Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Prawdę mówiąc, mnie tam gierka nie podeszła zbytnio. Nie mówię, że nie jest wielka (miliony graczy nie mogą się mylić xD), ale osobiście nie przepadam ani za gatunkiem, ani za tą szczególną pozycją. Pograłem godzinkę (oczywiście nie na swojej GTA: SA, to byłaby duża strata pieniędzy :wink:), pobawiłem się, podkoksowałem, skończyłem grać i zapomniałem ;],

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi gierka bardzo przypadla do gustu. a ten kto mowi ze gta:vc lepsze ten na pewno nie wie z jaka gra ma doczynienia. sprobojcie grac w gta:sa i przejsc. przestac grac na jakies 4 mies. gdy znow ja odpalicie bedziecie grali jak za pierwszym razem. rozumiem ze ziomalskie klimaty nie kazdemu podchodza no ale czeba isc z postepem bo tak jak na ulicach miami w latach 80 juz nie bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nikogo nie namawiam do hot cafe poniewaz przejście tej misji lożkowej jest chyba najtrudniejsze w calej grze, niemówiąc o tym,ze żeby wogóle podjac probe to trzeba sie nieźle najeździc po mieście i sluchac tych jekliwych uwag płci pięknej?, która ma gębe plaską jak naleśnik i mohery zamiast cycek. A jedyna osoba która może przez to przejść nie wykrzykując w nieboglosy "kur*a w du*e jeb*** mac po**laszcze się zaraz na śmierć" jest CHuck Norris który pewnie zrobi to bez mrugnięcia (tą misję znaczy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie San Andreas ma dośc ciężki klimat. Nie ma tu już wesołych ludzi, kolorowych domków, lasek jeżdżących na wrotkach, jeszcze innych panienek w bikini przechadzających się po ulicy. Nie, to nie Vice City.

Tutaj mamy lata 90, czarne getto. Kokaina, wojny gangów, crack i jeszcze inne dość nieprzyjemne rzeczy.

Jak dla mnie ta gra jest świetna. Począwszy od fabuły, poprzez NIESAMOWITY klimat, dzwięk i na ogromie gry kończąc.

Czy San Andreas ma jakieś wady?

Może troszkę niedzisiejsza już grafika oraz trudnośc niektórych misji. Mówiąc trudność nie chodzi mi nawet o wielu uzbrojonych przeciwników czy inne rzeczy. Chodzi o to że misja potrafi zacząć sie w jednym mieście, trwać np. na wsi i skończyć się jeszcze jakieś 30 km od save!

Taką misją jest np. Photo Oppunity, zaczynamy w San Fierro, potem spotykamy się z kumplem na wsi, następnie znów "kruciutka" przejażdżka jakieś 30 km na drugą część stanu i powrót do save po misji zajmujący jakieś 10 minut jazdy.

Ogółem gra jest bardzo dobra ale ma też swoje wady.

Ocena:

Grafika: 8/10

Muzyka: 10/10 Zdecydowanie

Grywalność: 10/10

Ogólna ocena: 9/10 - Tak jak mówiłem to jest PRAWIE idealna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto moja lista gier z serii wg klimatu:

1. GTA: SA

3. GTA 2

4. GTA 3

5. GTA

6. GTA: Advance (wersja na gameboy'a)

7. GTA: London

8. GTA: LCS (PSP)

9. GTA: VC

To zes przywalil... Vice City pod wzgledem sklimatu zdecydowanie rzadzi. Tak z ciekawosci - grales we wszystkie te gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie - Jak najszybciej i najskuteczniej można w San Andreas stracić masę mięśniową naszego CJ'a? Jaki jest najlepszy na to sposób? Doszedłem do wniosku, że za duży z niego "haban" i trzeba go trochę zmniejszyć :). Zatem jakie są najlepsze sposoby?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dużo biegałem i pływałem. No i nie fundowałem CJ'owi żadnych posiłków :twisted: . Najpierw pozbyłem się w ten sposób tłuszczu, potem spadało mi umięśnienie. Tak przy okazji - to pytanie nadaje się bardziej do Pomocnej Dłoni, nie do Komentarzy :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tu masz wszystkie podane utwory ze wszystkich stacji radiowych z GTA San Andreas. Chociaż jak chcesz muzy posłuchać, to w którymś bonusie w CDA dali fajny program do GTA SA, który wyciąga all piosenki z gry na format mp3 ;). Numer to było chyba sierpniowy lub lipcowy 2005.

Sorry ale myslałem, że skopiowałem link :| jeszcze raz sorry mój błąd to nie było celowe! Tak to jest kiedy chwalisz się pracą, czytasz forum i gadasz na soutboxie xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tu masz wszystkie podane utwory ze wszystkich stacji radiowych z GTA San Andreas. Chociaż jak chcesz muzy posłuchać, to w którymś bonusie w CDA dali fajny program do GTA SA, który wyciąga all piosenki z gry na format mp3 ;). Numer to było chyba sierpniowy lub lipcowy 2005.

Tak dzięki GTA SanAndreas i Radio X poznałem bliżej Guns n Roses, a teraz już jestem w przeddzień wyjazdu na ich koncert w Warszawie. ^.^

Spisik więc osiołka napewno się przyda. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest The Best of wszystkie czesci jakie wyszly... duzo miejsca... na maxa duzo... ale niestety nie wszystko jest doskonale... BLEDY... przyklad... parking podziemny przy komisariacie w san fierro... wchodze... strzelam do policjanta ten pomachal mi reka i padl na ziemie... :lol: normalnie bym nic nie powiedzial ale to ze obok niego staly dwa samototy zlaczone w niewyjasnionych okolicznosciach ze soba skrzydlami... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś wymagania tej gierki ?? Jak np. HL2 mi ruszył to czy GTA:SA mi ruszy ? :>

Ma mieć mniejsze od VC lecz biorąc po uwage ogrom miast zamkni się pewnie w :

Procek : ok 1 Ghz

Ramy : tu dużo bo duze prestrzenie im więcej tym lepiej ale na 256 DDR nawet nie pierdnie..

Grafa : coś ok. Gf 3 bo jak GTAIII na tym śmigało to ot też ale zawsze warto mnieć lepsiejszą

Ja mam Gf2' date=' 512mb ram, 2ghz i mi chodz[/b']i

Na takim czymś powinno śmigac jak złoto...No skoro GTAIII chdzi :D

No i jeszcze pojemnośc dysku.. szykuje sie duuuuuuuuuuuża instalka :lol:

Ech' date=' sądzę, że bedzie to najlepsza gra w historii PC!!![/quote']

Ty sądzisz a wszyscy (prawie.) to wiedzą nawet bez grania w nią (lecz ja grałem i bym grał i grał jeszce dłuzej ,bo grałem z 20 min!!) :D

Lepsza od GTA SA jest na pewno GTA III

Ja juz zacieram rączki ale wiem ze jak sie dłuzej poczeka radocha bedzei większa a mozę to i lepiej ze w okolicahc wakacji wyjdzie bo do szkoły i tak nie bede chodził a w domu nudno więc zapodam SA i jadyy' date=' ziooooom...

A pozatym SA prezentuje moje ulubione Miasto w USA(zmieniona nazwa na Los Santanos) LA i najlepsza mozliwa otoczka gry gangi , strzelaniny i co najważniejsze jakies laski bedą tam :twisted: no i oczywiscie Radio Los Santanos w , którym lećą najlepsze gangsta kawłki na świecie

nie oczekuje aby cos poprawili bo znając ich to to oleją.

Dzieki "brakowi relaizmu" gta wielokrotnie przewyższa Mafie i mam nadzieje ze super zmian nie wprowadzili

No a wracając patrzac na screeny to odniosłem wrażenie ze grafika jest stara

... Tu chodzi o grywalnosc' date=' klikat i "rozbudowanie gierki" a w tym sA nie ma sobie równych

..::PEACE::..[/quote']

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...