółami. Do tego widać ,iż policjant patrolujący ulicę jest kobietą... :) Ilość przechodniów także wzrosła.

Grafika hmmm tu moim zdaniem narazie nie widać aż tak ogromnej zmiany. Budynki wyglądają ładnie ale nic poza tym. Ale oprawa graficzna w postaci pięknych cieni i troszkę i brudnego, jesiennego miast jest bardzo pozytywna.

Widać tu spore nawiązani do GTA III i dobrze bo uważam ,że klimaty mafii i przestępstw jak ulał pasują do takiego miasta. A samo miasto jest chyba przeogromne. Co prawda ujęcia są tak robione by nie pokazać całego miasta ale w ostatnich kadrach mamy kawałeki panoramy ,które robią wrażenie.

Miłym miejskim akcentem są gołębie :) Do tego prawdziwe słońce + piękne chmurki.

Widok tego kabrioletu zaparł mi dech w piersiach - widać panowie z R przyłożyli się do rzeczy na którą gracze narzekali. Auta mogą liczyć na ładną oprawę i niezłą fizykę.

Sama postać która chyba jest narodowości Rosjańskiej jest dobrym wyborem. Prawdopodobnie przybywamy tankowcem z Rosji bo tam brudne interesy nam nie wyszły i zaczynamy życie w kraju Wuja Sama.

Przynajmniej jakaś postać spoza USA...

I teraz wyobraźmy sobie ile w tym mieście będzie możliwości.

Jeśli do tego miasta dodamy możliwość podróżowania koleją, samolotami to wychodzi nam gra idealna. Następny trailer powinien przedstawiać jakąś akcję z bronią + wybuchy. Wtedy zobaczymy co ten silnik graficzny potrafi.

Ps. Ale następna część z serii GTA IV powinna być poza USA - Europa lub Azja... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże tylko nie rusek jako bohater i Liberty City! Nienawidzę klimatu tego miasta a rosjanin w USA mi nie pasuje ^^ Natomiast grafika jak najbardziej "in plus". Ale jeżeli tak będzie do końca (bo nie wiadomo kim jest bohater) to chyba... nie zainwestuję kasy w kolejną część GTA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moją opinię o trailerze poczytacie TUTAJ :P

Dobrze, że to nie render tylko grafika real-time, ale...PS3 jest w stanie pociągnąć o wiele więcej. Liczyłem na prawdziwy zwiastun pokazujący moc PS3, ale tutaj go nie widziałem.

Ahh do ostatniej chwili myślałem, że GTA IV będzie rozgrywać się w Azji, nie tym razem, ale w GTA V na pewno (słyszycie Rockstar !!??)

P.S premiera gry na PS3 będzie w listopadzie 2007, premiera na X360 jakiś czas później, premiera na PC... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer wporzo, ale jakoś specjalnie mną nie pozamiatał. Grafika ok, ale gałek ocznych nie wypala. Zero gameplayu, a to on jest najważniejszy... Gra zapowiada się na ewolucję serii, bo rewolucji - po obejrzeniu trailera - się nie spodziewam :) Ale i tak jest dobrze. A może i do czasu premiery GTAIV Rockstar uraczy nas jeszcze San Andreas Stories...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ś...wiatło-cienie. Gdybym miał pokazać zachwyt mój nad tą gra bym został zbanowany za przekeństwa. :P. Niesamowita grafika - 30x lepsza niz ta w fake'ach. No i bohater którego pochodzenie mozna określić na rosję, rumunię... Czyli nasze klimaty. Teraz machina reklamwoa ruszy i r* będzie dawałoo wiecej informacji o IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer wporzo, ale jakoś specjalnie mną nie pozamiatał. Grafika ok, ale gałek ocznych nie wypala. Zero gameplayu, a to on jest najważniejszy... Gra zapowiada się na ewolucję serii, bo rewolucji - po obejrzeniu trailera - się nie spodziewam :) Ale i tak jest dobrze. A może i do czasu premiery GTAIV Rockstar uraczy nas jeszcze San Andreas Stories...

San Andreas stories?? No cóż to by było ciekawe. I można by było wykorzystać np. przygody CJ-a na East Coast albo perypetie Sweet'a podczas nieobecności CJ-a. Albo jeszcze wcześniej żeby dowiedzieć się jak zginął Bryan?? Co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby były to przygody Wooziego możnaby nawet się nie zajmować oprawą graficzną i gra szybciej byłaby wydana :D Ale na serio, to ciekawie byłoby pokierować kimś z Ballasów albo Vagosów dla spojrzenia na pewne sprawy z innej perspektywy. Ale narazie nie warto bawić się w takie przypuszczenia bo, jeszcze nawet nie wiadomo czy SAS w ogóle będzie istniał :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z San Andres Stories byłby IMO mały problem - już przeniesienie Vice City na tą małą konsolkę było dużym wyzwaniem, a co dopiero 6x większy stan San Andreas? PS2 nie miałby z tym problemu, ale PSP tak. Jeśli przeniesiony zostanie cały stan San Andreas to na pewno kosztem (i to dużym) czegoś, np. grafiki. czy ilości pojazdów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=rZu7WkFZqPs

Widziałem trailer...kopara mi opadła. Pod względem grafiki nowa część na pewno zapewni widoczny skok. Po prostu cudeńko. Po obejrzeniu tak się zajarałem że :P :lol: No nic...Mam nadzieję, że mistrzowie Rockstar stworzą istne arcydzieło. Czekam do następnego trailera... I można założyć temat o GTA IV :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z San Andres Stories byłby IMO mały problem - już przeniesienie Vice City na tą małą konsolkę było dużym wyzwaniem, a co dopiero 6x większy stan San Andreas? PS2 nie miałby z tym problemu, ale PSP tak. Jeśli przeniesiony zostanie cały stan San Andreas to na pewno kosztem (i to dużym) czegoś, np. grafiki. czy ilości pojazdów.

To mogli by zrobić osobno LSS, SFS, LVS.

A co do GTA 4 to mam nadzieje, że będzie w każdym calu lepsza od poprzednich, i że nie będzię to tylko prezentacja silnika jak np. F.E.A.R.

Jeśli chodzi o fabułę to mogło by być w niej wiele wątków związanych z nielegalnymi imigrantami handlem ludźmi, narkotykami, zastraszanie itp. Wolałbym aby tym razem mało było rzeczy w stylu wojen gangów itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem trailer, czas na krótkie opisanie wrażeń :wink: . Zacznę od rzeczy, które nie do końca mi się spodobały:

Minusy

- Nowojorskie klimaty, niby lubię to miasto, tamtejszy klimat, ale jednak jestem - lekko - zawiedziony, spodziewałem się raczej zmiany klimatów, a dokładnie osadzenia gry w... Azji :P , jakieś kung-fu, Yakuza, Triady itd... zamiast tego dostałem, DRUGI raz - NY. Może marzeniem Rockstar'a było stworzenie pięknego, wirtualnego Nowego Jorku i w "Trójce" z powodu ograniczeń technicznych, nie mogli swoich planów zrealizować i chcą zrobić to teraz (i na 100% zrobią) to jest to jednak lekkie rozczarowanie :wink: .

- Druga rzecz, do której się przyczepię, nie tyczy się samej gry a trailera, dokładnie to muzyki. Myślałem że po trailerze będę mniej-więcej wiedział jakiego soundtrack'u się spodziewać, a tu lipa, trzeba czekać...

- ostatnia rzecz, to - prawdopodobnie - główny bohater, jakoś ten Rosjanin nie za bardzo przypadł mi do gustu, taki "wśok" trochę, ale z drugiej strony...

Plusy:

- ...może będziemy członkami ruskiej mafii :?: , byłoby śmiesznie :twisted: .

- Grafika :!: , jest super. Genialne (jak na taką grę) tekstury, świetne modele samochodów, ludzi itd... duży "tłok" na ulicach (i chodnikach :twisted: ), bardzo szczegółowa grafika/świat gry, genialne oświetlenie i cienie, z przepięknym słońcem i (dynamicznymi, wydłużającymi i skracającymi się, zależnie od pory dnia) cieniami na czele, znacznie poprawiona woda, i wszystko inne co"widzimy" :P .

- Świetny, genialny klimat Nowego Jorku.

- i praktycznie wszystko inne, np. Easter Eggs'y, itd...

Z niecierpliwością czekam na kolejne nowinki, trailery i oczywiście głównie na potwierdzenie wersji PeCetowej :P , która na pewno i tak będzie :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko o trailerze GTA IV było już praktycznie powiedziane, ale dorzucę jeszcze swoją opinię. Grafika średnia, świetne światłocienie, dobra fizyka, przynajmniej jest szansa, że jeżeli kiedyś wyjdzie na PC to będzie chodzić w miarę płynnie na moim kompie. Szkoda, że nie ma dzieci na ulicach, nadal jest to pewne tabu w grach. Fabuła – z tego traileru za dużo się nie dowiedzieliśmy, wiemy, że główny bohater w przeszłości trudnił się w handlu żywym towarem, ale w NY będzie inaczej.

Teraz trzeba czekać na gameplay, bo takie filmiki pokazują znacznie więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą dzieci! No w GTA4 :wink: Widziałem screena na którym matka siedzi z jakimś knypkiem (a może to był karzeł :lol: )

Co do grafy to tekstury, nawet na filmiku HD, są trochę mało next genowe.

Podobno wszystko będzie destru... dało sie rozwalić, so say good bye Statua Wolności (ciekawe jak ją nazwą w grze moja propozycja to French Stone Lady, a pod tą toga będzie miała pas cnoty :twisted:

GTA IV i tak będzie rządziło!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech mnie gęś....

Siedziałem wczoraj do końca odliczania do trailera ,a tu nagle boom :x strona padła

i dopiero dzis rano obejrzałem trailer.

Fajny,nie powiem ale Liberty City i NY to to samo tylko ,że bez

Statuły wolności i WTC,z drugiej strony graficzka miodzio .

Zapewne tak jak i ja myśleliście ,że akcja będzie dziać sie w Europie :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to czy LC czy NY- z nazwy na 99% Liberty City, bowiem na wozach policyjnych widać napis "LCPD". Ale za klimat miasta to już nie jest LC- to jest prawdziwy New York. I o to właśnie chodzi...

Być może spełni się marzenie moje i Zib'a- przejazd przez NY z "Shame on a Nigga" Wu-Tang'u w radiu :)

Grafika robi wrażenie, ale na pewno nie będzie to nic rewolucyjnego. Innym udało się dostrzec kilka ciekawostek- podwieszany pociąg, wesołe miasteczko, palący i pijący ludzie( aczkolwiek to już było w SA ). Ja osobiście mam nadzieję, że gra poszła w "moim" kierunku- mroczny klimat, wysoki realizm- słowa głównego bohatera na to wskazują, więc sen trwa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znajdziecie małe przypomnienie poprzednich GTA. Aż się łezka w oku kręci, gdy się powspomina te wszystkie godziny spędzone z GTA :wink: .

http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=8017

EDIT

Trailer GTA IV w spowolnionym tempie dzięki czemu możemy wyłapać więcej szczegółów.

http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=52820

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pewnie nazwa pozostanie bez zmian ze względu na tradycję serii. Ale R* bez problemu nabyło prawa do przedstawienie rzeczywistych lokacji tak jak w serii Midnight Club co można zaobserwować :)

Co mnie bardziej interesuje, to czy w końcu będą w grze prawdziwe nazwy wozów. Nie wiem jak wam ale mi ten beżowy :?: sedan przejeżdżający obok tych segmentów zbyt bardzo przypominał Vauxhalla Astrę :wink:

Będę musiał zacząć odkładać kasę na X360 zamiast na kierownicę dla TDU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak teraz patrzę że IV będzie miała cięzki klimat. GTA3 - takie tam krzyczące ludziki na ulicach i mało rozmowny białasek za bohatera.

W Vice City - klimacik lata 70. Wszystko róż, narkotyki, kazdy na haju :P.

W San Andreas - takie tam ziomki broniące swej ulicy i "trochę" cukierkowa grafika.

A IV? Właśnie oglądałem trailer klatka po klatce. Ciężki nowojorski klimat. Historia pewnego słowiana / rosjanina / rumuna / itp. handlującego ludźmi.

"I killed people, smuggled people, sold people...." Now thing will be different.

O w cholerę :]... Warto jednak pobrac trailer w HD (tylko 70 MB) i pozatrzymywac go w paru miejscach - tam gdzie w przyspieszeniu pokazany jest kościół, ulica (chyba z 100 generowanych w czasie rzeczywistym postaci)

A oto parę miejsc w trailerze (Hd) którym warto sie przyjrzeć:

0:09 - niestety jak na postacie z Table Tennis tutaj twarze są dosyc niskiej rozdzielczosci... Ale za to wygląd tej konstrukcji za samochodem - jak i samego samochodu powala.

0:13 - widzicie tych gości siedzących na schodach? Ten na dole chyba ja paczkę chipsów :D - popatrzcie na odbicia w oknach tegoo domu i rozdzielczosc felg od samochodu. Powalające. Aha - na chodniku lezy coś... Eeee... Psia kupa? :D:P

0:18 - Realistycznie poruszające się mewy - nie to co sepy z GTA:SA.

0:19 - popatrzcie na szaru budynek w tle. Wydaje się 2x większy niz najwyzszy budynek w SA. No i napis "Liberteen" :). I odbicia w oknach.

- sekunda potem - niska rozdzielczosc drzew. Wyglądają tak jak te z SA. :/.

sekunda potem. (0:21) - statua wolnosci. Świetny AA i bodajże HDR.

0:23 - HDR. No i... Empire state building? :o... HDR...

idealnie trzeba trafić w 0:27 - jeden z lepszych momentów.

Po lewej na dole. reklamy:

- film "I slept with my mom.

- symbol Z. Zaibatsu?

na dole:

- jakies przenośne urządzenie 360? :) (pisze bodajże "Pano 360")

sekunda potem - popatrzcie na 0:28. widac gołębie siedzące na tej stacji.

No i 0:29. Arcydzieło. :) no to jadę:

Prawy górny róg - reklama "cola" ?

Poniżej - duzy bilbord "sprunk" z gta:sa.

Duża czapka z cluckin' bell. Widać postep graficzny od gta:sa.

po lewej reklama zegarków kronos. Czyli że ciuchy będą w IV?

po prawej - budynek odbijający się w chodniku. Efekt graficzny po deszczu?

0:31. Piekny wygląd postaci na ulicach (jak w H: Blood Money). Reklama samochodu przypominającego Mercedesa Mc Larena.

Mam nadzieję że przyblizyłem troche sytuacje w GTa Iv osobom którym nie chciało sie dogłębiej oglądac trailera. :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer z GTA 4 jest jak dla mnie średni

Mogł by być trochę dłuższy .Prezentowana grafika nie zachwycała .Ale przecież grafika nigdy nie była mocnym punktem GTA .

Ważny był klimat .

Trailer oceniam na 6/10

Nie mniej chce żeby pojawiła się wersja na PC :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trailer obejrzałem gdzieś o godzinie 1:00 w nocy(odrazu po premierze). Filmik zrobił na mnie ogromne wrażenie. :] A więc akcja rozgrywać się bedzię w Nowym Yorku, tzn. w Liberty City. Główny bohater to człowiek wschodu? Może R* niedługo powie nam coś więcej o nim. :]

Chyba wszystko forumowicze już wymienili.

Cieszyłbym się, gdyby GTA IV było na PC. Jak nie, to kupię sobie PS 3. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...